Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

bi film vardı, otobüste izledim o yüzden hiç hatırlamıyorum ayrıntılar şöyle;

bir tane baş karakter var, reklam senaristi gibi falan reklamcı yani. hafif uzun saçlı, bi tane de kankası var deli gibi koko çekiyolar her gece. müdürleri bunlardan ha bire yaratıcı bişeyler bekliyo bunlarda tık yok. karıyla kızla yardırıyolar. sonra bişeyler oluyo bi toparlanıyolar. bi tane yoğurt mu meyveli yoğurt mu, süt ya da öyle bişeyin reklamı için güzel şeyler yazıyolar falan. reklam çekiliyo. sonra reklamı da kafalarına göre çekiyolar senaryodan bağımsız kızın memelerine falan döküyolardı sütü falan. hatırlayanınız var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

la bi film vardı kadın hapse giriyodu kocası yüzünden sora çıkıyodu kocasından intikam alıp çocuğunu geri almaya kasıyodu galiba, amerikan yasalarına göre bir kişi aynı suçtan tekrar hüküm giyemez geyiği temalıydı
bi buldurun

nası ya
adam öldürsem yatsam 10 yıl çıksam bi daha öldürsem bi halt olmuyo mu orda? sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

la bi film vardı kadın hapse giriyodu kocası yüzünden sora çıkıyodu kocasından intikam alıp çocuğunu geri almaya kasıyodu galiba, amerikan yasalarına göre bir kişi aynı suçtan tekrar hüküm giyemez geyiği temalıydı
bi buldurun

http://www.imdb.com/title/tt0150377/
Sosyal ağlarda paylaş

Yillardir beynimin bir kosesinde durur ama bir turlu ne konusunu tam cikarabilirim nede ismini... Kisa ozeti var sadece iki kardes vardi bunlarin telekinetik gucleri fln vardi nesneleri hareket ettirebiliyorlardi sonra kiz kardesi kaciriliyordu sanki... O kadarini hatirlayabiliyorum oyuncularin resmini bile gorsem heh bu derim. Dedigim filmi izledigim yillar 92-95 arasi flndir kanimca. Filmi bilen hatirlayan varsa acaip sevaba girmis olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...