Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Conan Hyborian Adventures

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

recommended olarak gosterilen her daim ortalama oynayabilecegimiz sistem olmustur. tecrube ile sabit. eq2 de de dediler sunda oynarsiniz onun ustu sistem aldik , oyunuda aldik, elimizede aldik. raid maid sehir hak getire kastir allah kastir.

conan icin gereken sistemler 1 seneye oturur fiyat ve performans olarak. ya da xbox 360 :)

[ Mesaj 16 Temmuz 2007, Pazartesi - 08:36 tarihinde, NexcaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
* Intel Pentium® IV 1.5 GHz or AMD XP 1500+ MHz
* 1024 MB RAM
* 64 MB 3D graphics card with Hardware Transform and Lighting, such as NVIDIA® GeForce™ FX 5700 class card or above

WoW Recommended bu, yani "rahat" çalışabilmesi için gerekli system.

Gir bakalım bununla bir SSC'ye veya kalabalık bir serverda Shattrah'a, ne oluyor? :)

AoC için orada yazan recommended'dan daha iyi bir sisteme gerek duyacak herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe biliyorum ya, zaten videoları izledikten sonra daha beter sardım, ama bayagı bi cebimizi bosaltacak gibi gozukuyor...

edit: bir de dx9 veya dx10 oynamak diger parcaları etkiler mi, yoksa sadece ekran kartının uyumlu olup olmadıgına mı bakar ? yani mesela dx9 oynarken dx9 kart ve 1gb ram yeterliyse (sallıyorum), dx10 oynarken bi tek dx10 kart yeterli mi yoksa ram i de arttırmak gerekir mi mesela ?

[ Mesaj 16 Temmuz 2007, Pazartesi - 09:27 tarihinde, kfg tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

conanin 600 kisilik meydan savaslari vs de dusunursek , ve eger derseniz ben dx 10 gordum dx 9 oynamam , o zaman

4 gb ram
8800 serisi sli
qx6700 falan

veya dell h2c sistemi cikardi sanirim ona benzer bir sey iste.. su an benim bunlardan baska conani full grafik full pvp full sehir dx10 vista kaldiracak baska makine aklima gelmiyor.

xbox 360 da nasil olacak bu is anlamiyorum. oda baska bir umut zaten xbox sisteminin kaldirmasi icin ya o platforma kisacaklar eger kismayacaklarsa ne olacak pc deki durum ..

bunlardan once ben gercek zamanli savas sisteminde okun dahi nisan alip atilacagi, dodge parrynin gercek zamanli yapilacagi bir oyunda ttnetin bizlere ne kadar guzel surprizler hazirladigini dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

8800gts 320mb rahat yetiyor oyuna

2gb aşağısını ram olarak kabul etmeyin ztn 1gbini vista işgal edio sağlam ekilde

tabee işlemcide unutmamak lazim performans icin ;p

direk içeriden gelen bilgidr bunlar :)

www.aocturk.com

benim tuzum kuru bu arada =)

amd athlon 4400+ dual
8gb ddr2 800mhz dual (4gb dual(x2))
8800gts (sli yapsammı die düsünüorm)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...