Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

S_burti

Öne çıkan mesajlar

abi çok iyi pazarlama taktiği bu film warner brosun gozunu para burudugu ıcın cekılıyor.aynen su sekılde.. orta dunyanın ekmegını daha fazla yıyelım hmm konu ne olsun hobbıtler olsun nıye zaten kıtabı da var.neden hobbıt cunku fazla butce gerektırmeyecek ıcınde epik savas sahnelerı gorkemlı veya heybet gerektırecek bır durum yok slow cekerız ama goruntu kalıtesını de yenı teknolojı dıye yutturuz.isme bak The Hobbit: An Unexpected Journey lan baska ısım bulamadınız mı unexpecteed jorney ne lan.hasanın maceraları kıtaplada hıc alakası yok fılmın.artısler fılmakıng verıp duruyorlar hype yukselsın dıye.

özeti şu : Bilbo Baggins' quest for adventure and Warner Bros' quest for cash will take him through three films.
Sosyal ağlarda paylaş

bck, peter jackson senin bu mesajını okumuş. çok üzülmüş. kendisi de bir yüzüklerin efendisi fanı olduğundan senin bu sözlerine pek anlam verememiş. tek yapmak istediği insanları biraz daha eğlendirmek ve iyi yaptığı bir işin devamını getirmekmiş. sen bu lafları edince çok kırıldım diyor. bi daha ne orta dünya ne valinor hiç uğraşamam, kendi kafalarında fantezi kursunlar diyo. kına da gönderecekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

epik savas sahnelerı gorkemlı veya heybet gerektırecek bır durum yok slow cekerız

epik savaş sahnelerine gerek yok, hobbit çok iyi bir kitaptır, ve şu tip sahneler de varsa biz filmi izlerken kendimizden geçeriz zaten:

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/228306_10151283363309701_499231926_n.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

abi çok iyi pazarlama taktiği bu film warner brosun gozunu para burudugu ıcın cekılıyor.aynen su sekılde.. orta dunyanın ekmegını daha fazla yıyelım hmm konu ne olsun hobbıtler olsun nıye zaten kıtabı da var.neden hobbıt cunku fazla butce gerektırmeyecek ıcınde epik savas sahnelerı gorkemlı veya heybet gerektırecek bır durum yok slow cekerız ama goruntu kalıtesını de yenı teknolojı dıye yutturuz.isme bak The Hobbit: An Unexpected Journey lan baska ısım bulamadınız mı unexpecteed jorney ne lan.hasanın maceraları kıtaplada hıc alakası yok fılmın.artısler fılmakıng verıp duruyorlar hype yukselsın dıye.

özeti şu : Bilbo Baggins' quest for adventure and Warner Bros' quest for cash will take him through three films.

Alalsen git bi kitabı oku yorum yapmadan yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

3D siz sadece türkçe dublajlı var ya sinemalarda. 3D'ye gitmek istemiyorum. zaten gözlük takıyorum rahat etmiyorum 3D izlerken off ya. Şu IMAX'ın gözlükleri nasıl bilen var mı ? gözlükle kullanan rahat eden var mı ?

cinemaximum astoria'da varmış bir tek orjinal normal. Ne 3D merakıymış arkadaş. nefret ettim sinemacılardan ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...