Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Zimmerman, Angela Petrelli falan hakkında

Ya şu son bölümde Zimmerman Niki'ye (Tracy?) "I created you" diyince kafama takıldı.
Niki ve Tracy aynı anda doğmuşlar ve Zimmerman da onları "doğurtan doktor". Yani eğer Tracy'i o yarattıysa Niki'yi de o yaratmıştır. Eğer bu adam hero yaratabiliyosa, diğer tüm adamları yaratmış olma ihtimali de var.
Hatta, Angela herkese "ben senin annenim" falan deyince de, kafamda bi soru işareti oluştu.
Acaba bu heroların yaratılmasında Zimmerman ve Angela'nın ortak bi payı mı var? Tüm heroların annesi Angela, doğum doktoru Zimmerman falan mı acaba.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim aslında anlatmak istediim şey, Angela'nın kraliçe arı misali bi şey olabileceği yani. Gerçek anlamda doğum diil.

Ama klonlama olayı da gayet mantıklı. Hatta düşündüm de, Zimmerman'ın gücünün klonlama olması falan, benim dediimden daha olası :P

Sosyal ağlarda paylaş

napsın abi işte anca immortalsın ama başka bişi yok :D eğer
kensei (Adam) gibi olmaz veya aikido da master felan yapmaz ise anca ölümsüzüm ama evkızıyım olur tüm olayı :P

ayrıca tam açıklığa kavuşmamış bişi de var bu kızın kanından 1 damla enjekte edince direk full heal oluyorsun ölümden geliyorsun felan, acep bu etki kalıcı mı, yani kişinin orj. kan hücreleri vs değişiyor mu acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

Isler iyice karisti. Zimmerman ve Angela teorisi ilgimi cekti.

Angelanin rüyasini hatirlayalim. Eminim bir ipucu vermislerdir.

+ Hastaneye benzeyen bir bina, zenci bi adam herolari teker teker öldürüyo.
+ DNA sarmali kilicin üzerinde bize hatirlatiliyo. Tüm herolarin vücudunda bu isaret vardi diye hatirliyorum.
+ Ve bu replik var "hersey birbiriyle baglantili"
+ Angela herkeze anne sevkatiyle yaklasiyo.
+ Zimmerman bize cok ciddi bi ipucu veriyo, Aegean in verdigi spoiler.

zimmerman ilk kapıyı açtığında nikki ve tracy den başka bi isim söylüyo, sonra tracy deyince "oh so you're the beverly hills one." diyo. normal doğumdan öte klon muhabbeti daha olası gibi geldi bana.

+ Herolar güclerini paylasabiliyolar gibi görünüyo.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...