Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatta en cok zevk aldiginiz an

Draven

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

eski başlıkların bir tanesi yeni başlıkların elli tanesinden kıymetli. sit alanı ilan edip kitlemek lazım hepsini aslında.

valla okurken aklımdan bu geçiyordu.

Bir sistem kurulsa belli bir yaşın üzerindeki başlıklar oylanıp arşive gönderilip kilitlense falan aslında.

Eski başlıklardaki tarihler falan çok etkiliyor insanı bazen. Herkes için farklı bir anlamı oluyor. Kimi için üniversitenin ilk senesi, kimi için lisenin son senesi kimisi için lise 1 :)

Ben mesela direk KAL da yatılı olduğum yılları hatırlıyorum, yatakhaneden Kalamış manzarası "allahım hiç bitmesin bu lise" kafası :D

Bir de eskiden paticik insanların birbirine çok daha saygılı olduğu bir yerdi. Birbirimizi bu kadar ağır trollemezdik. Biri abi bir derdim var diye bir başlık açınca orada ezmeye dalga geçmeye değil deyardımcı olmaya çalışan mesajlar olurdu. Şimdi sürekli komik ama genelde saçmasapan gifler resimler falan :/
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

3 yaşımda annem gazlı fırını açmıştı. Gittim fırının yanına, fırının ateşini merak ettim. Elledim. Sol avucum yandı. Annemin tedavi etmesine doğru dürüst izin vermediğimden elim hala yanık kaldı.

Anaokulunda kütüphanesinde konuşanların ağzına bant yapıştırılıyordu. Gittim orda konuştum. Tam neden konuştuğumu hatırlamıyorum. Ağzımı bantlamak istediler. Karşı çıktım. İki üç kişi üstüme çullandı ağzımı bantlamak için. 19-21 yaşlarında insanlardı diye hatırlıyorum. Daha direndim. Paketlerin o mor-mavi parlak lastiklerinden getirdiler etrafıma dolamak için. Mücadele ettim bağlayamadılar, hoca geldi kurtardı.

Gamze'ye bir gün "çok güzel olmuşsun bugün" dedim. Hatta silgi verirken felan her defasında elini tutmaya çalışıyordum.

Komik ve saçma. Ama bu anlarda çok mutlu olmuştum.
Hâlâ da düşündükçe mutlu olurum.[hline]Aşıksan korkuyorsan kayıp
Sevipte susuyorsan ayıp

Şunu kimse quotelamaz mı ya? En çok zevk aldığı anlara bak adamın ahahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:
Bir de eskiden paticik insanların birbirine çok daha saygılı olduğu bir yerdi. Birbirimizi bu kadar ağır trollemezdik. Biri abi bir derdim var diye bir başlık açınca orada ezmeye dalga geçmeye değil deyardımcı olmaya çalışan mesajlar olurdu. Şimdi sürekli komik ama genelde saçmasapan gifler resimler falan :/

eskiden insanlar efendiydi, olmayan hemen dışlanıyor dersini alıyordu. çok kişi öyle zıpçıktı başlayıp rehabilite olmuştu kısa zamanda.

şimdi güya yaşlar ilerledi ama akıl yaşı küçüldü maalesef ters orantıda çoğu insanda, eskiden akıllı uslu olup sonradan dellenen var bayağı. bazı örnekleri görebilirsiniz yörünge dışı yazan şu başlıkta.

incir çekirdeğini doldurmayacak konularda bile hep bir agresyon, bir boynuz tokuşturma hevesi aldı başını gitti. diğer sorun da troll olayı, hiçbirşeyi ciddiye almamanın havalı sanılması 10 yıl önce bile gülünçken şimdi aldı başını yürüdü.
Kaede said:

hadi 18 yaşına kadar tamam öyle bir adam açsın böyle bir konuda oturup hikaye anlatsın insanlar

