Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Efkar mode

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

:( Hayatta onun icin sadece filmlerde olacak seyleri yaptim ama beni bırahtii orklarla zebehlere kadar takıldı :( neyseki lastigi ilerde patlamadi bide is ciddye binseydi amanın bi saplak :([signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 12 Ağustos 2005 22:51 tarihinde demiş ki:
1 sene oldu ya ya...

benim daha yeni beraber apart tutuk tatile geldik. kız cürük cıktı ühühühühüh :([signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Menkalinan, 12 Ağustos 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
valla nedim arkadaşlar su aralar tekim gayet te rahatım ama insan yinede gece sarılacak birilerini arıyo :(

hadi lan tekmis!![signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 12 Ağustos 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
Şimdi şuraya sayfa dolusu mesaj yazmak var, ama hem özel hayatımı bu kadar paylaşmaktan pek hoşlanmam hem de yazarsam destan çıkacak, kimse okumayacak onu da biliyorum.

zaten senin sayfalara yazılan yazı ve arkalarda onlardan kalan izler hakkındaki yazın yettide arttı bile, hala hatırlarım onu :)[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ancalagan, 12 Ağustos 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
said:
Menkalinan, 12 Ağustos 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
valla nedim arkadaşlar su aralar tekim gayet te rahatım ama insan yinede gece sarılacak birilerini arıyo :(

hadi lan tekmis!!

tamam tatilde aynı odada kalıyoz su anda bu sana sarılıp uyucam anlamına gelmiyo:-P

sen bikere cok kıllısın :D[signature][hline]70's 80' Hard'n'Heavy /// Sex Drugs R'n'R
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...