Jump to content

Baluu

=o=
 • Mesaj sayısı

  9.782
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Baluu hakkında

 • Rütbe
  Baluu

Son profil ziyaretçileri

297 kez ziyaret edildi
 1. Baluu

  Günlük #14

  Paspas almam lazım.
 2. Baluu

  Kızlarım

  Tabi doğru yaklaşım nedir, bilmiyorum, çocuğum da yok. Ama ben olsam asla net cevap vermezdim, yani evet ya da hayır demek yerine, ne bileyim konuşan kediler için, onları iyi dinlersen anlarsın, işte her canlının iletişim kurma şekli farklıdır felan gibi kaçamak cevaplar verirdim herhalde diye düşünüyorum.
 3. Baluu

  Pati-Fap Team ( Exclusive Whatsapp Community )

  Selam naber 😊
 4. Baluu

  Yaşam motivasyonunuz nedir?

  Kimsenin motivasyonu yok, kimsenin aslında anladığı da yok. Sadece bazılarımız kendini kandırmakta diğerlerine göre daha başarılı. Öle.
 5. Baluu

  Ultima Online Hype #4

  Elmoth'da başladım ben, var mı oynayanınız?
 6. Baluu

  Ultima Online Hype #4

  O da olur ilerde :)
 7. Baluu

  Ultima Online Hype #4

  Nerde oynuyonuz ?
 8. Baluu

  Erkekliğinizin en tehdit altında olduğu anlar.

  Otobüs abi kesinlikle. Böyle oldukça dolu bir otobüste, vurdumduymaz taş gibi bir hatun geliyor tam önünde duruyor, bütün yolculuk boyunca sürtmeyecek diye kendini kasıyorsun, ama içinden de bütün gücünle sana değsin istiyorsun.. Felaket bir an..
 9. Baluu

  Ortada kalmak.

  bu topicde bir subliminal mesaj varsa o da atlasjet hostesleridir. Arkadaş böyle reklam yok. Bugüne kadar hiç atlasjet ile bir yere gitmemiştim. Bundan sonra alıcağım ilk bilet kesinlikle atlasjetten :)
 10. Baluu

  Sony Xperia Z

  Ya ben de kamerada bir problem oluştu. İnternetten biraz araştırdım ama kimisi yazılım kaynaklı olduğunu kimisi ise telefonlarda arıza olabileceğinden bahsetmiş. Kamera ekranında siyah noktalar var 5-6 tane yeni oluştu bunlar ve çektiği fotoğraflarda da çıkıyor. Ekranda kamera açık değilken herhangi bir nokta vs yok. Böyle bir problem ile karşılaşan ya da sorunun nasıl çözülebileceği hakkında fikri olan var mı?
 11. Baluu

  Sony Xperia Z

  tamam almayı başardım... ses kısma tuşu ile iyice sesi kapattıktan sonra power ve ses kısma tuşuna basılı tutarsan 2-3 sn alıyor. çok saçma olmuş, power menusundeki yerini geri istiyorum..
 12. Baluu

  Sony Xperia Z

  anlaşılan genel bir problem, kısa zaman içerisinde çözülmesi dileğiyle. bu arada screen shot alamıyorum sanırım ben becerememiş de olabilirim tabii :)
 13. Baluu

  Sony Xperia Z

  Son güncelleme ile birlikte telefonda hız olarak bir yavaşlama hisseden var mı?
 14. Baluu

  Kod Yardım

  bir araç bilgisayarı yazdım, benzin miktari araç hızı falan giriliyor ona gore tüketimi falan veriyor bu kodların fonksiyon halde yazılması lazım enum yada Struct kullanın demiş hayde aslanlar bir el atın.
 15. Baluu

  Sevgilinize aldığınız en pahalı hediye ?

  10-15 yi geçmez muhtemelen aldığım şeyler, hatta çoğu 3-5 lira kıvamında. çicek böcek işinde hiç yokum zaten.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...