Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TBC= wow un sonu

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Hardcore oyuncuların oyunu daha çabuk bitirdiği konusunda sana katılıyorum :D Daha onların bahsettiği yerlere ulaşamamış Casual gamerlar için çokta bitmiş değil oyun bence. Biz zevkle oynuyoruz :D Daha o bahsedilen yerlere ulaşmayada baya zamanım var gibi. Biraz fazla hızlı tükettiler yenilikleri gibi geldi banada :D
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş pvp de iş yapan pvm de iş yapamıyo demiş dogru ve bu bir süre sonra cok sıkıyo gercekten holy priest olarak artık adam kesmek bg fln yapmak istiyorum ama bu seferde raidlere giremiyorum shadow olursam resmen ikileme düstüm keske mage acsaydım diye icim icimi yedi artık 2. bir karakter kasacak zamanımda yok istemeye istemeye healbot olarak oynadım bir süre sonra bıraktım belki ben başta yanlış karakter sectim ama 70 olan her priestin sorunu bu gözlemledigim kadarıyla yada büyük bir cogunluğun ve bosslardan düsen itemler cok az bir farkla quest veya pvp rewardlerin aynısı neden set tamamlamak icin 2-3 ay kasayımki

[ Mesaj 01 Nisan 2007, Pazar - 13:03 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şu an her pve guild en az 2 shadow priest bulunduruyo guild'lerinde ki raid'e yaptığı katkı şu an tartışılmaz. Onun dışında çogu guild cuma cts pazar öğleden sonraya kadar raid yapmaz. 2xrespec = 100g sizin serverda primal fiyatları nasıl ama 3 tane primal air farmlasan 1 saat respec parası sana :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar üzülerek söylüyorum paticik wow forumları bitmiş bence.Wow hala devam ediyor.Her topicte şöyle oldu oyun bitti böyle oldu oyun bitti.Yeni başlayan arkadaşlar var ben her girdiğimde foruma içim daralıp çıkıyorum.Ben bu oyuna yeni başlamama rağmen zevk aliyorum.Niye genel konuşuyosunuz.Yeni başlayacak arkadaşlarında önünü kapatıyorsunuz bu sözlerle.Neymiş adam gibi guildi olmayan raid/ins yapamayanlara oyun bitmis ne alaka.Lvl 35 charim var doğru düzgün ins yapmadim.Sevmiyorum insleri worldde dolaşip rp yapip mob kesip quest yapmaktan arada combata girmekten zevk aliyorum.Wow bitti diyenler hala oynamıyorumu.Bırakın gidin o zmn.
Biraz içimi dökim ya yeter artık baygınlık geldi bu konulardan.
Sosyal ağlarda paylaş

@batuhan
bazı şeyleri 70 olmadan farketsinler diye söylüyorum questlerde bitiyor bi süre sonra,hem oyuna baslayan herkes quest/rp/pvp yapmak zorundamı ?raidler daraldı giren adam sayısı azaldı eğer iyi item istiyorlarsa iyi bi guilde girmeleri gerekir dedim simdi bunun neresi yanlış adam yarın 70 olcak tü kaka oyun bi epixim yok bosslar ne böyle kesilmiyor diyip bırakacak o kadar oynadıgı yalan olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

nihilum gibi guildlerin end gameleri cok daha kısa sürede bitirmesinin sebebi
adamların eskisinden çok kasmasımı

yoksa oyunun sürekli kendini tekrarlamasımı? işi bilen biri için ; "aa bu aynı bilmemne boss u hadi tank tut raid vur" deniyorsa cuvallamıştır blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası aylarca PvE yapıp item düşecek benim sıram olucak veya DKP bende olucak diye kafa çatlatıp daha sonra raid saati dünya durmuşcasına oyuna girmeye çalışmak artık hem zor geliyor hemde zamanım yok o yüzden BGlerden ne alabilirsem ve tabi 5man instancelardan ne düşerse diyip oynıcam.
Oyundan sıkılma konusuna gelince henüz öyle bir derdim yok çünkü sıkılacak kadar çok oynamıyorum aksine her girişim özlemiş olarak giriyorum oyuna :) Gece saat 11-02 arası girebiliyorum sadece hehe artık.

