Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatta en cok zevk aldiginiz an

Draven

Öne çıkan mesajlar

hic doğru duzgun bir mutluluk yaşayamadım yaşadıysam kısa sureli oldu hep
-yeni bilgisayar aldım bendeki sans ya cumartesi aldım adamlar yanlıs guc kaynağı takmıs 2 gun oynayamadım(pazar tatildi)
-Bir kez kız arkadasım oldu(en azından ben oyle sandım) hic bulusamadan edemeden hemen 1 hafta sonra bıraktı beni... aklıma gelenler bunlar daha bir suru sey var :/[hline]Sazanlıyorum öyleyse varım
-Sazan Kral Aegean
Sosyal ağlarda paylaş

bundan yaklaşık 1 sene kadar önce ericsson life a çıktığımda son derecede büyük bir zevk almıştım. Televizyonda görüp hep merak ettiğin o stüdyoda bulunma hissi, yüzlerce kişinin seni seyrettiğini düşünmen, soruların direk sana yöneltilmesi, senden bahsedilmesi falan son derecede hoşuma gitmişti :)

Ondan sonraki radyo gaste tv röportajlarında o tadı yakalayamadım. Bugün olsa o kadar da büyük bir zevk alacağımı sanmıyorum, herşeyin ilki en güzeli oluyormuş..[hline]Where have you gone Master Windu?
There is no Emotion, there is Peace.
There is no Ignorance, there is Knowledge.
There is no Passion, there is Serenity.
There is no Chaos, there is Harmony.
There is no Death, there is the Force.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaş'da kanyon diye geçen bir bölgede yaptığım dalışı asla unutamam. Yüksek ihtimalle bu 29 Ekimde de orada yolacağım ya neyse :-) Kanyondan aşağıya süzülerek yapılan o 25 metrelik iniş anlatılamayacak kadar hoşdu. Hala hatırladıkça yüzüme bir gülümseme yayılıyor içim bir anda ısınıyor (içtiğim nesquik'inde bunda etkisi olabilir tabe), bir tuhaf oluyorum. O inişin arkasına pamuk gemisi batığını görmekde işin ayrı bir zevki. Ama o batık olmasada sadece aşağıya yapılan o süzülüş asla unutulmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

valla şu universiteye girdik gireli yediğimiz haltları anlat anlat bitmez ama şimdi aklıma gelen o çarşının altında ki bowlingçide bowling oynarke fred çakmaktaş gibi atış yapıp yerlerde yuvarlanmamız, yani 4 kişi 8 atışı gülmelerden 5 dk dan aşağı yapamazdı eheh bir oyun 1 1,5 saat sürerdi hele solak olduğum için dışarı doğru gidiyor gibi gözüken bovling topunun kavis alıp tam ortayı vurduğu an ki komedi,
yerlerin cilalandığını unutup kıç üstü düşüp kaymam heheh utanmasam kendim indircektim :)

arkadaşın cdli araba radyosnda gaz şarkıları çalıp
a night at roxebury deki gib kafa sallamamız hehe yandaki arabaların şöförlerinin suratındaki ifade ve fesupan allah der gibi bakmaları :)

yazlıkta 20 kişiye yakın sabahladığımız o meşhr deprem yazı deli gibi sabahlardık 3 kişi ile başlayıp 20 e çıkmıştık ki malum deprem oldu ,ben o yaz daki gibi eğlenmedim gençliğimde adada,

ilk pc aldığım haftasonu (lise1deydim) amigayı hemen söküp pcye war2.exe demo dosyasını yükledim zaman :) 96 mı neydi

doğumgünümde 230 kişiye yaptığım konuşma öncesi heyecanı sonra ki zevk :) eheheh

aslan kral tiyatrosunu yazlıkta amatör bir koca kadroyla oynamamız , tüm yaz çalışmıştık ama değmişti bakan makan gelmişti heheh 15 yaşında mı neydik :)