30una yaklaşan adamlar burda ARKADAŞLAAAR HAYATTA EN ÇOK ZEVK ALDIĞIMIZ ANILARIMIZI PAYLAŞALIIIMMMM derse ve o konu trollenmezse bence o zaman problem vardır

zaten 30'una yaklaşan insanlar yazmış şu başlıkta tonla, bugün 30'unu geçmiş olanlar. gene bu kişiler artık forumu ya bıraktı ya neredeyse hiç mesaj atmıyor çünkü laçkalaştı ortam, bugün birşey yazsalar bu mantıkla dalga geçilecek. (rastlıyorum bazen şu durumun yaşandığı yeni örneklere) ortada var olan problem eskiden ilgilenmediği/saçma bulduğu konuya kişi birşey yazmazken bugün trolleme hakkı varmış sanıyor.

son 4-5 yılda filan bayağılaştı forum bariz. nostalji hiç sevmem ama durum bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Xaenin said:

Abi adam ağzının bantlanmasını hayatta en çok zevk aldığı anlardan biri olarak tanımlamış. Allah aşkına yapmayın.

olm yıl 2002, lise sondayım, sen daha üye bile olmamışsın.
10 yıl önceki yazdığım yazıları kendine dert ediniyorsun.

bu kadar mühimse 2001'de kayıt olduğum yıllardaki mesajlarıma da bir bakıver, daha ne cevherler bulacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

orta sona geçtiğimiz yaz teyzemlerin yazlığına gitmiştim 2-3 günlüğüne.orda dünyalar güzeli bir kıza aşık olmuştum.ilk aşkımdı çok heyecanlıydı böyle gözüme uyku girmiyodu geceleri , 2 gün oldu 2 ay hep orda kaldım bütün yaz :) kız kabul etmemişti ama çok yakınlık gösteriyodu o hali bile çok hoşuma gidiyodu.düşünüyorumda şimdi manken gibi bişi olmuş olma ihtimali baya yüksek hakikaten melek gibi kızdı :) hayatımda herhalde hiç bir şeyden bu kadar zevk almamışımdır tahminimce.
Sosyal ağlarda paylaş

"inci sözlük" said:

o zamanlar üniversitedeyiz, ev arkadaşımın yazlığına bodruma gitmiştik. gece baya parti marti muhabbetleri çok içmiştik. öğlen başım zonklayarak hafif hafif uyanıyorum, neredeyim napıyorum derken karşımda ayla'yı gördüm. ayla arkadaşımın liseye giden kızkardeşiydi. noldu neredeyim derken bana soda limon hazırlamış onu getirdi. altında daracık minicik bi şort, üstünde tülden bi gömlek vardı ve içine hiç bişey giymemişti. bana sodayı verirken eğildi ve -bizimkiler alışveriş merkezine gitti akşamdan önce dönmezler- der demez afalladı ve sodayı üzerime kendi üzerine döktü, düğmelerimi kopartarak gömleğimi çıkardı -hemen makinaya atayım dedi, artık çıldırmıştım gözüm kararmış ve hiçbişey görmüyordutam arkasını dönecekken kolundan tuttum kendime çektim, saçları önüne düşmüştü ve dudaklarını yalıyordu artık dayanacak gücüm kalmamıştı iyice gerindim ve suratının ortasına yumruğu çaktım. evet çaktım. ve dedim ki a.... k.... kızı hiç keten gömlek makinada yıkanır mı??
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Xaenin said:

Xaenin said:

Abi adam ağzının bantlanmasını hayatta en çok zevk aldığı anlardan biri olarak tanımlamış. Allah aşkına yapmayın.

olm yıl 2002, lise sondayım, sen daha üye bile olmamışsın.
10 yıl önceki yazdığım yazıları kendine dert ediniyorsun.

bu kadar mühimse 2001'de kayıt olduğum yıllardaki mesajlarıma da bir bakıver, daha ne cevherler bulacaksın.

senin post kalitende ciddi bir tutarsizlik var ama adsfadsf

boole en tepelerden girdin, abidik bi browser oyununu tanitmsitin patiye onu hatirliyorum, efendi cocuk olgun cocuk uslu akilli cocuk imaji yarattin

sonra direk ergenlikle ucuruma yuvarlandi bu imaj, bi ara negatiflere indin direk ama toparliyorsun son zamanlarda

http://i.imgur.com/RrRK1.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...