Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Lopeth said:

cine 5 de izlemiştim

Bekarlık partisi gibi bir şey vardı, bir tane kız çağırıyorlardı. Adamlardan biri banyoda seks yaparken kızın kafasını havlu asılan hedeye saplıyordu. Sonra gidip kızı gömüyorlardı bi yere.

asda seyretmiştim bunu

neydi bu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

Lopeth said:

cine 5 de izlemiştim

Bekarlık partisi gibi bir şey vardı, bir tane kız çağırıyorlardı. Adamlardan biri banyoda seks yaparken kızın kafasını havlu asılan hedeye saplıyordu. Sonra gidip kızı gömüyorlardı bi yere.

asda seyretmiştim bunu

neydi bu ?

Very Bad Things !

alıntısız anlaşılmıyor mu
Sosyal ağlarda paylaş

Freedoom said:

Üstteki Sorunun Cevabı:Very Bad Things

Benim sorum:

Bir tane artiz dağcı var her yere tırmanıyor rakibi yok, sıkılıyor. Sonra eski bir dağcıyı duyuyor ama adam bırakmış. Sonra bunu ikna ediyor yarışıyorlar dimdik bir kayaya(ya da dağ tam hatırlamıyorum) tırmanıyolar en sonunda, tabi bizim eski dağcı yeniyo artiz olan en son asılı kalıyo. Yarışın baya izleyeni oluyor kameralarla, helikopterlerle çekiyorlar. Çok feci lazım ismi North Face değil şimdiden söyliyim.

scream of stone
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

Freedoom said:

Üstteki Sorunun Cevabı:Very Bad Things

Benim sorum:

Bir tane artiz dağcı var her yere tırmanıyor rakibi yok, sıkılıyor. Sonra eski bir dağcıyı duyuyor ama adam bırakmış. Sonra bunu ikna ediyor yarışıyorlar dimdik bir kayaya(ya da dağ tam hatırlamıyorum) tırmanıyolar en sonunda, tabi bizim eski dağcı yeniyo artiz olan en son asılı kalıyo. Yarışın baya izleyeni oluyor kameralarla, helikopterlerle çekiyorlar. Çok feci lazım ismi North Face değil şimdiden söyliyim.

scream of stone

Evet bu teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

filmin adı aklıma gelmiyor, imdb den falan ilk 250'yi aradım orda bile tanıdık isim gelmedi aklıma.

spoiler içerir gerçi anlattıklarım da, 5 eleman gözaltında tanışıyorlar da sonra efsane soygun yapıyorlar. Hatta elebaşı eleman ismi ile korku salıyor ortama, filmin adı bile o adamın ismi olabilir gerçi. en son sakat olan eleman herşeyi organize eden adam oluyor.

en son sigara yakışı efsane hatta. olum bi söyleyin şu filmin adını.
Sosyal ağlarda paylaş

vardı bir film, 2010 yapım sanırım. genç bir kız yağmurun altında caddede beklerken, olgun bir adam geliyor arabyla yanaşıyor alıyor kızı, tanışıyorlar muhabbet ilerliyor, görüşmeye devam ediyorlar daha sonra da adam ailesiyle tanışıyor, sonra bunlar başka bir çift ile bir yere gidiyorlar, otel filan vardı, meğerse herif kanun dışı bir iş yapıyormuş diğer çiftle, adam evliymiş bilmem ne öyle bir şeyler hatırlıyorum sadece. var mı anımsayan hatırlayan? ingiliz veya fransız bir havası vardı sanki...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...