Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

minas tirith yok henüz ama gelecek, ben de dört gözle bekliyorum

fırtınabaşı - weathertop var oranın manzarası şahane

fangorn henüz yok ama hemen üstünde lorien bölgesi var, fangorn da mutlaka eklenecektir

trollerin taşa dönüştüğü yer var ve şahane yapmışlar :)

caradhras geçidi var

o witch king'in kalesi var

hoplayan midilli var prancing pony yani

yaşlı orman - old forest var o da şahane

istediğin yere gidersin de yüksek seviye bölgelerde yaratıklar acımaz keserler, yanında biri olursa gezemeyeceğin yer yok ama, hele ki o kişi de huntersa...
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla... bende hiç olmadı öyle bişey vallahi. arkadaşlara yüklettim, onlarda da olmadı. oyunun kendi sitesinden indirdi ve kurdu hepsi. öyle mi yapıyorsunuz siz de?

ha bi de siteden indirirken normal browser downloaderıyla indiriyorsanız arıza çıkabilir. getright falan tarzı programlarla indirmeyi deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

soulberry said:

minas tirith, fırtınabaşı, fangorn, trollerin taşa dönüştüğü yer, caradhras geçidi, o witch king'in kalesi, hoplayan midilli, yaşlı orman.

Minas Tirith ve Fangorn önümüzdeki sonbaharda gelecek expansionla eklenecek. Diğerlerini Blackrose söylemiş zaten :)

Heryeri gezebilirsinde yaya gezilmez hızlı bir at alman lazım onun içinde en az level 30 olman lazım yoksa koş koş bitmez bu dünya senin için :)

Büyük dosyalarda corrupt oldumu deli oluyorum ben zaten bu yüzden Torrent daha avantajlı ama seed derdi de bir başka oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

adım adım shire'a yaklaşıyorum. orta dünya akşamları da bir başka oluyo. gece yarısı kafayı kaldırıp yıldızları ve kuş sürülerini izlemek ayrı bi keyif.

dünkü görevde goblinlerin kamp kurduğu bi harabeye gittim yine geceyarısı. kamp ateşi yakmışlar, ateş çatırdıyodu. iki tanesini uzaktan hallettim, bir tanesi attığım ilk oktan sonra köşeyi dönüp harabenin iç taraflarına kaçtı. peşinden gittim, köşeyi dönünce kendimi üç goblinin arasında buldum. affetmediler tabi, katledildim.

haritadan da kontrol ettim. bi sürü şey yaşayıp bi sürü yere gittim dün ama orta dünya'ya göre ufacık bi bölgede daireler çizip durmuşum.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

soulberry said:

minas tirith, fırtınabaşı, fangorn, trollerin taşa dönüştüğü yer, caradhras geçidi, o witch king'in kalesi, hoplayan midilli, yaşlı orman.

Minas Tirith ve Fangorn önümüzdeki sonbaharda gelecek expansionla eklenecek. Diğerlerini Blackrose söylemiş zaten :)

Heryeri gezebilirsinde yaya gezilmez hızlı bir at alman lazım onun içinde en az level 30 olman lazım yoksa koş koş bitmez bu dünya senin için :)

Büyük dosyalarda corrupt oldumu deli oluyorum ben zaten bu yüzden Torrent daha avantajlı ama seed derdi de bir başka oluyor.

level 30 için daha hızlı bir at var mı varsa nerden ediniyoruz, benim hantal yetersiz kalmaya başladı eauh
Sosyal ağlarda paylaş

İndirmeyi düşünüyorum da şimdi aylık para mı ödüyoruz yoksa knight online gibi bir sistemi mi var ? Kitlesi nasıl mesela abuk , subuk ergenler falan çok var mı ?
Hikaye nasıl ilerliyor orjinal kurgudaki olaylar gelişiyor mu ? Meydan savaşları falan olucak mı ?
Pvp nasıl ? Wowdaki gibi düşman factionlar yok sanırım . End-game zindanlar kalabalık raidler var mı ? En üst levele gelmiş bir adam napar yani bu oyunda ?
Role playin nasıl? Yoksa millet you ninjs QQ modunda mı dolaşıyor..vs
Sosyal ağlarda paylaş

end-game'e ulaşmış arkadaşlar yanıtlarsa daha temiz olur da ben kendi gördüklerimi söyleyeyim;

