Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

fena değil, spellcaster bi sınıf, heal veya dps ağırlıklı olabiliyor. değişik bi sistemi var. savaş esnasında saldırı büyülerini kullandıkça bi bar var, sola doğru doluyor, öyle olunca heal büyülerini kullanamıyorsun, heal skilleri kullandıkça sağa doluyor bu sefer de saldırı büyülerini kullanamıyorsun. yani aslında aynı class içinde hem priest hem mage var fakat ikisini de aynı anda yapamıyorsun, güzel dengelemişler. ayrıca bazı büyüler var mesela saldırı için örnek vereyim, o çubuğun 6 bar sola dolmasını istiyor kullanabilmek için. kullandığın her saldırı büyüsü 1 çubuk sola doluyor. aynı şey heal skilleri için de geçerli. mesela party heal atabilmek için 3 çubuk sağa dolu olması lazım gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Runekeeper kadar zevkli bir class görmedim ben. Çok keyifli, her yola da geliyor. Party yada Raid kurarken gelen RK ya hep soruyorum "Healer mısın DPS mi?" diye genelde de "Healer lazımsa olurum ama DPS takılıyorum şu an" diyorlar.

Süper valla oyundaki saatlerce minstrel arama eziyetinden kurtardı bizi bu class.
Sosyal ağlarda paylaş

soulberry said:

100k puan ödüllü bi çekiliş var, tek yapmanız gereken oyuna kayıt olurken kullandığınız eposta adresini girmek.

https://www.lotro-europe.com/Competition/Index/en

ben de hunter ile burglar arasında kaldım fena halde.

hahahah maili girdikten sonra hangi hobbit yüzüğü kıyamet dağına taşımıştır diye soru sordu, şıklar frodo, aragorn, legolas. bizim saçma sorulu reklamlarımıza benzemiş, "soruyu bilin parayı kazanın. aşağıdakilerden hangisi popçudur: a) serdar ortaç b) Recep tayyip erdoğan c) cüneyt arkın" tıklarsın abuk bi siteye yönlendirir falan sdfk
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

aylık subcription ayarlıcaksın accout sitesinden, orada cdkey istememesi lazım ama. benimki vanillaydı 4-5 yıllık ondan tam bilemem sorunun cevabını

yardımın için saol, ama çözemedim supporta mesaj attım bakalım nedicekler, bu arada birşey merak ediyorum, char level ile crafting seviyesinin bir alakası varmı, yani level 10 bir karakterle elimde mazemeler olduğu takdirde masterlıyabilirmiyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

"White Wolf" said:

"Tatar Ramazan" said:

aylık subcription ayarlıcaksın accout sitesinden, orada cdkey istememesi lazım ama. benimki vanillaydı 4-5 yıllık ondan tam bilemem sorunun cevabını

yardımın için saol, ama çözemedim supporta mesaj attım bakalım nedicekler, bu arada birşey merak ediyorum, char level ile crafting seviyesinin bir alakası varmı, yani level 10 bir karakterle elimde mazemeler olduğu takdirde masterlıyabilirmiyim ?

şöyle bir adres var özetle ne alırsan eline ne geçer vs anlatmış;

http://www.codemasters.co.uk/lotro/freetoplay/info/index.php?territory=EnglishUK

craft sorusuna gelince, belli seviyelerde meslek görevleri var onları alamadığın için ilerleyemiyor olman lazım, aşağıda lotro wikinin craft sayfası var onu inceleyebilirsin;

http://lotro-wiki.com/index.php/Crafting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...