18. yaş günüm rockhouse ta kutlarken pastam geliyor benim dilim kesili gibi, neyse yiyorum yiyorm bir bakıom garsonlar tepemde herkes bana bakıo alla alla deyip bıçağı alıp kesmeye çalışıom pasta kesilio altta takılıo
a bu ne ? pastanın altına prezervatif koymuşlardı o geceki eğlencede ayrıydı kızları bıraktıktan sonra şu ünlü beşiktaş lips n deltanın üstündeki cyber kafede (teo baba nın yeri :) o ayrı hikaye ) sabah kadar oyun oynamamız gizli gizli
sabah 8 de gelen adamn sabah oldu ne zaman gideceksiniz lafından sonra
aa daha pazar , karga bokunu yemedi 10 olmadan sabah olmaz deyip yollamamız hehe
şapşal bi tip vardı hafif topallayan şimdi askerdeo kalırdı geceleri hesap yapamazdı :)
cs deki kapıcılık, hat safadaki küfürleşmeler, pcsi takılanın içindeki vahşet duygularınn dışa vurumu,

taksimde ki yürüyüş ah ah
yani yazdıkça açılıyoruz ama daha yazacakçook macera olur işalla :)

birde en çok beni vuranlardan biri, pembe dizi gibi kavuşamayan iki aşık modunda ben ve bi kız ödev yapıyoruz
ben bi konuda espri yaptığımda gülüp kızlara özgü sestonlarından birini kullanıp saçmalama deyişi ah ah o an ayrıdır
daha ne şebeklik bilimum eğlence olayı oldu aklıma gelmio ama üniversite olayına girn anlarsınız yok ani uni gibisi harbi yok :=)

sevgili emaleth teyze,
şimdi benim şöle bir derdim var :))
Sosyal ağlarda paylaş

buda baya bombaydı
anadolu liseleri sınavı
zama ilkokul 5 sınıfta oldum yıl :)
sınav sonunda veliler çocukları yani bizi aşağıda bahçede beklio
sınavdan çıktığım zaman koridoru geçip merdivenlerden bahçeye iniyordum
o merdivenlern başına geldiğim anı unutamam her adımımda aşağıda ayaklarını gördüpüm velilerin tümünün heyecanla inen çocuğu bekledikleri an. film yıldızı olsak böle hissetmeyiz herhalde her merdiveni ayrı bir keyifle inmiştim yoktu böle bişe :)
Sosyal ağlarda paylaş

guney afrika cumhurbaskaniyla yemek yedigim zaman. ingilizcesi super degildi ama cok enteresan bi kisilik.
(hayattan o sirada super zevk aldigimi soyleyemem ama guzel bi tecrubeydi tabi)

[Bu mesaj deviL tarafından 09 Ekim 2002 02:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatta en cok zevk aldigim an ? ya da anlar .. guzel soru, en azindan benim icin, cunku dusundugum zaman acaba hangisi agir basmisti diye $a$aliyorum, demekki ben $ansli biriyim (Deductive Logic).

Yakin gecmisten ba$lasam yerinde olur her halde, ilk olarak Soz gunu diyecegim.. sevilen hatunun ailesinden istenildigi gun, bilen bilir o dakikalar bitmek bilmez, hedefteki erkek kurbanlik koyun modundadir, sesi cikmaz.. ciksa bile cikartmasi yasaklanir.. havadan sudan konusur durur aileler, lafi geveler dururlar.. sevilen hatun heyacanli ve sinirli hareketler sergiler :) Icinizden cok neseli bir sohbet icinde gozuken ailelerinizin suratina "AAA YETTI AMA KISA KESIN!" dersiniz.

Boyle bir ortamin icindeydim iste.. babam sonunda bir hamle ile beklenilen cumleleri kurmustu, simdi yine bilen bilir.. benim sevgili kayin babam (cok tatli bir insandir, hastasiyim ayri ) nerdeyse 1 dakika kadar bir sure EVET demedi .. yuzume bakip durdu :) Iste o an Olmek istedim .. sonra da simsir kayibabam .. BEN KIZIMI VERMIYORUM dedi yine sustu.. ki Allahtan bu sefer susma kismini abartmayip cabuk bagladi.. BEN BIR OGUL ALIYORUM dedi ve noktayi koydu.. O an dehset mutluluk duymustum.. ama bilen bilir yine de o ortamda rahatlamak imkansizdir.. Asil mutlulugu bu diyaloglardan sonra Sevgilim ipleri eline alip (Kova Burcu) .. yeter artik seklinde beni mutfaga cektiginde ve kafaya biralari beraber birbirimize sarilip diktigimizde tattim.. Cok yogun mutluluk hissettigim bir andi.. darisi tatmamis ve tadicak arkadaslarin basina :)

Akademik mutluluklar ya$adim .. MAX seviyelerde mutluluk duydugum anlar oldu. Okulumun en korkulan profosorlerinden biri (International Economics ve Business) donem sonunda evimi ariyip asistanim olurmusun dediginde cok mutlu olmustum, belki mutluluk kavrami hissedilenleri tam aciklamiyacak, ayni zaman da bir o yogunlukta kendimle gurur duymustum...

