Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

bu arada benim map problemimle ilgili bi ss aldım;

http://img844.imageshack.us/img844/7677/lotrmaphede.jpg

burada map açık gördüğünüz gibi ama böyle saçma bi şekilde görünüyor. oyun bu duruma girince quest log falan da açılmıyor. daha doğrusu oyun açıldı algılıyor ama görünen bişey yok. sonra böyle kendi kendine geçebiliyor, full-screen, windowed arasında geçiş yapınca falan düzelebiliyor, ya da oyunu çökertiyor olmadı.

bi de bi sorun daha oluyor ara ara;

http://img213.imageshack.us/img213/2573/lotro0.jpg

böyle saçma bişey bu da.
Sosyal ağlarda paylaş

+1

Sen oyunu US den EU ya felan mı kaydırdın yada EU uzerine US patch mı yaptın dalgınlıkla felan. Gerçi o da olmaz.

Kaldırıp baştan kurmayı denedin mi?
Plugin kullanıyormusun ? Invis map yapan bir plugin görmüştüm listelerde.

24 kişilik Raid i nereye yapacaksınız Blackrose :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla artık great barrow da helegrod da full çekiyor (:p öle bi sınır yok da işte lafın gelişi)

superior third mark ve helegrod mark toplamak için helegrodun 3 kanadını da yapıyorlar, tamam dragon winge pek giden olmaz ama örnek vermek için dedim, Turquoise ile 12 kişilik bütün raidlere ve de her akşam, istek olduğu anda adam toplamak sorun olmuyor özetle anlatmak istediğim buydu

hatta şimdi baktım toplam 160 üye var aktif pasif hepsi, 36 tane level 65, 20 tane level da 50-65 arası var kinshipte ;)
Sosyal ağlarda paylaş

abi az evvel öyle gerizekalı, öyle psikopat bir bug ile karşılaştım ki baya bi rage'e girdim.

Siege of Gondamon skirmish'ini yapıyorum. kanatlardan gelen saldırıları püskürttüm. en son yukarıdaki cüce elemana saldırı gelmeye başlıyor ya, o kısım başladı. bir heal skilli kullandım ve bir daha skill kullanamadım. Esc'e basıyorum menü açılmıyor, skill bar'daki hiçbir skilli kullanamıyorum. moblara sağ clickle saldırayım bari diyorum, onu da yapmıyor. abi rage-rage-rage allahtan o cüce varya ne sağlammış arkadaş, bütün saldırıları tek başına halletti abi. en son ejderha ile bi cüce bossu da geldi, ejderha benim üzerimde, çok şükürki potion kullanabiliyorum bir tek, cüce 400 500 hpsi ile 1000 hp'lik ejderhayı da tek başına aldı.

ben böyle bug görmedim hayatım boyunca. sonu kötü bitseydi zaten rage'in allahını yaşayacaktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Crafting ile alakalı birşey sorucam.

Prospector skillim 200exp oldu fakat Kahverengi Anvil halen içi boş , ilerlemiyor , exp vermiyor. 200exp'den sonra sarı anvili doldurup mastery için çalışmamız lazım değil mi ? neden mastery e devam edemiyorum ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...