Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatta en cok zevk aldiginiz an

Draven

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
Sanırım...

Tarih 2002 Haziran-Temmuz unda bir zaman...

Dağda Bisikletle sabahın 5:00 ında Güneşin doğuşunu izlemekti tek başıma...Yanlızlıkta öyle mükemmel oluyor ki....
birde oranın dönüşünde 48km Arazi hızına ulaşmamdı bir daha asla o hıza ulaşamadım :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Findovz?Yeah!it Sux!Linux Rule...
Sosyal ağlarda paylaş

zamaninda yazmamisim simdi dusundum tekrar nedir o an diye, su heralde:

Her yaz oldugu gibi gecen yaz da gun isigi warken uyuyup aksama dogru kalkarak normal insana ters bir day/night-cycle yasiodum. Bi gun "ulan degisiklik olsun" diyerek gun dogumunu izlemek icin sahile indim. Yazin nadir yagmurlu gunleri yasanio o siralar ve baya simsek yildirim artik ne tur dogal havai fisek gosterisi warsa o gunlerde havada mevcut. Ama hava sadece serin her hangi bir monta gerek yok tshirtle, Cd-player Demons & Wizards CDsiyle disari cikmisim. Erenkoy'de sahildeyim havada dogasina uygun olarak dogudan dogan gunesin ilk isiklari geceyi kovaliyor... ama bir terslik war... terslikte suki: ben gunesin dogusunu izlemek icin indigim sahilin batiya baktiginin farkina wariorum... Dogumumdan beri (bi kac yil disinda) bu civarda yasayan biri olarak bu ilk defa dikkatimi cekince bir garip oluyorum tabi. Ben bu olayin sokunu uzerimden atmisken yagmur ciselemeye baslio. Bu kadar yagmur bana koymaz diyerek Dalyan'a dogru yurumeye basliorum... Adalarin uzaklarinda simsekler filan cakiyo bende onlari izliyorum... Ciselemeye dewam eden yagmur aniden bana inat sagnak olarak yagmaya baslio. Bende gayet islak bi banka batti balik yan gider diye oturuyorum. Bi kac islanip sicana donmus sokak kopegi uzerimdeki kopek kokusunu alip yanima geliyolar oksuyorum sonra gidiyolar falan. O sirada gun isigi ile yagmurun birlesmesiyle birden bir gokkusagi olusuyo. Sonra bi tane daha olusuyo... Size resim cercevesini anlatmaya calisiim: Denizin uzerinde 2 gokkusagi, adalar, arka planda cakan simsekler ve "Fiddler on the Green"... O an hissettigim kadar huzurlu hissetmedim hayat boyunca kendimi...[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

boş bu hayat...[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Ama Eşşek Gibi sEsli hArf............Hay ben boyle modanın :P

Sosyal ağlarda paylaş

Mevsimlerden yaz
Yorucu ve eğlenceli geçmiş koskoca bir günün ardından Nemli ve hafif esintili bir gece
Evimin terasında sallanan kanepemde başını dizlerime uzatmş sevgilim..
Fonda hafif bir melodi..
Yukarda harelisinden bir mehtap ve olanca parlaklığıyla yıldızlar..
Etrafımızda fesleğenler.. ve enfes tazelikleri
Kadehlerimizde güzelinden bir şampanya yada şarap.. belkide süt
Hafif mayışmış ve sanki yüzyıllar boyu kalkamayacakmışcasına yayılmış..
Rüzgar hafif hafif Kanepeyi sallarken.. sevgilimin o sevgi dolu titreyişi.. şalına hafif hafif kendini hissettiren çiğden korunmak için biraz daha sıkı sarılan sevgilim
ve işte o an.. hiç bitmesin![hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem

[Bu mesaj GeeM tarafından 05 Şubat 2003 03:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 05 Şubat 2003 03:25 tarihinde demiş ki:
hehe :)
GeeM o andan birde ben alabilirmiyim?

Hell aynısının bir başka benzerini bende yaşadım...ama çok hoş oluyor yaw..
[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

tabi alırsın :)
Ama bi kaç ay daha var işte..
Hatta beraber sayalım
Şubat mart nisan mayıs haziran .. sonlarına doğru gitsek hmm temmuz 5 gibi de o gelse tamadır 5 ay var tam
O zaman sana şimdilik orman kulubesinde şömine başında, feslegen yerine Glade şarap falan yerine Salep şal yerine battaniye, sallanan kanepe yerine yere serilmiş bir post ay yerine kar verelim

edit: Yeter yuzume vurmayın editleme özürlüyüm
[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem

[Bu mesaj GeeM tarafından 05 Şubat 2003 03:35 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj GeeM tarafından 05 Şubat 2003 03:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahah :) Çok süfer olurdu..Ama aşk olayında kayıp olunca,şansta kazanırız hesabıda yok bende...

O şömineden bi alev sıçrar Klübeyle hepsi kül olur...KArlı ortamda Extreme-LifeSave yaparım bende :D
onu nasıl halledecez?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

inşallah :)
Mucizelere inanıyorum...

Herşey Zor olabilir,bende kolay değilim...

ama imkaansızlıklarda vardır hayatta...Tıpkı bir kurbağanın 10 metre zıplaması,zıpladıktan sonra sağ sağlim yere düşmesi gibi..

Kuşların uçmak için kanada ihtiyacı vardır..Ya kuş kanatlı,bilgili,zeki ama siyahsa?

böle bişi oluyor...

Olsada..Olmasada...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

i am in love with loneliness..Elv En Melu Uei!
Sosyal ağlarda paylaş

baya mutlu anım vardır herhalde ama aklıma ilk şey geldi
pc sipariş etmiştik babamla
bi kaç gün sonra eve geldiğimde baktım pc yi getirip kurmuşlar falan
baya mutluydum o gün
sonra geçen bayramda istanbula gittim ilk kez o 5 gün hayatımdaki güzel günler arasındaydı
ilk ultima oynadığım bi kaç günde süper geçmişti baya zevk almıştım oyundan ilk başlarda[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...