[ Mesaj 03 Nisan 2007, Salı - 17:13 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sadece TBC nin tek kotu yani adam gibi insanlar t3 leri giyemedi bi cok guild naxxarmas i yapmadan direk TBC ye aktilar.Naxxarmas i TBC ile getirselerdi cok daha iyi olurdu.
Bu arada TBC gelmesiyle butun oyunculara esit PVP hakki werildi artik pvp nin item wermedigini soyleyen paticik arkadaslarininda nerede oynadiklarini anlyamaiorum gladiator set 10 numara ve arenalar GW kadar kapsamli olmasada gercekten cok guzel oyuna yeni bi renk geldi 3 kisiyiz biz sabaha kadar 3v3 yapioruz taktikler felan yapioruz acayip eglenioruz MC ZG AQ20 yi yapmaktanda butun insanlar baymisti asil Hardcore oyuncular WOW da is yapiorlardi otekilere sans verilmiordu bi ton yeni guildler kuruldu outland mavilerini epic yapmaya calisiorlar.
TBC bence super bi olay oldu hatta bi ek daha gelirse 70-100 arasi kasan oyunculara GW daki gibi PVP ve PVE seklinde level kasma olayi ve PVP yapmak isteyen adamlara farkli PVE yapmak isteyen adamlara farkli spell ve yeni talentler gelmesi super olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sadece TBC nin tek kotu yani adam gibi insanlar t3 leri giyemedi bi cok guild naxxarmas i yapmadan direk TBC ye aktilar.Naxxarmas i TBC ile getirselerdi cok daha iyi olurdu.
Bu arada TBC gelmesiyle butun oyunculara esit PVP hakki werildi artik pvp nin item wermedigini soyleyen paticik arkadaslarininda nerede oynadiklarini anlyamaiorum gladiator set 10 numara ve arenalar GW kadar kapsamli olmasada gercekten cok guzel oyuna yeni bi renk geldi 3 kisiyiz biz sabaha kadar 3v3 yapioruz taktikler felan yapioruz acayip eglenioruz MC ZG AQ20 yi yapmaktanda butun insanlar baymisti asil Hardcore oyuncular WOW da is yapiorlardi otekilere sans verilmiordu bi ton yeni guildler kuruldu outland mavilerini epic yapmaya calisiorlar.
TBC bence super bi olay oldu hatta bi ek daha gelirse 70-100 arasi kasan oyunculara GW daki gibi PVP ve PVE seklinde level kasma olayi ve PVP yapmak isteyen adamlara farkli PVE yapmak isteyen adamlara farkli spell ve yeni talentler gelmesi super olur.
Sosyal ağlarda paylaş

@fin adam gibi raid/guild bulamayanlar için bitti demissin sonucta bu oyunu zevk icin oynamıyomuyuz ben bunu anlamıyorum serverda 2 tane raid farmlayan guild var ve beni almıyolar o zmn napacam peki o kadar kasmısım karakteri belli bir yere kadar zevk almısım oyunu direk bırakmakmı lazım o sürede pvp dende anlamam-sevmem
tabi sölediklerim misal ben coktan ipin ucundan döndüm,bıraktım

bi arkadasta shadow priler giriyo demiş ne yazıkki her serverda öle olmuyo suan bilmiyorum tabi bırakalı 2 ay oldu ne deisti ne deişmedi ama benim zamanımda holy deilsen oynama diyorlardı

@batuhan lvl 35 im demissin evet o levellerda cok zevk alıyosun ben sayamadıgım kadar karakter actım 50 ye kadar kastım bıraktım ve bundan hic bir zaman sıkılmadım yeni karakter acmak hosuma gidiyordu ama bir süre sonra oyunda yapacak birsey kalmadıgını anlıyosun sadece egonu tatmin icin epic kasıyosun ve kasmıyosun pvp kasıyosun onu ben bilmiyorum herkesin zevki.Hatta 1 sene böle güllük gülistanlık gidiyo ama ben betasından beri oynadım sıkıldım kendi düsüncem herkesin kendi düsüncesi burda kimsenin hayır sen bole yapma git bu forumdan demeye hakkı yok adı üstünde forum tartısılması lazım bir konu acıldıysa eger begenmiyorsan milletin yorumlarını ozel msg ile bu işi halledebilirsin dedigim gibi karsısındakinin fikrine saygı gostermeyen gitsin.

[ Mesaj 05 Nisan 2007, Perşembe - 15:49 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunlarda iddialı olmayı seven, casual oynayamayan insanların artık uzak durması gereken bir oyun. gitme raidlere zıpla ogrimmar çatılarında diyorsanız, ben hayatımda oynamadım hiç bir oyunu öyle. en iyisi yorucu ve uzun raidlerden kendini kurtarıp oyunu bırakmaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna vakit ayırmayı ve instance yapmayı seven oyuncular için reputation kasmak göz açıyıp kapayıncaya kadar bitiyor. Eğer 25 kişiyi bir araya toplayabilicek bir guildiniz yoksa girebiliceğiniz en son yer karazhan olur ki orası da şu an için oldukça iyi...

Ama tabiki herşey biraz zor, 10 man olmasına rağmen encounterlar, ayrıca normal dungeonların heroicleri öyle her önüne gelen grupla yapılamıyor malesef. Belki ileriki patchlerde bu değişicektir bi fikrim yok ama şikayetçi olan baya bi duydum.

Hardcore pve guildleri içinde 25 man encounterların bugli olması, çok üzücü oldu ama şaşırtmadı, zira daha öncede bunları gördük. Eminim blizzard hepsini düzelticek, ama bu sürede oyuncuların tepkisi ne yönde olur tahmin etmek zor değil.

Oyun bitmiş falan değil, ama herşey blizzardın neler yapıcağına bağlı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...