oyuncu kitlesi olarak söyleyebileceğim tek şey WoW'a para ödüyorsun ama QQcu veletler kaynıyor, lotro'nun bedava oynama imkanı olmasına rağmen 1 ya da 2 kişiye falan rastladım böyle spastik takılan. sıçrayan midillide soulberry ile çıkarmış sazlarımızı karşılıklı çalarken bir anda 3-5 kişinin daha toplanması, dans etmesi falan bu tür enstanteneler yaşayabiliyorsun. ne bilim bunlar hoş şeyler. dediğim gibi beklentinle ilgili tamamen, sen dersinki çok acayip pvp dönsün, kıran kırana savaşlar geçsin, o zaman karşılamaz tabi. ama ortamı, orta dünyanın içinde bulunmak falan bunlar bana yeter diyorsan hoşgel.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

birkaç kere indirip artık bıkıp vazgeçme noktasına gelen arkadaşlara dvd'ye çekip yollabilirim :)

yazıktır bu kadar da uğraştırılmaz insan, bi anda vergi ödemek için saatlerce kuyrukta bekleyen insanım geldi gözümün önüne :p bunun da ondan farkı yok lol

ben tam 6 kere indirdim 4 ü farklı yerden hepsi sorunlu çıktı .

duş aldım yine indirdim onlarda sorunlu çıktı. anlamadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Beilow senin bilgisayar da virus felan olmasın dosyaları bozan tipten. Saçma çünkü hani 1 yerden indirirsin bozuk olur 2. yer bozuk olur da 4 yerde olmaz ya .

End-Game de genellikle raid, Skirmish yapıyorsun. Yeterli büyüklükte bir Kinship in varsa genelde Kin ile yaparsın, yoksa da random kurup kurmak çok zaman almıyor yada o dönemde açık olan festivallerde zaman geçirirsin, karakterin için eksik birşeyler varsa trait felan onları tamamlarsın. Yapacak çok şey var sonuçta..
Sosyal ağlarda paylaş

her ikisini de oynadım bence de wow'dan birçok yönden iyi bir oyun lotro

soruların cevabına gelelim;
end game zindan yeteri kadar var, solo (evet solo zindan/instance da var), 3 kişilik, 6 kişilik, 12 kişilik ve 24 kişilik instance var

pvp ya da pvmp (player vs monster play) free peoples (iyiler) ve monster/creep yani kötüler arasında var, creepler orc, spider, warg, troll vs gibi yaratıklardan oluşuyor ve yine oyuncular tarafından yönetiliyorlar

skirmish denen, yine solodan 12 kişiye kadar çıkabilen özel instancelar var, drop olarak özel şeyler yerine skirmish mark denen zımbırtılardan biriktirmeye yarıyor ve bunlarla birçok şey takas edilebiliyor, ayrıca bu instance'larda yanınıza her ne sınıf olursanız olun bir npc karakter alıp onu da geliştirip size yardımcı olmasını sağlayabiliyorsunuz, yani 12 kişilik bir skirmishte örneğin guardian sınıfı olarak siz yanınızdaki healer ile dolaşırken toplamda 12 oyuncu + 12 de npc 24 kişi oluyorsunuz, atmosferi düşünün artık...

RP'e gelince, zaten adında RP olan sunucuları tercih ederseniz RP yapma ve RP yapanlarla karşılaşma ihtimaliniz artıyor ama öyle ağır bir RP yok yani kimse kimseyi zorlamıyor, zaten RP sunucularında bile bir seçenek olarak sunulmuş bu olay

Mesela RP-Laurelin sunucusunda (ben oradayım) Prancing Pony/Sıçrayan Midillide mutlaka müzik yapan birilerini, oturmuş sohbet eden başkalarını görmeniz mümkün, geçenlerde oradan çıktığımda "yürüyerek" ilerleyen bir gurup görünce amaçlarının ne olduğunu bilmeden peşlerine takıldım, yarım saat yürüdükten sonra bir mezarlığa geldik ve biri için anma törenine katıldığımı anladım orada, birileri konuşma yaptı, kimisi ağladı vs...

kitaplardaki olaylar tamamen sırasına göre ve atlamadan gelişiyor, Epic hikaye bölüm bölüm ve sonunda videolarla ilerliyor, mutlaka bir yerlerinde dahil oluyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

olitere said:

hm wowdan iyi mi bu oyun ? İkisini de oynamış olanlar bi brifing verse

Wow oynarken hiç hissetmediğim bir hava oyunda, bazan bir tepeyi aşıyorsun ve manzarayı görünce yuhh dediğim oluyor :)Hikaye çok güzel ve oyunda bunun bir parçası gibi hissediyorsun. Bütün zone larda player var, wow daki gibi ölü bölgelere pek rastlamadım. Oynayan kitle biraz daha iyi ve yardım sever.

svg,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...