Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

fir3blad3 said:

mohinder

sinek mi olcak böcek mi olcak nolcaksa artık. Direk "sinek" filminden araklama.

mohinder2

Ya zaten mohinder'in iki tarafında florasan lamba olan aynada kendini incelediği sahne direk fly filmini çağrıştırdı. Aman canım ordan çalmazlarsa en kötü spiderman yaparlar onu da.

Sosyal ağlarda paylaş

Çok kötü

Abi nerden çıkarıosunuz syların pıtırın kardeşi olduğunu.

Evlatlarım benim için
tam bir hayal kırıklığı oldu.

Ama sen...

Sana bir evladın annesinden
en çok istediği şeyleri verebilirim.

Kadın böyle dio. Alakası yok bence çocuğu olmasıyla filan. Yani o kadar eşşek değillerdir. Ya da olabilirler bilmiyorum. Çok kötüydü ya. Hiç beklediğim gibi değildi. Çok mantık hatası çıkar zamanla bu kadar oynarlarsa. Toparlayabileceklerini hiç sanmıyorum. Berbat bir ikinci sezon arkası gelecek bölüm değil bunlar. Hele pıtırın yarı tanrı moda girmişken bir halt becerememesi duvar içinden geçerken kasa kapısını telekinesi ile açmaya kasmasını bile geçer yahu.

Sosyal ağlarda paylaş

bence

ya anladığım kadarıyla anne petrelli kaos istiyor,hatırlarsanız Peter'in patlamasını yeni dünya düzeni için istiyordu fakat hepsi engellendi.

Yani bunu halen istiyor ve bunu Sylar'in yapacağına inanıyor ve onları destekleyecek.Anne Petrelli'de Villain büyük ihtimal

ama bu dizinin gayet kötü ilermesine engel olamaz,birinci sezondaki o havanın çeyreği yok.Ali Larter illahi ki gözüksün diye farklı bir karakter olarak yeniden sokmuşlar senaryoya ki bu o kadar dengesizce birşey ki...
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Çok kötü

Abi nerden çıkarıosunuz syların pıtırın kardeşi olduğunu.

Evlatlarım benim için
tam bir hayal kırıklığı oldu.

Ama sen...

Sana bir evladın annesinden
en çok istediği şeyleri verebilirim.

Kadın böyle dio. Alakası yok bence çocuğu olmasıyla filan. Yani o kadar eşşek değillerdir. Ya da olabilirler bilmiyorum. Çok kötüydü ya. Hiç beklediğim gibi değildi. Çok mantık hatası çıkar zamanla bu kadar oynarlarsa. Toparlayabileceklerini hiç sanmıyorum. Berbat bir ikinci sezon arkası gelecek bölüm değil bunlar. Hele pıtırın yarı tanrı moda girmişken bir halt becerememesi duvar içinden geçerken kasa kapısını telekinesi ile açmaya kasmasını bile geçer yahu.

Bidaha izle son 10 sn'yi derim ben.

Sylar anneye "you're not my mother" diyor annede "but i am dear" diye cevap veriyor. Olabilir yani sonuçta özel güçlere sahip herkesin kanbağı olduğu herkeste başka bir özel güç çıktı.
Anne petrelli kötü olamayabilir belki ama kesinlikle iyide değil. Olması gereken olayların varlığına bunlar gerçekleşmezse çok daha kötü sonuçlar çıkacağına inanmış kadın.

Sosyal ağlarda paylaş

3x01

Sylar'la Peter kardes degil abi naptiniz.
Anne Petrelli'nin guclerinden biri de insanlari ikna etmek anladigim kadariyla. Sylar'in sorunlu bilincaltini kullanarak herifi istedigi gibi idare etmek istiyor.
Benim takildigim nokta su anda Peter'in vucudunda bulunan kel elemanin kim oldugu, guclerinden bahsederken bilmek bile istemezsin demisti cunku Claire'in babasi. Possess mi ediyor acaba gucleri dahil her seyiyle bi insani, daha dogrusu vucut degistiriyor falan. Su anki Peter bu adam ve bu adam da kotu anladigimiz kadariyla sector 5'da tutuldugu icin.

Sosyal ağlarda paylaş

claire

sylar sen çok übersin hepimizi üzersin tadında laflar geveledi çok özelsin dedide bu kızımız zamanında erkek arkadaşıyla yiyişirken kafasına odunu yemişti. bildiğin ölmüştü odun kafasından çıkana kadar. ne bileyim sylar beynini çıkarsa, üstüne limon sıksa yeşil salata ile söğüş yapıp yese o beyin gitse ölmeyecek mi ? yoksa sağ ayak serçe parmağının yeniden çıkması gibi sylar ın midesinde mi oluşacaktı. Ulan iyice saçma sapan işler yaptılar. Kafasını kes koy buzdolabına ölsün işte.

Sosyal ağlarda paylaş

@mani

Claire 2

Anne Petrelli'nin gördüğü rüyayı hatırlarsan claire'in kafası gövdeden ayrılmış vaziyetteydi.Sorun değil yani, böyle ölebiliyorlar. Hatta 2x11'de Adam'la Peter kasaya girip virüsü almaya çalıştıkları zaman da Anne Petrelli Parkman'a "zorda kalırsanız kafaya tek kurşun sıkın" demişti telepatiyle.

Sosyal ağlarda paylaş

peteri kel adamin vucuduna gelecekten gelen peter hapsetti, ayni parkmani afrikaya gonderdigi gibi. yani adamin gucuyle alakasi yok vucudunda hapis kalmasinin, peterin gucuyle alakasi var, ama o gucu nerden, kimden aldi veya kullanimi hakkinda henuz bir bilgimiz yok. bir de daha ilk bolumde olan olaylardan soyle sacmalamislar, boyle anlamadim demek manasiz, yeri gelir aciklanir, sonunda aciklanmamissa gider doveriz.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...