Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

@Beilow
Nasıl sorunlar çıkardı? NET 1.1 sorunu çıkardıysa çözümü var.

@Tatar Ramazan
Level 60 dan sonra crafting işe yarıyor. Şöyle ki ben şahsen baştan kendime silah felan yaparım diye weaponsmith kasmıştım ama gel gör ki quest rewardlar o kadar iyi ki kendine silah yapma ihtiyacı duymuyorsun ancak level 65 de Reforge Legendary silahlar var. Bunlar sadece crafting yoluyla elde edebiliyorsun. Bu nokta da crafting para etmeye başladı :)

Ayrıca Jeweller ve Scholar larda takı ve potion ( özellikle Hope potionlar ) sayesinde her levelde para yapabiliyorlar.
En iyi para resource toplayıp AH de satmaktan geliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda oyuna girebildim snowbourndeyim lvl48 hunter

yıllar önce kinshiplerine girdiğim İsveçli arkadaşlar beni atmamış bi baktım hala duruyorum, baya bi duygulandım isimlerini görünce:) gerçi onlar da bırakmış oyunu aylar olmuş en son giren kişi ama kinship ayakta ve ben artık liderim:P

hemen bi gazla kinship evine bakayım kasayı boşaltırım dedim ama benden önce davranmışlar, olan benim 4 golda oldu evi tekrar aktif etmek için peahh
Sosyal ağlarda paylaş

Son F2P patch ile 10gb civari bir boyuta ulaştı oyun. 6gb indiriyorsan eski bir linktir ve uzerine muhtemelen patch yapacaktır.

Aşağıdaki sayfada sorunsuz indirebileceğiniz linkler mevcut.
Lotro-Europe Download

Bugun "Yule Festival" update ( her zamanki gibi ufak bir patch ) geldi. EU serverlarına, festival alanlarına akın edin :)

Edit: Blackrose vermiş birinin linkini :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hunterlar ve Wardenler işaretledikleri camplara port olabiliyorlar.
OCC den sorarsan yakınlarda bir captain varsa Summon edebilir bir ihtimal.

Onun dışında ırksal özellik ve Home olarak seçtiğin yere gönderecek MAP ten başka port olmanı sağlayacak birşey yok oyunda. Kısaca At koşturacaksın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Orası öyle tabi yaşayan bir dünya görüyorsun. Sürekli yoldan geçen birileri, sağa sola acele koşturan insanlar vs vs.

Öbür türlü diğer birçok oyundaki gibi zırt pırt oraya buraya port olunca bomboş bir dünyada tek başına kalmışsın havası oluyor ve sıkılıyor insan. Böyle iyi boşver alışırsın zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbir sıkıntısı yok ki, yani bir takım kurulum sorunları olabilir ama bu paralı ya da parasız ayırmıyor herkese denk gelebiliyor, client aynı çünkü, hatta para ödeyenle ödemeyen aynı mekanlarda oynuyor sunucu ayrımı da yok

bence önce bir deneyip görmek, beğenilirse sonradan para ödemek en mantıklısı şu anda, yanlışım yoksa level 50 sınırını da kaldırdılar f2p için, her yere gidebiliyorsunuz

zaten parasını ödeyip oynamak için de farklı bir adres yok yine verdiğim linkte başlıyor işlem, oyuna girip ödemeyi oradan bile yapmak mümkün zaten
Sosyal ağlarda paylaş

şu bölgeler var mı yok mu, varsalar nasıl olmuşlar merak ediyorum;

minas tirith, fırtınabaşı, fangorn, trollerin taşa dönüştüğü yer, caradhras geçidi, o witch king'in kalesi, hoplayan midilli, yaşlı orman.

bi de level düşük olsa bile her yere gidebiliyo muyuz? hani kaşifin biri olmak istiyorum mesela. çok sardı beni, pvp filan demişler de benim umrumda bile değil açıkçası. sevdiğim de söylenemez karşılıklı savaşı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...