Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Bence işe yaramış Abdürrahim'in yorumları. Hakem gayet düzgün maç yönetti. Bir tane hatasını yakaladım, Sivaslı bir oyuncuya el + sarı kart verdi, tekrarda izleyince elle değil göğüs/ön gövdeyle topu indirdiği gözüküyor. Orada hatalıydı bir tek, ama genel olarak temizdi kararları.

Kartlarını biraz gereğinden fazla kullandı, Muslera niye kart gördü anlamadım mesela, ama heralde oyunculara mesafe koymak için böyle bir şey yaptı. İki tarafa da eşit yaptığı ve çok aşırıya kaçmadığı sürece sıkıntı yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Görmemiş olabilirim, ikinci yarı bir yandan DRG oynuyordum, göz ucuyla takip ettim maçı. Özet düşsün, bakarım. O arada swarm falan geldiyse kaçmıştır.

Ya da yakında twitter'dan görüntü düşer başlığa da heralde.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, mokoko dedi ki:

aynen bi tek onlar kaçıyor hep oyun oynarken

Bilen biliyor, buraya da discorda da zaten olumsuz pozisyon görünce de yazıyorum. Daha iki üst mesajımda da başka bir hata için yazmışken böyle temelsiz ithamlarda bulunmak arsızlıktan başka bir şey değil, ama nicki görünce zaten şaşırmadım.

Sosyal ağlarda paylaş

9 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Görmemiş olabilirim, ikinci yarı bir yandan DRG oynuyordum, göz ucuyla takip ettim maçı. Özet düşsün, bakarım. O arada swarm falan geldiyse kaçmıştır.

Ya da yakında twitter'dan görüntü düşer başlığa da heralde.

özetten bakamıyorsun abi..,

terimin kankası bein'de üst düzeyde olunca kırmızılık pozisyonları özete koydurmama perki açıldı..

en son arda'nın %500lük kırmızısını görmeden "hakemlik bir şey yok" diyen adam kavgaya neden olmustu burada.. öyle bir yorum yapıyorsan maçı yarım izlediğini ilk mesajda belirtmelisin bence, tepki gelince ikinci mesajda değil.

daha sağlıklı bir değerlendirme olur bence

Sosyal ağlarda paylaş

Pozisyon her türlü kaçabilir, tuvalete gidersin, o sırada biri seslenir, kapı çalar. Bunu söylemenin de yolu var, blackchaos gayet güzel söylemiş işte "marcao'nun pozisyonu görmedin mi" diye. Tutup da "aynen evet bunlar kaçıyor" diye aklınca taş atıp zıpırlık yapmaya çalışmak nere bu nere. Kaldı ki burada herkes görebildiği kadarıyla yorum yapıyor zaten, herks kaçırabilir bir şey. İlk yarıyı ful izledim, sıkıntı görmedim pozisyonlarda, ikinci yarı da oyunla paralel baktım, kaçmış bir tane pozisyon.

Meraktan Twitter'da aradım buldum, hakeme "çarpıp" geçme pozisyonunu diyorsunuz heralde. Sarı kart görmelik pozisyonmuş, evet. Kasten vermediğini sanmıyorum, nitekim kart göstermekten çekinmeyen bir görüntüsü vardı sahada. Yani şu pozisyon da adamın yönetimini kötü yapmaz tek başına zaten. Benim düşünceme göre kartları iki tarafa da fazla rahat kullandı, ama kötü diyemem.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, applev0dka dedi ki:

Marcao sarı gördüğü için hakemin üzerine yürüyüp gögüsüyle vurduğu pozisyona "çarpıp geçme" diyen modumuz için bir kere daha koyalım.

peki el olmayan pozisyona el uydurduğu pozisyonu gördün mü ?

falcao ofsayta yakalanmasa atıyordu golü gs

Özellikle "çarpma" diye tırnak içine alarak ironi yaptığım kısmı ciddi çarpma şeklinde yorumlama olarak algılayan apple'a bir alkış ?

Evet, hakemin olmayan el verdiği pozisyonu gördüm, yukarıda ilk mesajımı okusaydın yazdığımı, bir sonraki mesajımı okusaydın "daha iki mesajım üstte görüldüğü üzere gördüğüm aleyhte pozisyonu da yazıyorum" diye o mesajıma bir kez daha referans gösterdiğimi görürdün.

Marcao'nun pozisyonlar dediğinin birinde sarı aldı zaten diğerinde de sarı atlanmış.

Koskoca maçta bir tek şu pozisyona takılınıyor olması zaten hakemin iyi yönettiğinin göstergesi.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla o diğer atak kesme pozisyonunu ne twitterda ne özette ne de başka bir yerde bulamadım, biraz abartı gibi geldi o yüzden. Bakmak lazım. Bu omuz zaten her yere düşmüş. