Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Bir film vardı eskiden izlemiştim. 3 part sanırım. ve partlar 40 dk filandı yanlış hatırlamıosam. filmden anımsadığım bi oda var boyutlar arası geçiş yapılabilen. odaya giriosun içerisi düzenli bi daha giriosun koyduğun bişi kaybolmuş. o odadaki malzemelerden birini dışarı çıakrınca bişeyler oluyordu filan..
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

Bir film vardı eskiden izlemiştim. 3 part sanırım. ve partlar 40 dk filandı yanlış hatırlamıosam. filmden anımsadığım bi oda var boyutlar arası geçiş yapılabilen. odaya giriosun içerisi düzenli bi daha giriosun koyduğun bişi kaybolmuş. o odadaki malzemelerden birini dışarı çıakrınca bişeyler oluyordu filan..

the lost room

mini dizi
Sosyal ağlarda paylaş

Bi Türk filmi vardı.Şeytan insan kılığındaydı böyle insanlar arasında geziyodu.İnsanların artık paradan başka bişey düşünmediğini anlıyodu.Elinde yumurtalar vardı böyle yumurtasını kırınca birinin o kişi kalp krizi falan geçiriyodu.Sonra şeytanın kulağını çınlatalım falan diyince bu adamın kulağı çınlıyodu.En sonunda da sırtından melek kanatları çıkıyodu.İnsanların kendi şeytan olmuş bana ihtiyaç kalmamış gibi bi laflar ediyodu.Var mı bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

dört tane film sorucam, filmler güzel miydi hatırlamıyorum ama kafama takıldı lan.

ilki ta 10 sene önce tvde görmüştüm sanırım. böyle 5-6 kızlı erkekli bi grup (sanırım programcı gibi bi şey bunlar) yarattıkları oyunun içine düşüyolar. sonra orda ölüyo bi kısmı falan kurtulmaya çalışıyolar işte. zenci hatun vardı bi tane. çok az hatırlıyorum filmi.

ikincisi bi kadın var böyle karlı bi yerde meksika sınırına yakın yaşıyo hatta sanırım. bunun ergen oğlu sanırım bi de ufak kızı var, bu fakirliyo iyice para kazanmak için arabasının bagajında amerikaya adam kaçırmaya başlıyo. ana konusu buydu filmin gerisini pek hatırlamıyorum. çocuğu isyan ediyor bi ara "PARA YOK LAN" falan tarzında.

üçüncüsü bi grup adamı topluyolar uzayda hapishane tarzı bi yere koyup üstlerinde deney yapıyolar. adamlar idam cezası almış idam edilmek yerine bu deneyi kabul etmiş tiplerdi sanırım. işte adamlara bişiler yapıyolar bi tanesi ölüleri diriltmeye falan başlıyo. kapışıyolar orda yönetenlerle falan.

sonuncusu bu yeni bi film 2008 falandır heralde. bu çocuk meksikada falan doğuyo sonra büyüyo amerikada iş buluyo. gelecekte geçiyo film. işte makinelere bağlanıyolar vücutlarıyla, iş makinesi robotlar var onları kullanıyolar inşaat yapıyolar falan. sonunda eleman bunları yok etmek için uçak falan çakıyor o tarz bi şeyler hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok çok uzun yıllar önce izlediğim bi filmi sorayım.

Bilimkurgu filmiydi, insanlar gelecekte spor olarak Mech'lerle dövüşüyodu.

Esas kahramanımız da süper bi mech dövüşçüsüydü, ama bırakmak istiyodu, sözleşme yapmış takımıyla "10 maçlık", ama son maçta mechi parçalanıyodu berabere kalıyodu, 10 maç değil 10 galibiyetlikti o 9 galibiyet 1 beraberlik var bi tane daha kazanman lazım diyolardı falan. Zoraki son maça çıkıyodu, böle mech kırılıyodu dövüşte, kolu yere düşünce koluna girip kısa devre yaptırıp onla diğer meche vuruyodu falan. Bi sahnede de dövüşe gidecekken sevgilisi olan kız bunu teaserliyip bayıltıp onun yerine faln gidiyodu galiba.

Var mı bilen? Hayal meyal hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sen mech diyince aklıma bi film geldi.
aslında sürekli gözüme gelen bi film ama gerçekten öyle bi film var mıydı yoksa rüyamda felan mı gördüm onu bilmiyorum.

filmin başında postapocalyptic gibi bi dünya görüyorduk. şehirler yoğun kirlilik altında. herkes maskeyle dolaşıyor. evin içine girince maskeyi çıkartıyorsun vs.
o filmde mechalar vardı böyle borulardan oluşan felan. adamlar içine girip turnuvalar çeviriyordu.

acaba o film senin dediğin film olabilir mi...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bi film vardı beyler 70'lerden sanırım. cnbce vermişti galiba, bir amerikan bir de japon askeri sanırım bir adaya düşüyolar, ikisi yalnız kalıyor.
film boyunca ikisinin birbirini avlamaya çalışmasını izliyoruz. bir japon kıstırıp yakalıyor amerikalıyı, sonra mallığından istifade edip amerikan japonu kıstırıyor falan.

bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

ya sen mech diyince aklıma bi film geldi.
aslında sürekli gözüme gelen bi film ama gerçekten öyle bi film var mıydı yoksa rüyamda felan mı gördüm onu bilmiyorum.

filmin başında postapocalyptic gibi bi dünya görüyorduk. şehirler yoğun kirlilik altında. herkes maskeyle dolaşıyor. evin içine girince maskeyi çıkartıyorsun vs.
o filmde mechalar vardı böyle borulardan oluşan felan. adamlar içine girip turnuvalar çeviriyordu.

acaba o film senin dediğin film olabilir mi...

bunu ben de hatırlıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

bir film vardı, konunun çok küçük bi bölümünü hatırlıyorum ama filmi bilenlere eminim yardımcı olur; adamın biri, çok büyük miktarda bi parayı 1 günde harcaması gerekiyordu yoksa ona miras kalacak olan çok daha büyük miktardaki bi parayı alamayacaktı. bir sahnesini hatırlıyorum; bir otele girip oteldeki herkesin hesabını ödüyordu falan... günlerdir kafamı kurcalıyor, acaba bilen var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

küçükken izlemiştim bu filmi, pek iyi hatırlamıyorum ama çok belirleyici özelliklerini tarif edebilirim; kılsız bem beyaz bi çocuk vardı lise çağlarında falan sanırım, yıldırımları çekiyodu. bi sahnesinde yemekhanede kaşıkları kendine çekmişti falan ve okuldakiler bununla çok uğraşıyodu. bilen var mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...