Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dursun Şarküteri 2022 🏆 2023 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

https://twitter.com/trivelaspors19/status/1610351475925860356?s=20&t=eCUvB6BjZbR-0BxYe3TuuQ

adam yokolmadigi icin golu yemis ? bosluk olup osaiyi gecirmesi lazimmis?

bunun VAR kayitlarinin linki var mi kolayda?

https://twitter.com/cnnerglu/status/1610384182416400385?s=20&t=eCUvB6BjZbR-0BxYe3TuuQ

abovvv tarih tikir tikir yaziyor.

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yokolmakla alakasi yok. Adam orda Osayi ile kosarak ustune omuz atiyo gecisini engelliyo. Aktif oyun alaninda olarak yorumlanabiliyor kurala gore. 

Ha kurala gore ofsayt diye geciyo olsa bile, ben topu alan oyuncuya direkt etkisi olmadikca bu tarz mudahalelerin olabilmesi gerektigini dusunuyorum acikcasi. 

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Darksun dedi ki:

yok onu federasyon için söyledim, o kadar var kayıtları açıklansın denilen maçlarda bir halt olmadı. Dün bir anda 2 tane birden saldılar. 

Dün enflasyon oranı ve memur/emekli zammı açıklandı. İkisi de fiyaskoydu, dikkat dağıtacak haber lazımdı, alelacele bombaladılar VAR kayıtlarını. Yoksa zaten 3 gün beklemezlerdi açıklamadan önce.

Sosyal ağlarda paylaş

Gomis çok değişik adam bu arada. Bakınca bana hiç güven vermiyor, ama takır takır gol atıyor. Kaç tane net pozisyon kaçırıyor, ikili mücadelelerde çabuk düşüyor, ayakta çok top tutamıyor, şutları ya kaleyi tutmuyor ya da direkt kaleci kucağına gidiyor, kafa vuruşları genelde ıska. Attığı gollerde de top hep işte tıngır mıngır gidiyo, kalecinin pozisyon hatasından gol oluyo, sağa sola birine çarpıyo ya da işte kolay pozisyon falan oluyo. Böyle teknik vuruş yapmıyor pek, kale dibinden auta attığı çok var. Bugünkü golü de böyle kaleciye nişanlanıp ondan sekip tıngır mıngır direğe çarpıp giren top. Bakınca yahu bu adam hiçbir şey beceremiyo, neden oynuyo diyosun (o yüzden bir türlü rahat edemiyorum ilk 11'de tek forvet görünce adamı), ama yine korkunç yüksek gol istatistiği var, üstelik de hep kritik goller. Çok acayip hakikaten.

Sosyal ağlarda paylaş

Hani lafı edilir edilmez ayrı tartışma konusu da yoğun lig maratonunda 1 gün fark edebiliyor normalde... De ulan 1 aydır tatildeydiniz zaten DK ayağına. Zaten 2 maçtır yeni form topluyosunuz, çok mu yoruldunuz da 1 gün dinlenmek fark edecek ülen...

Belli ki Okan kendine güvenmiyor derbi için, daha maç başlamadan yan çizmeye, bahanenin yolunu yapmaya başlamış. Kendi başına psikolojik üstünlüğü FB'ye hediye etti adam 3 gün önceden. Bu takımın futbolcusu artık olumlu düşünür mü t.direktörü böyle açıklama yaptıktan sonra?

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Rewendor dedi ki:

Hani lafı edilir edilmez ayrı tartışma konusu da yoğun lig maratonunda 1 gün fark edebiliyor normalde... De ulan 1 aydır tatildeydiniz zaten DK ayağına. Zaten 2 maçtır yeni form topluyosunuz, çok mu yoruldunuz da 1 gün dinlenmek fark edecek ülen...

1 gun fark edebiliyo yogun mac programinda ama dedigin gibi lig yeni basladi sayilir DK sonrasinda. Ayrica 1 gun fark olsada FB Antalya deplasmanina gitti, GS ise Istanbuldaydi. Yolculuk vs. dusununce fikstur gayet mantikli aslinda. Okan cidden bahane uretmeye calisiyo gibi. Zaten surekli bir bahane arayisi var sezon basindan beri.

Sosyal ağlarda paylaş

FB Daha komple bir takım gibi duruyor ama JJ henüz derbilerde beceriksiz. 
Bu hafta takım umarım icardiyle tam kadro olur. Kadro tam olursa belli olmaz. Ama kadroda bir eksik bile olunca GS dağılıyor. O nedenle muhtemelen saha üstünlüğü ile beraber FB alır.

MrLevie tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...