Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ron Gilbert’s Return to Monkey Island

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Sadece 1 ve 2 de gozler ve mimikler belli olmuyo ama abi o da pixelated yuzunden yani xjsk hatta 2 de bi miktar oluyodu sanki. Karakterin benzeyip benzememesinden ziyade o mimikleri kaybedecek olmamiz üzüyor. 

2000,deki 3d halinde kocaman goz olmasina ragmen bok gibiydi mimikler djjdjd zira en kotu mi oyunu

Belli olmaz gerci, cok guzel de kotarmis olabilirler. Cikinca anlicaz kolaya mi kactilar yoksa baska vaziyet mi var

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Oce4n dedi ki:

ya tamam beğenmemeyi anlarım da. küfür etmek, saldırmak nedir ya. üzüldüm cidden. oyunların hangisinde gaybrush diğerine benziyordu ki buna o kadar bok attınız. hepsinde farklı neredeyse mübarek ? 

return-to-monkey-island-fragmaniyla-kars  

2009 çok kötü ya 

Sosyal ağlarda paylaş

bayağı iddialı kötü görünüyor art style, 30 yıl oyun yapıp da sonra şununla çıkıp “paylaşacağım” deseydi ben 30 yıl oynayan biri olarak bile söylerdim blog kapattıracak kadar tepki alacağını. şu noktaya gelmiş insanların “ne yaparsam sevecekler elleri mahkum” düşüncesiyle değil de “bu deneyimle yapabildiğimiz en iyisini yapalım” diye düşünmesi lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, Xenocide dedi ki:

şurdaki mimiği nası alıcaz ya ?

ne bileyim. tamamen çocukluk özleminden kaynaklı boş eleştiri de yapıyor olabilirim.

Neden alınmasın abi? Mi3 'ün TRdeki oyun dergilerinde aralık ayında falan çıkmıştı tanıtımı, ilk oynadığım mi oyunu, sonrasında 1 ve 2yi oynarken de bunlar neden 5 piksel mimik yok demedim hiç. Ki remakeler gayet iyiydi. 98deki anıların güzel olmasıyla alakalı aynı tadı şimdikinde bulamamak biraz da.

Sosyal ağlarda paylaş

Discord'da da demiştim, art bayağı kötü bence de. Flash animasyonu gibi, pokeimam modeli çizim var. Bu çizimin bu kadar tepki alacağını tahmin edememeleri de ilginç.

Öte yandan zayıf noktamız, adamlar çöp adam da koysa oturup bir oynayacağız elbet. 97 top noktasıymış bu işin.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

herkes Monkey Island 3 Remake vari bir oyun beklediği için (burası da dahil) Ron Gilbert'a saldırı olmasına şaşırmam.

açıkçası Norak'ın koyduğu "random birisinin çizdiği" ile "Cartoon Network stayla" dediği iki resim arasında tarz olarak fark göremiyorum. Flash Animasyonuysa ikisi de Flash Animasyonu.

fazla "entitled"lık gerçekten hoş değil. adam Monkey Island 1'in sanat tarzına benzetmeye çalışmış farklı bir şeyler sergilemek istemiş de işte, o yıllarda o oyunu oynamış kimse olmadığı için saldırıp dalga geçmek için ortam çıkmış herkese.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Bone dedi ki:

herkes Monkey Island 3 Remake vari bir oyun beklediği için (burası da dahil) Ron Gilbert'a saldırı olmasına şaşırmam.

açıkçası Norak'ın koyduğu "random birisinin çizdiği" ile "Cartoon Network stayla" dediği iki resim arasında tarz olarak fark göremiyorum. Flash Animasyonuysa ikisi de Flash Animasyonu.

fazla "entitled"lık gerçekten hoş değil. adam Monkey Island 1'in sanat tarzına benzetmeye çalışmış farklı bir şeyler sergilemek istemiş de işte, o yıllarda o oyunu oynamış kimse olmadığı için saldırıp dalga geçmek için ortam çıkmış herkese.

mimik görmek istiyoruz falan diyor işte insanlar. kimsenin böyle gizli derin ajandaları yok. her kötü yorum saldırıp dalga geçilmek için yapılmıyor. sakinleş artık.

Sosyal ağlarda paylaş

stili begendim. niye obur oyunlardan bu kadar uzak veya isciligi dusuk diyene katilirim ama kalitesiz diyenlere katilmiyorum. zevkli ve sanatci isi. kolaya kacmak icin yapilan bir tercih oldugunu varsaydiydim fakat adamin 2009 tarihli bir tweet'inde benzer bir stile sahip guybrush fan art icin "gordugum en iyisi" diyordu. demek ki cok eskiden, broken age vesaireden once niyeti varmis.

gosterilen kisimlarda suratlar ifadeli denecek kadar animasyonlu gelmedi. trailer yaniltici olabilir. kesilip bicilmemis bir diyalog sahnesi gosterirlerse anlasilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...