Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adolf Hitler ne başardı?

ombakkombak

Öne çıkan mesajlar

• 10 yıl sonra ...
2007'den beri haklıyım.
Spacecake said:

Tarihi kazananlar lafı gerçekten doğru işin kötüsü hem kendi tarihlerini hem de başkalarının tarihlerini yazıyorlar...
Ben insanların tepesine atom bombası atılmasını ve nesillerce acı çekmelerini,yüzbinlerin trenlere konserve gibi atılıp bi çoğunun yolda kendi pislikleri içinde ölmelesini,haçlıların kudüsteki bütün müslüman ve yahudilerin kılıçtan geçirmesini,avrupanın bütün kanun kaçaklarının açgözlülerinin bilnmeyen topraklara gidip milyonlarca insanı kendi topraklarında katletmelerini, Kazıklı voyvoda diye bilinen III. Vlad ın binlerce insanı kazığa oturtmasını ve daha yazmaya üşendiğim birçok şeyi gaz odasında ölmekten farklı bulmuyorum kusura bakmasın kimse.Bunların hepsi insanlığın suçudur hepsi katliamdır.
Bugün almanlar şöyle böyle diyenlere (ki haklılar buna itirazım yok) e ama bunlar da olmuş dediğimizde neden bize faşist,neo-nazi gözüyle bakılıyor ben onu anlamıyorum.Tarihi anlamanın en iyi yolu objektif olmaktır yahudiler şöyle acılar çektiler böyle öldürüldüler dedikten sonra insanlık dışı silahlarla ölen yüzbinlerce japonu yangın bombalarıyla yanan onbinlerce alman sivili veya israilin yaptığı kıyımı görmezden gelmek ne kadar doğru bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

doğru yanlış yorumu yapmadan direk alıntı yapıyorum ekşiden

https://eksisozluk.com/entry/70050635

said:
vakti zamanında nejat eczacıbaşı tarafından babama anlattığı kısa bir hikayeyi yazayım burada dursun,

1934 yılında 4 tane türk öğrenci almanya'da okumaya hak kazanır, bunlardan bir tanesi de nejat eczacıbaşıdır, günün birinde bu 4 öğrenciyi adolf hitler yanına çağırtır, tabi kendi anlattığına göre hitler bunları yanına çağırınca baya bi korkmuşlar, hatta türkiye'ye mi kaçsak diye düşünmüşler velhasıl sonrasında yanına gitmeye karar vermişler.

nejat ve 3 arkadaşı hitler'in odasına girdikten sonra bunlarla koyu bir sohbete başlamış, ilk başta ben türk hayranıyım, balkanlara gittiğimde türk kökeniminde olduğumu söylüyorum demiş, türklere karşı aşırı bir hayranlığı olduğunu ve en sevdiği şeylerden biri de sazolduğunu, aralarında saz çalmayı bilen biri varsa kendisi için çalmasını istemiş, o sırada 4 öğrenciden bir tanesi isimlerini bilmiyorum saz çalmayı biliyormuş ve yaklaşık 1 saat boyunca saz çalıp eğlenmişler, neden türklerin almanyada bu kadar az sayıda oldularını ve daha çok iç içe yaşamaları gerektiğini anlatmış öğrencilere, muhabbetin sonunda ise sürekli kendileriyle görüşmek istediğini belirtip yollamış.

almanya' ya eğitim için gönderilen bu 4 türk öğrencilere ise türkiye ye dönerken ellerinde üstün ırk belgesi ile gelmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

saz hazır mıymış hitler in yanında
Feamer said:

said:
vakti zamanında nejat eczacıbaşı tarafından babama anlattığı kısa bir hikayeyi yazayım burada dursun,

1934 yılında 4 tane türk öğrenci almanya'da okumaya hak kazanır, bunlardan bir tanesi de nejat eczacıbaşıdır, günün birinde bu 4 öğrenciyi adolf hitler yanına çağırtır, tabi kendi anlattığına göre hitler bunları yanına çağırınca baya bi korkmuşlar, hatta türkiye'ye mi kaçsak diye düşünmüşler velhasıl sonrasında yanına gitmeye karar vermişler.

nejat ve 3 arkadaşı hitler'in odasına girdikten sonra bunlarla koyu bir sohbete başlamış, ilk başta ben türk hayranıyım, balkanlara gittiğimde türk kökeniminde olduğumu söylüyorum demiş, türklere karşı aşırı bir hayranlığı olduğunu ve en sevdiği şeylerden biri de sazolduğunu, aralarında saz çalmayı bilen biri varsa kendisi için çalmasını istemiş, o sırada 4 öğrenciden bir tanesi isimlerini bilmiyorum saz çalmayı biliyormuş ve yaklaşık 1 saat boyunca saz çalıp eğlenmişler, neden türklerin almanyada bu kadar az sayıda oldularını ve daha çok iç içe yaşamaları gerektiğini anlatmış öğrencilere, muhabbetin sonunda ise sürekli kendileriyle görüşmek istediğini belirtip yollamış.

almanya' ya eğitim için gönderilen bu 4 türk öğrencilere ise türkiye ye dönerken ellerinde üstün ırk belgesi ile gelmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

benim pederin dedesi alamanyada isciymis bir gun SS subaylarından birine ters bakinca hemen alip hitlerin yanına goturmusler tabi bizim dedede gram almanca yok adolf sormus nerelisin kimlerdensin diyince bizimki saglam kalayi basmis odada bulunan turkce bilen biri dayanamayip hunharca gulmeye baslayinca adolf alin goturun bu ikisini aslanlara atin diyince gobbels ne aslani pampa burasi doçland diyince adolf yapistirmis cevabı: ya tutarsa ?
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

said:

http://www.imgim.com/9418inciq9622932.jpg

gerçekte olan

http://www.imgim.com/3271inciv7371970.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...