Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Conan Hyborian Adventures

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Eh Conan hastalarina güzel bir haber var. yeni bir Conan oyunu ile karsi karsiyayiz. Ama bu biraz daha farkli bir oyun :) Oyuna single player olarak basliyorsunuz ve bu olay tamamen kendinize özgü bir karakter yaratmak icin ayarlanmis. 20 saat boyunca single player oynadiktna ve kendi karakterinizi yarattiktan sonra oyunun eglenceli kismi olan Mmorpg bölümüne geliyorsunuz :) . Oyunun türü Online Action Rpg gibi bisi zaten Conan oyunlarindan baska ne beklenirki :) . Grafiklerin güzelligini anlatmak yani bilmiyorum sslere bakin derim :P . Ben sahsen sabirsizlikla bekliyorum oyunu. Oyun 2006 in ilk yarisinda piyasada deniyor :p

Resmi sitesi ;

Age Of Conan

[spo1=Resimler]

[/spo]

E3 Videosu[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.

Sosyal ağlarda paylaş

Allaaahhh en sonunda conan mmorpg..!!! Savage sword of Conan hastasıyım zaten.. Çıktığı gibi alırım valla... SWG falan hikaye valla...

Edit:Aslında conanın çok eski bi mmorpgsi vardır.. Emailla oynanıyordu ama..

[signature][hline]Touch of death is never gentle...

[Bu mesaj Slat tarafından 29 Mayıs 2005 03:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Conan olduğu için mamutlar ve süper bir şey bekliyoruz beta olayları filan iyi gidiyormuş şu an arkadaşımın dediğne göre sessiz sessiz gelip sallıycak :P[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

Sen daha önce hangi oyunda öle bi ağaç detayı gördün ??? Öle olsun plastik olsun :P[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

eq2 de ağaçlar ve çimenler iyidir. :D
Topic i gördüm "olm ne yenisi ne diyosu nsen dicektim" ki baktım çok eskiymiş yazım tarihi. :D
Ben action mmo dan hoşlanmasamda o ilk baştaki 20 saatlik single bölümünün karakterleri çok farklılaştıracağını söylüyorlardı, eğer hala iddaları devam ediyorsa denemeye değer bir oyun.[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu, conan dunyası pek ceşitli be paşam o greek dediğin şey hyperborian slave warrior de olabilir, Venarian guard'da

Yanlız filler dehşet olmamaışmı olmuş
Justin amca durumudu doruysa merakla bekliyorum oyunu.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Aslında çok şey vaad eden sayılı oyundan ama bilmiyorum , dnl deki hüsran olmaz umarım gerçi bu grafikten +1 ile başlıyor ama görücez. Ah d&d yi fr de yapıp daha ilgi çekici bir sistem koyacaklardıki ah aaah.[signature][hline]The one side moon is always dark.

[Bu mesaj dreagloth tarafından 31 Ekim 2005 18:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yani FunCom AO gibi çok büyük ve bence başarılı bir tecrübeden sonra hata yapmaz gibi geliyor, gerçi Darkfall un yapımcısıda Razorwax yani yeni bir şirket lakin iş kafada bitiyor, her iki şirkette şu ana kadar bekleyenlerini hoş tutmasını bildiler.[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...