Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Ya bu peterın özelliğini tam çözemedim reset yedikten sonrasını. Dokundumu alıyormu ister istemez yoksa istersemi alıyor özelliği. Ayrıca Sylara dokunmuş o özellikleri almışken neden bıraktı ki onları. Bu arada tahitianın özelliğini aldığında artık başka bir özellik alamaması lazım mantıken çünkü yaklaştığı kişi özelliklsiz oluyor. Ve Sylar işallah en sonunda claire atlıcak.

Ístedigi zaman aliyor. Yalnizca ilk basta alisik olmadigi icin istemeden aldi bir iki defa.

Sylar'in butun guclerini almamisti, sadece baska birine donusebilme gucunu almisti.

Tahitian'in ozelligi acilip kapanabiliyor. Hatta gecen bolumlerden birinde Claire Peter'in yanindayken eli kanayinca, "benim yuzumden oldu, kapatirim simdi" dedi. Bir de tabii guclerini kullanamamalari guclerinin o esnada tamamen, yani Peter'in alamayacagi sekilde, ortadan kalktigi anlamina gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

dizinin ne kadar boku çıkmış - S04E17 hakkında

ulan claire hala ergen ergen dolanıyo. lezbiyen kız arkadaşı bile diyo baban haklı, hala kendi kafasına göre iş yapmaya çalışıyor birşey de beceremiyor.

claire lauren'le karşılaşınca da süper ergen tavırlar yaptı kadına çekti gitti yanından, helal olsun dedim

sylar da claire'dan ergenlik kaptı heralde "banane banane güçlerimi istemiyom al matt güçlerimi yalnız olmak istemiyom ben" diyo. ulan gerzek senaristler sanki adam çok popüler çok sosyal bir adammıydı da yalnız kalmaktan korkuyo. lan çok mu arkadaşı var da yalnız kalıyo? adam hep yalnızdı hala yalnız, yalnız da olacak. azıcık beyin olur insanlarda ilkokul çocuklarına mı senaryo yazdırıyolar anlamadım ki.

hayır syların güçlerini alınca bikere yakasına polis yapışır direk hapse atar kaçamaz da. adam mal mı güçlerini kaybetmek istesin? hangi kuş beyinli senaristler senaryo yazıyo.

böyle 10 15 dakikada samuel'in plan yapması uygulamaya sokması ve noah'ın elinde sniper varken karnavaldan o kendini kopyalayan adamın da elinde sniper olması ayrı tabi. bitane de ben alayım bari bakkalda satılıyodu zaten. hatta adamlar hero zaten sniperla işi ne lan nerden buldular? noah'ın sniperının olduğunu nerden biliyolardı? denk mi geldi öyle? ahahah

Sosyal ağlarda paylaş

çok dandik dizi: hirooz

Bu clairenin kanı ile insanlar iyileşmiyomuydu, daha bi canlı olmuyolarmıydı.... Niye mal mal baktı bu clair etrafına... Bırak ya yazarlar da cıvıtmış çoluğuna çocuğuna yazdırıyolardır kimbilir...
Kalitenin k'si kalmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

o değilde clairen kanı dediniz de aklıma eski bölümlerden bişi geldi.

mesela babası gözünden vuruldu bunn kanını vrdiler adam iyileşti. ama hala gözleri miyop ? yani ölüyü diriltiyor bi miyopu mu geçiremiyor.

bide peter babası ölümsüzlük özelliği almıştı mesela. hücreleri kendini yenilemesi fln lazım. niye gençleşmedi ?

sonra bu kız nie kimseye kanından vermior ki.

Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

dizinin ne kadar boku çıkmış - S04E17 hakkında

ulan claire hala ergen ergen dolanıyo. lezbiyen kız arkadaşı bile diyo baban haklı, hala kendi kafasına göre iş yapmaya çalışıyor birşey de beceremiyor.

claire lauren'le karşılaşınca da süper ergen tavırlar yaptı kadına çekti gitti yanından, helal olsun dedim

sylar da claire'dan ergenlik kaptı heralde "banane banane güçlerimi istemiyom al matt güçlerimi yalnız olmak istemiyom ben" diyo. ulan gerzek senaristler sanki adam çok popüler çok sosyal bir adammıydı da yalnız kalmaktan korkuyo. lan çok mu arkadaşı var da yalnız kalıyo? adam hep yalnızdı hala yalnız, yalnız da olacak. azıcık beyin olur insanlarda ilkokul çocuklarına mı senaryo yazdırıyolar anlamadım ki.

hayır syların güçlerini alınca bikere yakasına polis yapışır direk hapse atar kaçamaz da. adam mal mı güçlerini kaybetmek istesin? hangi kuş beyinli senaristler senaryo yazıyo.

Sorun dizinin basinda bazi karakterlere cok fazla guc vermeleri. Peter(orijinal hali), Sylar ve Hiro overpowered karakterler. Peter nerf yedi, makul bir hale geldi. Hiro ve Sylar'i herhalde nerflemeye kiyamadiklari icin surekli olarak guclerini tem performans ile kullanamayacaklari durumlara sokuyorlar. Hiro hep sacma islerle ugrasiyor, Sylar da psikolojik sorunlar yasiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şuan yalnız dönüp bi baktım 1. sezon ne güzeldi ya 2. sezon falan. böyle level 4 level 5 adamlar vardı primatech'de işte hep merak edioduk kim bu level 4 level 5ler falan diye. off hey gidi eski günler. şimdi

t-bag gaza gelip ordu kurup dalarsa normal insanlara nası gaza gelirim nası izlerim off beah. şöyle matt dalsa ortamlara falan ne bileyim dr. surresh aksa tokatlasa milleti. bi meydan savaşı olsa XMEN gibi izlenir yani

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...