Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

shippy said:

Bir film vardı.Filmde erkekler bir dağ evinde gibi bir yerde(hatırladığım kadarıyla) bekarlığa veda partisi yapıyorlardı.Evede doğru hatırlıyosam 2 tane eskort çağırıyorlardı bunlar ölüyodu falan onun üzerine olaylar gelişiyodu falan hatırlıyan varmı.Yardımcı olcakmı bilmiyorum ama cine-5 te izlemiştim(10 sene oluyodur valla izleyeli belkide 15 falan).

Bunu okuyupta merak edenler olduysa diye paylaşayım dedim filmin adı very bad thingsmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

MadOrca said:

bi film vardı en az 7 senelik.
fransız filmimiydi emin değilim.

konusunu bile hayal meyal hatırlıyorum, bi adam vardı balık hafızalıydı galiba, her gün hafızasını kaybediodu, bi kıza aşık oluodu da her yere not alıodu onu unutmamak için diye hatırlıyorum. Çok bulanık ama filmin afişinde adam bi kadının bacakları arasına kafasını sokmuştu.

çıldırıcam hatırlayamıyorum bi türlü =/

Memento olabilir mi acaba? (:
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bi baba ve oğul va bunlar bi kasabaya geliyorlar evmi ne kalmış bunlara neyse efendim ev tamiri mamiri derken günler geçecekken zombiler falan ortaya çıkıyor. Kliseye saklanıyorlar.
Filmde arada nuri alço müziğide kullanılmıştı fonda.

Bu film hangi film? Hatırlayamadık
Sosyal ağlarda paylaş

vkgz said:

Şimdi bi baba ve oğul va bunlar bi kasabaya geliyorlar evmi ne kalmış bunlara neyse efendim ev tamiri mamiri derken günler geçecekken zombiler falan ortaya çıkıyor. Kliseye saklanıyorlar.
Filmde arada nuri alço müziğide kullanılmıştı fonda.

Bu film hangi film? Hatırlayamadık

http://www.imdb.com/name/nm0000118/

burdan bak, bulursun belki.
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma takıldı ve bulamadım uzun bir süredir.
hatırladıklarım;
Olayın kahramanı bir adam ,babasından kalma bir kitap var.Deliler hastanesinde veya bakım evinde bulunan birde adam var buna birşeyler anlatıyor galiba babasının arkadaşı.Filmin sonunda ormanın içinde gizli bir geçitten geçiyor ve babasının yıllar önce inşaa etmiş olduğu tahtadan bir ev var.Bir kadında bu adamı takip edip peşinden gidiyordu filmin sonunda polisler falan o evi bulup etrafını falan sarıyordu.(yada hastanedeki adam o gizli yere kaçıyordu, üşütük biraz). neverland gibi bir uyarlamaydı galiba.filmi bulup içinden soundtrack i bulucam.

"bir tane adam var gazeteciydi galiba bir tanede deliler hastanesinde kalan bir adam.bu deli olan gazetecinin babasının bir arkadaşı ve babasının bir kitabı üzerine birşeyler araştırıyor.kitap olmayan ülke mi değişik birşey tam hatırlayamıyorum.filmin sonunda bu deli o gizli bölgeye gidiyor buda onu takip ediyor peşinden.tahtadan bir kulubede deli herif başında tacı falan beklio etrafa dinamit döşemiş en son polisler falan geliyordu .hatırladıklarım bunlar eminim bilen biri vardır aslında ben daha çok soundtrackıyla ilgileniyorum bir ismini bulabilsem."
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası çok iyi hatırlamıyorum. belki bundan 10 sene önce izlemiştim. muhtemelen kıştı. ATV'de gece 11 gibi yayımlanmıştı film. yabancı bir filmdi. amerika da bir yerde kasabada geçiyor konu. hoşça bir aile yaşıyor falan evde. çoluk çocuklu. fakat bir zaman sonra eve uzaylılar dadanıyor ama canavar gibi bir şey hatırlamıyorum. böyle takım elbiseli adamlar falan gelip gidiyor gibi. çok eski çokta iyi hatırladığımı söylemedim iyi ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Thraine_Numeheru said:

hatırladıklarım;
Olayın kahramanı bir adam ,babasından kalma bir kitap var.Deliler hastanesinde veya bakım evinde bulunan birde adam var buna birşeyler anlatıyor galiba babasının arkadaşı.Filmin sonunda ormanın içinde gizli bir geçitten geçiyor ve babasının yıllar önce inşaa etmiş olduğu tahtadan bir ev var.Bir kadında bu adamı takip edip peşinden gidiyordu filmin sonunda polisler falan o evi bulup etrafını falan sarıyordu.(yada hastanedeki adam o gizli yere kaçıyordu, üşütük biraz). neverland gibi bir uyarlamaydı galiba.filmi bulup içinden soundtrack i bulucam.

"bir tane adam var gazeteciydi galiba bir tanede deliler hastanesinde kalan bir adam.bu deli olan gazetecinin babasının bir arkadaşı ve babasının bir kitabı üzerine birşeyler araştırıyor.kitap olmayan ülke mi değişik birşey tam hatırlayamıyorum.filmin sonunda bu deli o gizli bölgeye gidiyor buda onu takip ediyor peşinden.tahtadan bir kulubede deli herif başında tacı falan beklio etrafa dinamit döşemiş en son polisler falan geliyordu .hatırladıklarım bunlar eminim bilen biri vardır aslında ben daha çok soundtrackıyla ilgileniyorum bir ismini bulabilsem."

Aaa oha hatırladım o filmi galiba.Owen wilson oynuyor olabilir gazeteci dediğin tipte.

Yok owen wilson değilmiş galiba.Hakkaten neydi bu film.Lanet gitsin sana ya çok heyecanlandım.
Sosyal ağlarda paylaş

Thraine_Numeheru said:

hatırladıklarım;

In the Mouth of Madness olabilme ihtimali var mı acaba? biraz alakasız gibi geldi ama kitap / olmayan ülke vs. deyince aklıma o geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında cine5 +18 yayın yaparken bir dizi yayınlanıyordu.Erotik ve komedi içerikliydi hatta bir bölümünde adam kadınların düşüncelerini okuyup onları değiştirebiliyordu ve kendini soyunma odasına falan atıyordu falan filan

Edit : öyle ahım şahım erotik sahneleri yoktu fakat acayip güldürüyordu
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bi film vardı kücükken show tvde hep cumartesileri olurdu böyle uzakdogu filmi kunkfu fln ama komedi ve cocuklara hitap ediodu cocuk oyuncularda vardı tek hatırladıgım son sahneleri final dövüslerinde böyle deniz kenarında bi tapınak gibi bi yerdeler tapınagn cok yüsek merdivenleri war fln jön dövdügünü assa atıodu ve enson film bitince tüm cast barbara ann sarkısıyla dans ediordu. bilen varsa söylesin lütfen hastamız var acil
Sosyal ağlarda paylaş

Üstteki Sorunun Cevabı:Very Bad Things

Benim sorum:

Bir tane artiz dağcı var her yere tırmanıyor rakibi yok, sıkılıyor. Sonra eski bir dağcıyı duyuyor ama adam bırakmış. Sonra bunu ikna ediyor yarışıyorlar dimdik bir kayaya(ya da dağ tam hatırlamıyorum) tırmanıyolar en sonunda, tabi bizim eski dağcı yeniyo artiz olan en son asılı kalıyo. Yarışın baya izleyeni oluyor kameralarla, helikopterlerle çekiyorlar. Çok feci lazım ismi North Face değil şimdiden söyliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...