Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Conan Hyborian Adventures

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

• 10 ay sonra ...
Yanlış hatırlamıyorsam 2007 sonu şu anda beklenen tarih, sitesinde öyle yazıyordu.

Keyifli bir oyun olacak sanıyorum, en azından denemeye değer. Hem formation olayı güzel, hem de LA2 deki gibi castle siege şansı var playerların. PC şehirleri falan da olacakmış, bakalım hevesle bekliyorum ben.

PvP de facia olmayacak sanırım. Şu haliyle pek başarılı değil, yine UO sonrası tüm MMORPGlerde olduğu gibi candyland durumu var; PvP zonelar ve abidik arenamsılar harici PvP yok, loot yok vs... ama "eğer talep olursa full PvP serverı da açarız, ortamımız müsait" diyor adamlar FAQda. Ha loot yine yok yine yok o ayrı, ama "blood currency" mi ne eklemişler sisteme, aldığın her kelle için bir çeşit kredi veya para kazanacaksın, en azından kestiğin adam boşa ölmemiş olacak =P

O grafikler makinamın bir yerlerinde patlamazsa soluğu border kingdomsda alırım kafadan =]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
kağıt üstü denen bir hadise var :D kağıt üstünde bugüne kadar yapılmış en iyi mmo dark and light dı :D ama bakın hdd ye girince ne oldu

AoC kağıt üstünde güzel ama sorunları var dx10 ile yapıldığı için ve mevcut ekran kartları dx10 desteklemediği için oynamak isteyenler yeni ekran kartı alacak sonra sistem gereksinimi başlı başına bir canavar zira oyunda pvp nin temeli fps ye bakıyor kim hızlıysa o iyi tabi fps ye bakarda ping e bakmazmı forumları okuyorum megabit değil megabyte bağlantısı olan adamların acaba upgrade etsem mi deyişlerini görüp hasedimden çatlıyorum

oyunun çıkmasına daha çok var çok şey değişir çok şey yerine oturur bekleyip görmek lazım

warhammer onun beklenecek birşeyi kalmamış video ya bakıyorsun net wow mod u :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dx 10 ekran kartı olmayanlar aoc oynamayacak diye birşey yok,öyle saçma şey olur mu :)

Warhammer'ın ise wow ile alakası yok,daoc oynamış olanlar ve mythic firmasını tanıyanlar bilir.

[ Mesaj 21 March 2007, Wednesday - 22:14 tarihinde, Sensible tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

nereden başlasam

AoC dx 10 için yapılıyor ve mevcut ekran kartları dx 10 desteklemiyor şuan sadece nvidia nın 8800 ü var daha ati dx 10 destekleyen kartlarını piyasaya sürmedi bile

dark and light bugüne kadar kimsenin vaad etmediği şeyleri ve ayrı ayrı birçok oyunun vaad ettiği şeyleri bir arada vermeyi vaad etti dolayısıyla kağıt üzerinde en iyi mmo olduğunu tartışmam bile
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle değil o olay.
Directx 10 bir oyunu oynamak için directx 10 gerekmiyor.
Mevcut ekran kartlarıyla oynamak mümkün ama sadece nimetlerinden yararlanamazsınız.
Öyle olsaydı directx 8 ekran kartları directx 9 oyunları çalıştırmazdı ama çalıştırıyor. Yani aoc oynamak için yeni bir directx 10 ekran kartı almak zorunda değilsin.
Kaldı ki oyun yapımcıları o kadar aptal değil.
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim iddiam değil bu işten para kazanan bildiğini iddia eden insanların söylevleri

ufak bir hatırlatmada bulunayım oyun üreticileri ile ekran kartı üreticileri ortaklar oyunları yeni teknolojiye göre yapıyorlarki kart satsınlar bkz doom 3 ün çıkışı hem firma hem kart üreticisi çıktı aha yeni geforcelardan almazsanız oyun çalışmaz dediler cümle aleme kart aldırttılar ayrıca gene pixel shader teknolojisinede dikkat çekmek istiyorum her sene yenileniyor ve ona göre oyun çıkıyor pixel shader 2 bir kartla 3 oyunu oynıyamıyorsun dediğim gibi hepsi ortak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...