Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Efkar mode

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

Ardeth said:

İçmeyin zaten, yoksa üzünütünüz yapıcı değil yıkıcı olur.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S

şu konuşmalara şu havalara bak yaş allah bilir 16 17 lol

hahhahahaahahahsadffds
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 11 ay sonra ...
işte berbat ötesi bi gün geçirdim. yarı kendi mallığım, yarı yolcunun gaza gelmesi yüzünden.

özet: iyilikten maraz doğar.

sağdan soldan yardım alıp başkanladık, yolcunun gönlünü aldık, gideceği yere gönderdik ama hayatım kayıyordu lan ucuz yırttık. 3 saat geç çıktım, servis yerine taksiyle döndüm falan ama hallettik ya bi şekilde, öeh yani.

sonuç: ahl'ye gelip birtakım sorularınıza ısrarla "bilmiyorum. bilgim yok. şuraya sorun. biz o konuda yetkili değiliz. resmi bir bilgim yok. no idea. ask information desk." tarzı cevaplar veren biri varsa bilin ki o benim. ama öyle böyle değil, saati sorana bile cevap vermemeyi düşünüyorum. ya da aşırı resmi cevap. avukat stayla.

düşündükçe kanım donuyor, allah korudu lan.

benim de efkarım böyle. iş manyağı oldum. daha doğrusu bu iş beni manyak etti. (ama eğlenceli ehe)
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

işte berbat ötesi bi gün geçirdim. yarı kendi mallığım, yarı yolcunun gaza gelmesi yüzünden.

özet: iyilikten maraz doğar.

sağdan soldan yardım alıp başkanladık, yolcunun gönlünü aldık, gideceği yere gönderdik ama hayatım kayıyordu lan ucuz yırttık. 3 saat geç çıktım, servis yerine taksiyle döndüm falan ama hallettik ya bi şekilde, öeh yani.

sonuç: ahl'ye gelip birtakım sorularınıza ısrarla "bilmiyorum. bilgim yok. şuraya sorun. biz o konuda yetkili değiliz. resmi bir bilgim yok. no idea. ask information desk." tarzı cevaplar veren biri varsa bilin ki o benim. ama öyle böyle değil, saati sorana bile cevap vermemeyi düşünüyorum. ya da aşırı resmi cevap. avukat stayla.

düşündükçe kanım donuyor, allah korudu lan.

benim de efkarım böyle. iş manyağı oldum. daha doğrusu bu iş beni manyak etti. (ama eğlenceli ehe)

kardeş allahını seversen ne iş yapıyosun anlat
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...