Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Conan Hyborian Adventures

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

min. / max performansı , ve sanırım bu min/max performansların pvp ye etkisini vs. ölçmek icin böyle bir uygulamaya geçti adamlar. ve bildigim kadarı ile wow gibi cok kalabalık olmayacak serverları yani cok az kişi olacagi icin , beta server sayısıda sınırlı olduu icin herkese vermiolar keyleri

not: wow dan unu ögrendim beta serverlarda char acmayacaksın
oyun release oldugunda

bkz. Earthen Ring - EU hayatım karardı server down/lag dan

[ Mesaj 21 Nisan 2007, Cumartesi - 10:20 tarihinde, scorch tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1.7 Are you planning a beta?
Yes, the game is already in closed beta, and it is currently being tested by our developers and the in-house quality assurance team. As we move closer to release, more and more external players will be added to the beta

Open Beta değil dolasıyla herkesi almıyorlar öncelikte genelde ABD ve Kanada'dakiler oluyor her MMO da olduğu gibi. Bu yüzden Open Beta'ya kadar beklemek zorundayız...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
kasım gibi çıkacağı yazılıyor bazı sitelerde

said:
Adamlar dxdiag istiyo zaten..Kasanlara vermicekler sanırım =D

yalnız ben doldurdum da dxdiag.txt dosyama "bu dosyanın formatı istediğimiz gibi değil" diyerek reddetti beni lol

anlamadım ne formatında istediklerini, ben dxdiagın kendi kaydettiği dosyayı yolladım

[ Mesaj 25 Mayıs 2007, Cuma - 06:25 tarihinde, BlackRose tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

büyü olacak ama wow veya diger oyunlardaki gibi olmayacak büyülerin kullanımı.

mesela 4 tane büyücü (valla tam classları hatırlamiyorum okumustum cok oluo) aynı büyüyü savaşın arka tarafında beraberce yaptıklarında, yapılan büyü (süreyle orantılı olarak) bütün savaş alanını yok edecek güçte olacak diye yazıyordu. ne kadar doğru bilinmez bekleyip göreceğiz, eğer dedikleri gibi yapabilirlerse muhteşem olur.
Sosyal ağlarda paylaş

wow, warhammer online, everquest felan high fantasy diye geçiyor.
yani büyüler, ejderhalar, mucizeler havada uçuyor.
age of conan'a ise low fantasy diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.
yani high fantasy'nin tersine büyülerin, mistik olayların çok daha nadir olduğu ve olduğunda da daha önem taşıdığı diyarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...