Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

bence

petrelli kardeşlerin annesi öz annesi değilbence. nasıl bazı ufak cocukları başkalarınızn yanına verdilerse buda öyle . hero ve claire deki gibi. ama hatunun geleceği görmekden başka yetenekleride var kanımca ben senin amcanım dese amcası sanıcak belki sylar ben tırsıorum şahsen o hatundan

güzel başladı
Sosyal ağlarda paylaş

spo

mohinder çok çabuk fikir değiştirdi güçleri kontrol etcem silicem ortalıktan derken adam kendine vurdu iğneyi resmen

bi de yine dağıttılar baya taa ilk sezonda hiro trende peter'a gözükmüştü zamanı durdurup peter'ın son bolumde kurduğu zaman çizelgesi tadında ipli odaya götürmüştü

o kdr çok olay oldu ki sürekli bi butterfly effect olayı yaşanıo hiro peter'a save the cheerleader derken mesela son bolumdeki peter napıodu falan filan kafayı yedim lan

çok karışık senaryo, herşeyi adam gibi biyere bağlamazlarsa dizi finalinde, gerçekten linç etcekler o senaristleri..

Sosyal ağlarda paylaş

Rakursi said:

Peter

Ben 2. bölümün sonundaki olayı anlamadım. Hani Peter var,aynaya bakıyo kel bi adam görüyo. Telefonla konuşuyo bana benziyen biri var diyo falan. O hapisteki peter mıydı yoksa? Ve bu zamandaki peter nerde lan? O aslında peter değil mi? Ne o ya?

Peter

O sondaki Peter normal Peter'dı. Gelecekten gelen onu o kel adamın içine haspsetti işte. Bu kendini normal görüyor ama başkaları onu kel adam oalrka görüyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Jesse

Bu arada şu level 5 den kaçan elemanlar Noah onlari Claireye gösterirken pcde resimin altında isimleri ozellikleri ve yanında etki ettikleri güçler filan gösteriliyor.Jessede buyuk ihtimal sesle alakalı bi gücü var ses dalgaları filan yayiyo olabilir.(özelliği sound manipulation yaziyor yandada etki ettiği yüzeydede dalga gibi bişiler var.)

Hatta resimde vereyim.
http://img217.imageshack.us/my.php?image=dsfdsgoc0.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...