Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

... ve ekledi: "o-sur-dum" ...

Bone

Öne çıkan mesajlar

d vitamini takviyesi + düzenli egzersiz

haftada 1 20.000 IU d vit, akşamları iç. onu içmeden önceki öğlenden içtiğinin ertesi günü akşamüstüne kadar çay kahve içme. bi de günlük düzenli egzersiz yap. egzersiz yapmadığın gün olmasın. bi gün kasları çalıştırdıysan ertesi gün en azından esneme yap, boş geçme. darebee.com diye site var mesela gir ordan bak kendine uygun bi programa.

düzenli beslen. hamurişini ağır düzeyde kısıtla, mümkünse bırak, rafine şekeri ve kızartmayı direkt bırak. kendi yemeğini kendin pişir, hazır yeme. yutubda akis petretzikis var mesela, güzel öğretiyo. ya da çakal lezzetler var kolay bişeyler öğreniyim diyosan. 

fiziksel dünyandaki değişim ruhsal dünyanda da değişimin yolunu açacaktır. spor endorfin ve serotonin salgılayabilmek için, düzenli ve özenli yemek dopaminerjik yolakların regülasyonu için faydalı

paticikte olduğumuz için düzenli seks demiyorum. ama bi düzen bulursan kaçırma derim, önümüz kış

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Egzersiz, düzenli beslenme ve zifiri karanlık bir ortamda düzenli uyku çok önemli şeyler bayağı yaşam kalitesini ve morali arttırıyor ancak diğer önemli olan, enerjini bu kadar düşüren şeyi bulman lazım. Mesela ben bu anlattıklarının aynısını sevmediğim bir işte çalıştığım için, sevmediğim bir evde oturduğum için yaşıyordum. İşten ayrıldım, evi değiştirdim şimdi her şeye enerjim ve isteğim var, moralim yüksek. Tek sıkıntı yeni bir iş bulmak sdf 

Litminov tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 30.10.2020 at 00:29, goldbären dedi ki:

bon niye bu kadar ciddisin yav.

"bir foruma üyeyim. bu forumda benle dalga geçenlerden alacğaım intikamın hazırlığı videosu" çekebilirsin belki de. boy boy AR pistol vs var masada yağlıyorsun bir yandan...

On 30.10.2020 at 07:42, sipeyskeyk dedi ki:

Gerçekten de tam kilise katliamı yapacak white supremacist tipi var he.

en azından sizin gibi kilise katliamı yapacak pis sakallı İslamcı değiliz. buna da şükür.

L5FZABFYJWR4D2SMSQWWDFJETU.jpg

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

mcu bazında konuşacaksak iron man 1, winter soldier, gotg serinin en iyi filmleri. bunları izleyip beğenmeyen varsa ideolojik yaklaşıyor demektir. amatörü eğlendirir felan değil gayet teknik ve pratik yönden ustaca filmler.

dr strange, gotg 2, civil war da gayet taş gibi filmler. bunları beğenmeyen de duygusal yaklaşıyor demektir. diğer filmler kişiden kişiye değişebilecek etkilere sahip.

mcu dışındaki marvel filmlere bakacaksak x-men 2, first class, spider-man 2, logan, deadpool eli yüzü düzgün filmler. into the spider-verse'i izleyip burun kıvıran varsa rol yapıyor demektir.

dc filmlerinde nolan'ın üçüncü filmi rezildi, sırf ismi yüzünden el üstünde tutuldu. men of steel, batman v superman, justice league ile o üçlemeyi taklit etmeye çalıştılar, o yüzden başarısız oldu, gotg'nin sahip olduğu özerk havaya kavuşamadı. ancak aquaman'in, wonder woman'ın, shazam'ın kendi ayakları üstünde durabildiğini söylemek lazım.

tabii aksiyon filmi sevmeyen, dram/romantik film bekleyenler bu filmlere gidip sevmediyse de onların sorunu o.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Bone dedi ki:

mcu bazında konuşacaksak iron man 1, winter soldier, gotg serinin en iyi filmleri. bunları izleyip beğenmeyen varsa ideolojik yaklaşıyor demektir. amatörü eğlendirir felan değil gayet teknik ve pratik yönden ustaca filmler.

dr strange, gotg 2, civil war da gayet taş gibi filmler. bunları beğenmeyen de duygusal yaklaşıyor demektir. diğer filmler kişiden kişiye değişebilecek etkilere sahip.

mcu dışındaki marvel filmlere bakacaksak x-men 2, first class, spider-man 2, logan, deadpool eli yüzü düzgün filmler. into the spider-verse'i izleyip burun kıvıran varsa rol yapıyor demektir.

bu nasıl faşist bir kafa ya hahaha.

Sosyal ağlarda paylaş

Tekniğine pratiğine girmeyecem, ama Iron Man 1-2, Captain America 1-2 ve GotG 1-2 gayet güzel filmler. Iron Man 1 tam legacy filmi, Captain Ameria: Winter Soldier zaten süper kahraman filmi gibi bile değil. 

Direkt "Avengers" filmlerini pek sevemedim ben, daha bi ergen işi geliyor onlar. Focusu çok dağıtmadan az karaktere odaklanan filmleri seviyorum.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Rewendor dedi ki:

Tekniğine pratiğine girmeyecem, ama Iron Man 1-2, Captain America 1-2 ve GotG 1-2 gayet güzel filmler. Iron Man 1 tam legacy filmi, Captain Ameria: Winter Soldier zaten süper kahraman filmi gibi bile değil. 

Direkt "Avengers" filmlerini pek sevemedim ben, daha bi ergen işi geliyor onlar. Focusu çok dağıtmadan az karaktere odaklanan filmleri seviyorum.

katılıyorum. gerçi Avengers "birden çok karaktere sahip film yapılamaz" kalıbını kırdığı için önemli filmdir, ama ikinci filmle kıyaslayan birisi, senaryo ve atmosfer açısından ne kadar zayıf olduğunu işaret etmişti.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, axedice dedi ki:

Bone a kesinlikle katılıyorum.  Bu ideologları, duygusalları ve rol yapanları gulaglara yollamak lazım ki çalışıp biraz zayıflasınlar foruma internete faydalı işler yapsınlar ?

gulaglar bunun için inşaa edildi axediceçığım. biz iktidara gelince insanların sağlığını düşüneceğiz, gulaglarda diyet programları uygulayacağız.

bize oy verin, interneti koruyun!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...