Mutluluk kavrami ilginc, en bi mutluluk ise bence dogru bir tanim degil.. Kanimca her insanin degisik duygulari yasayabilme, ve yasarken MAX larini ifade eden limitleri var. Mesela karsinizdaki seni deli gibi seviyorum diyodur, size kalsa bo$ laftir.. ama o insanin limiti budur.. sizin limitiniz ise daha yuksektir. Bu cerceveden yola cikinca bence mutlulukta boyle bir$ey..(her duygu icin gecerli)... Omur icinde her insan cok defalar limitine vuran mutluluklar (duygular) ya$iyor olabilir.... yani bir "EN COK" yok.. neyse bu sulardan da uzaklasalim, felsefeye girmeyelim devam edelim...

Farkettim ki devam edersem, sevgili gunluk moduna giricem :) Daha mantiklisi noktayi koymak olucak galiba..

Saygilar ve sevgiler..

Arlooax Once a Drunken Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Arlooax mesajın aldı beni geçmişe götürdü. Şebnemi istemeye gittiğimiz gün daha dünmüş gibi gözümün önüne geldi. O kadar aniden karar alınmıştıki yüzüğü onunla ancak isteyeceğimiz günün sabahında deli gibi dönüp durarak almıştık.

Bizde dedem adımıza istemişti. Allahdan biraz azeleci biradamdır hiç kasılmadık. Sağolsun babası'da anında vermişti :) Ahhh ahhh içim bir tuhaf oldu yine. Ayrılığın en kötü yanlarından birisi bütün ailesi ile ayrılıyorsun. Halbuki ben ailesinide ne çok severdim. Hele ablası ve onun sürekli yurt dışından bulduğu bilimum ırkdan sevgilileri :-) Bu saatten sonra onlarla nasıl görüşeyim. Çok zor çok hem onlara hem bana.

En unutulmaz olanda ablasıyla birlikte kahve hazırlayışlarıydı. Mutfağa giriş o giriş yarım saate yakın çıkmadılar. Artık espiriler yapılmaya başlanmıştı "Herhalde odun ateşinde pişiriyorlar" diye. Ne bilelim içerde yok o cezve olmaz yok şu şekilde olur yok böyle olur diye kavge edip durduklarını.

Anılar, anılar..... En unutulmaz anmı.... En unutulmaz an bence hatıraların hatırlandığı andır. Şu an olduğu gibi gözlerimin dolduğu andır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 08 Ekim 2002 17:22 tarihinde demiş ki:
said:
Emaleth, 08 Ekim 2002 15:58 tarihinde demiş ki:
birincisi dynamo festivali. 21 yaşındaydım.
ikincisi de öys'den bir gün sonra yola çıkıp gittiğimiz tatildir. 18 yaşındasın, öys bitmiş,
bööle işte...

Nassı yani?
:D

erm... klvyem sürçmüş. ilki 21 diil 12 olucak. öys de, şey olucak.... hmmmm.... öys olmıycak da, isgs olucak, o da 18 diil 8.
iyi günner.
*!pek olmadı galiba diye düşünür*
Sosyal ağlarda paylaş

Valla en zevk aldığım an yaklaşık 7 sene yıllanmış Kavaklıdere Öküzgözü kırmızı şarabını şöle güzel ve iyi pişmiş bir kırmızı et ile içmek gerçekten çok hoşuma gidiyor...

[hline]It's always funny until someone gets hurt.....and then it's absolutely friggin' hysterical / XÆ®ø fâ®ß®Ìght

Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bi an değil bir gün dü bu.. En yakın kız arkadaşımla okulu gittik , kapıda bugün okula hiç girmek istemedimizde hem fikir olduğumuz anladık .. Ama paramızda çok yok ( okul kırıcak kadar yok ) . Parasız taksimde yapılabilcek herşeyi yaptık .Resmen sokak çocukalrı gibiydik . Bi dayak yemediğimiz kaldı .. Ama bu kadar eğlendiğimi hatırlamıorum :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Takdir almıştım.
2 gün sonra dertsiz tasasız bir şekilde sevgilim ve arkadaşlarla sabahladığımız zaman.

En sevdiğim dostlarımla evimizin 1 km uzağına çadır kurup 1 hafta o çadırın içinde uyuduğum ve zil zurna hayatımda ilk kez sarhoş olduğum zaman yıldızlar dönüyordu müthiştiiiii
Sosyal ağlarda paylaş

yeni yılı kutlamak için amerikaya gitmiştik 3 arkadaş.
jakuzideyiz.üstümüze kar yağıyor.havai fişekler mükemmel.kizlar desen bi ayrı.şampanya elimde.uuff düşündükçe rahatlıyorum.
bi de nu yaz sapancaya arkadaşın evine gittik.mükemmel bir 10 gün geçirdik.yemekleri ben yaptım.koyuyorum önlerine tabakları.önce bi yüzlerini ekşitiolar.sonra kıtlıktan çıkmış gibi yiolar.ellerimi öpüolar.oof of[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

en fazla olmasa da dün gece cok saglamdı.
arklarla ii içtik walla. tuz, limon ve tequila :)
o kesmiyince de üstüne bira falan anca..(aslında o kafayla bakkala kadar ark arabayla gitse de kampusten, son teqi zaten biz aldıgımız için kaldık ölece)

gece 1de zaten party oldugu için bizim gibi içen 3-5 grup daha varmış anlaşılan. bizim ark tatunın kliplerinden birini açtı, sesi de yüksek sayılırdı biraz. Birinci klip, ikinci klip derken, pencereden arka bahçeye baktık ki, canlısı var önümüzde lol
iki kız birbirine girmişlerdi :) bikaç dakka sonra farkedildiklerini anlayınca odalarına kaçtılar tabi :)

her ne kadar hiçbirimiz sarhoş olamasa da tam anlamıyla, allahtan tayyipe gitmedik bi de, eheh. gerçi konuşmalarının sonuydu falan ama, orayı o kafayla dagıtırdık harelde az biraz :)

herşey çok güzeldi de şuan kafam biraz agırıyo o kadar :)[hline]Theory is when one knows everything but nothing works.
Practice is when everything works but nobody knows why.
In our lab, we combine both of them in a successful way: nothing works and nobody knows why.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak şu olayı unutmuşum:
Bir gün arkadaşın doğum gününü kutlamak için bir bar-disko gibi bir yere gitmiştik. (Sırf gamze için, yoksa ne işim olcak benim orda)
Çıkışta iki erkek dört kız ayrıldık ordan sıkılıp.
Dolmuş duraklarının orda ben gidiyorum dedim. Öpüştük ayrılırken.
Bir tek Gamze'yi öpmüştüm ben, orda herkes başka yere giderken.
Yanağından öpmüştüm, dudağından değil, ama o bile yetmişti.[hline]You don't stand a chance!
Sosyal ağlarda paylaş

zıpladığım zaman en yukardayken hisesettiğim bir saniyelik göklerin kralı olma hissi. (Arkadaşlara sorun, bi diğer takma ismimi yaylı sitem dir)

Boyum kısa olduğu halde zıplarım bayaa :)

Ama enimin bundan daha zevklisi kendime bi trampez bulmamdan geçiyo...[hline]Non est discipulus super magistrum nec servus super dominum[b]
[b]I'm sleepless!
Sosyal ağlarda paylaş

29 Haziran 2002 Cumartesi gunu, ballikayalar milli parkinda kaya tirmani$i egitimi aliyorum, teorigini almi$im yani, pratigi icin oraya gitmi$iz

30 metrelik bi rotadan a$agi ini$im iple tek ba$ima, cok zevkliydi, inerken durup durup manzaraya, uzaga, a$agiya, inecegim yerden bi 20m daha a$agida olan dereye bakmak

en zevk aldigim anlarimdan biriydi :)

[hline]wastiee

[Bu mesaj wastiee tarafından 10 Ekim 2002 21:50 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...