Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dursun Şarküteri 2022 🏆 2023 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Az önce, Laorx dedi ki:

Ofsayt olm ofsayt, yabancı FIFA hakemleri bile ofsayt demiş. Yeter la bı kere de lehimize verilen karara saygı duyun. Katlediyoruz diyince ses çıkaran yok, lider olunca Anadolu'da koyuyoruz İstanbul'dan çıkıyor sesi

ofsayt varsa cizgi nerde? ofsayt durumunda hakemi niye izlemeye cagiriyo zaten? cizgi ceker gecer.

Sosyal ağlarda paylaş

Sivas'ın sayılmayan golünde Nelsson'a faul yok, iten zaten kendi takım arkadaşı. Ofsayt pozisyonu olarak ikinci Muslera'nın üzerine giden top ayaktan çıkarken Muslera'yla hamle yapan arkadaki zenci futbolcu ofsaytta. Önünde bi tane GS'li defans var, ama ayağı Muslera'dan ileride olduğu için yetmiyor o, yine ofsayta düşüyor. Ligtv özetinde 03:34.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Senin dedigin pozisyon bu anladigim kadariyla, ama burda bile ofsayt gibi gorunmuyo adam. Kaldi ki zaten aktif oyun alaninda da degil. Hamle yaparak Muslera yada oyunculari etkilemiyo.

88 formali sivaslinin ofsayt olma ihtimali daha yuksek ama o daha da oyun disinda.

Su an zaten ofsayt cizgisi cekilmedi cunku oyle bi suphe yoktu ama hakem kalemle olctu oyle karar verdi diyolarki bu dogruysa kapatalim ligi zaten

spacer.png

BloodBane tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Görüntü koymaktan özenle kaçınıyorum sıkıntı çıkarmasın lisans vb diye. Bu açı daha güzelmiş, ben ters açıdan görmüştüm, 88 numaranın ayağı 9'unki gibi gibi gözüküyordu orada, o ofsayt duruyordu, 9 da sonradan müdahaleye girdiği için ofsayt olurdu. Ama 9 ofsaytta değilmiş 88 de aktif oyunda yok, ayak da 88'in. Bu durumda ofsayt iddiamı geri aldım. 9un ayağı Muslera'nın totodan geride çünkü.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...