Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

Ben hiç bi zaman ısınamadım bu oyuna nedense.lvl 10 iken yanımdan 55 karakter geçiyor, ikimizi yan yana koysan hangimiz lvl 10 hangimiz 55 belli olmuyo. Ne bileyim lvl ilerleyince insan daha şaşalı gösterişli bişeyler olsun istiyo üzerinde ama bu oyun onu vermiyor mesela.
Questler de zevksiz geliyor bana.Wow dan örnek vermek gerekirse, wow daki questler daha birbirine bağlı daha sürükleyici gidiyor misal.Ben bu oyunda o akıcılığı bulamadım.
Ama orta dünya, herşeyin çıkış noktası vs. saygım var :D
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Oynayanlar ne düşünüyor hakkında, bende kurdum, Hobbit karakter açtım bir tane, orta dünyada gezme amaçlı sdfs. Pek sarmadı açılış mekanı.

Hobbit açarsan sarmaz tabi :), kitapta ( filmde de aynı ) hobbitlere ait bölgede dünyadan bir haber kendi hallerinde yaşıyorlar. Bu olay oyunda da aynen yansıtılmış durumda. Questlerle bunu çok net anlayabiliyorsun ancak Shire dışına çıktığında yada diğer ırklarla oynadığında dunyanın aslında daha farklı olduğunu da görüyorsun. Kitap neyse oyunda o yani :)

Summer Fest de yeni binek var mı? Gidip bi iki yarış yapıp alayım onuda.
Sosyal ağlarda paylaş

rp için ve lotro için başlamayı dusunuorm da ( indirebilirsem lol )

şimdi ne yapsam nasıl yapsam bilemedim,
genelde wizard tarzı karakterlerle oynarım ama burda wizard farklıydı, yani o 5 tanesinden biri olmıcaz herhalde?
neler yapabiliyoruz?

ayrıca,
oyun sizi roleplaye sürüklüyor mu?
Yani oyunun içinde dps,tank,heal,grind,farm kelimelerini duymak istemiyorum :s.

Peki ortam nasıl? yani hangi zaman dilimi bu?
sonra
ırklar vs tam kıvamında verilmiş mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

abi pingi göremiyo muyuz
brandywine da açtım karakteri en kalaba orası diye de ping yüksek galiba

görülüyor. ui settingsde.

Suark said:

rp için ve lotro için başlamayı dusunuorm da ( indirebilirsem lol )

şimdi ne yapsam nasıl yapsam bilemedim,
genelde wizard tarzı karakterlerle oynarım ama burda wizard farklıydı, yani o 5 tanesinden biri olmıcaz herhalde?
neler yapabiliyoruz?

ayrıca,
oyun sizi roleplaye sürüklüyor mu?
Yani oyunun içinde dps,tank,heal,grind,farm kelimelerini duymak istemiyorum :s.

roleplaye oldukça sürüklüyor oyun. bir sürü olay geldi başıma alakasız yere mesela insanların toplaşıp iyi müzik çalan birini dinlemeleri falan o sırada geçen muhabbetler. mesela şuan hava kapalı bulutlu sisli falan baya bi yerde. işte güneyde düşman ilerleyişe mi geçti falan diye böyle konuşuyor insanlar rp olarak.

innlere gidersen zaten müzik ve sohbet vs hoş gayet.

wizard tarzı da Lore Master var ve Runekeeper var. LM crowd control ve yarı dps sanırım. RK dps ve yarı heal. tam bilmiyorum. birde oyunda pek öyle bi muhabbet dönmüyor mekaniklerle ilgili rahat ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ben ara ara vererek oynuyorum mesela hala cap levelda adamım yok haha ama kararlıyım bu ay kasıcam bu sefer bi raidleri göreyim diye döndüm oyuna meraktan.

bende şimdi bi RP guildi baktım sen öyle deyince baya iyi bi tane varmış oraya giricem heralde. Housing mekanlarında ki toplantı yerleri, kinship houselar, bide dünyanın çok detaylı olması vs rp ye inanılmaz imkan sağlıyor ya mesela bi kere birisiyle şey yapmıştık deedler var onlarca mesela biri bi bölgedeki ruinleri araştırma. işte yaparsan title alıyorsun ve trait alıyorsun. mesela tek tek gitmiştik lonelands deki ruinlere Weathertop'da orda falan baya rp yaparak araştırmacı havasında güzel oluyor böyle şeyler. Weathertop'ta diyorsun burada yakın zamanda bir dövüş olmuş falan haha :D gGg Gandalf reyiz gGg
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Ama zaten Hobbitton'da başlatmadı beni, Bree yakınlarında bir yerdeyim.

Başlarda Michel Delving civarı bir yerde başlıyordu Hobbitler sonradan değiştirmişlerse bilemiyorum :) Bree'den 15dk lık koşmaya bakıyor :P

Bende ara ara girip bakıyorum ne var ne yok diye Isengard gelse de koşsam Rohan'a...

Şu atı kapayım hemen...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...