Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

33 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Koskoca maçta bir tek şu pozisyona takılınıyor olması zaten hakemin iyi yönettiğinin göstergesi.

hakkaten ben sasirdim sarilarimizi orta sahadaki pozisyonlarimizi kovaliyorlar, biz 2 golumuz yenmediginde opup basimiza koyuyoruz 2018 konya macindan beri

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, goldbären dedi ki:

rewendor kendini savunmak için bu kadar post attığına göre yine gs kayırılmış belli.

Gören de maçı hiç izlememişsin sanacak. Buradaki herkesten daha fanatik futbol tutkunu olduğunu biliyoruz ? Ne zaman futbol tartışması olsa istisnasız takiptesin, böyle bir post atmak veya birine sözde"ıyy sen futbol izliyosun" demekle bahane üretiyorsun kendine takip için ?

Sosyal ağlarda paylaş

Sinir mi? Sinirin s'si bile yok, bildirim geldi sardalya alıntı yapınca, o sırada gördüm. Smileyin amacı agresif anlaşılmamasını sağlamaktı, triggerlanmışım gibi gözükmesini engellemekti tersine.

Kulübü savunduğum yok bu arada hepsini yarın kapatabilirler, itirazım olmaz, ama senin benden daha çok canın sıkılabilir tabii bu olursa.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, goldbären dedi ki:

rewendor kendini savunmak için bu kadar post attığına göre yine gs kayırılmış belli.

O kadar alışmışlar ki biraz az kayırıldıklarında hemen yeter artık diye şikayet ediyolar, kulübün yönetileri falan şu model :

On 04.03.2021 at 14:22, TheGreatWall dedi ki:

Jimnastiksiporlu olmamamın tek sebebi yıllarca rezilken nonstop hak diye ağlayıp, biraz top oynamaya başlayınca dünyanın en iyi takımı biziz ve hakemler süper diye tükürükler saçmaları. Dünyada başka hiçbir takım taraftarı böyle değil gerçekten. 

?

Sosyal ağlarda paylaş

belhanda'nın sözleşmesi tek taraflı feshetmişler.ulan adam taraftara küfür etti bir şey olmadı,rezil zemini eleştirdi diye adamı yolladılar.işin saçma tarafı adamın zaten 2 ay sonra sözleşmesi bitiyor kadro dışı bırak oynatma.bence şampiyonluk yolunda en önemli oyuncumuzdu belhanda.nereden bakarsan şu yönetimin doğru tek bir iş mi olmaz arkadaş saçmalık resmen

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sözleşmesi bitmeye 2 ay kala feshettilerse zaten parasını komple verip yollamışlardır, UEFA'ya gitmez.

Ama adamı yollamaları saçmalık bence. Şu kadroda lazım bi adamdı. Adamın tipi Taylan tipi diye (bkz: https://eksisozluk.com/adi-taylan-olanlarin-esmer-ve-yavsak-olmasi--715230) hep gamsız falan diye eleştirildi ( ama gamsız adam rakiple işi bu kadar kişiselleştirmez, gamsız adam kafası yarıkken burnu kırıkken maça çıkmaz.

Dediği şey de "yönetim twitterdan millete laf yetiştirmekle uğraşacağına saha zeminini adam etsin". Gayet yerinde bi eleştiri.

Sosyal ağlarda paylaş

yönetimin şimdiye kadar yaptığı en gereksiz hareket oldu şu bence oyuncuları da kötü yönde etkileyecektir.

terim ile görüşüp mü bu kararı almışlar yoksa kendi aralarında bir karar mı onu merak ettim ben.çünkü terim belhanda yı her fırsatta savunuyordu ve son 2-3 haftadır kendisi de zemin konusunda şikayetçiydi.

Sosyal ağlarda paylaş

25 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Sözleşmesi bitmeye 2 ay kala feshettilerse zaten parasını komple verip yollamışlardır, UEFA'ya gitmez.

TR'de herhangi bir futbol takımı için (hatta bir çok iş alanı için) bu kadar emin konuşmak baya büyük iyimserlik bence.

transfer yapıp belgeleri falan göndermeyen adamlar böyle şeyleri hayli hayli atlayabilir. Sen aklı başında bir insan olarak böyle düşünüyorsun ama kulüpleri aklı başında insanlar yönetmediği için hepsinin 2-3 milyor milyon borcu var sdfs

Sosyal ağlarda paylaş

51 dakika önce, Esnaf dedi ki:

yönetimin şimdiye kadar yaptığı en gereksiz hareket oldu şu bence oyuncuları da kötü yönde etkileyecektir.

terim ile görüşüp mü bu kararı almışlar yoksa kendi aralarında bir karar mı onu merak ettim ben.çünkü terim belhanda yı her fırsatta savunuyordu ve son 2-3 haftadır kendisi de zemin konusunda şikayetçiydi.

uğur karakullukçu'ya göre terim kalsın demiş

Sosyal ağlarda paylaş

yani terim nedense çok seviyor belhanda yı sürekli kolluyor. yönetim eğer terimden habersiz böyle bir karar verdiyse facia.zaten son 2 maçtaki oyunla umudum kalmamıştı da şu ortam da daha da karışır takım.dış etkenlerle kavgaya tutuşunca daha bi motive oluyor takım ama kendi içimizde kavga olunca genelde gg 

takımda da oyuncuların morallerini etkileyecektir terim den habersiz gönderildiyse.baya aptalca durum  bu adamlar koca holdingleri nasıl yönetiyor inanılır gibi değil

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...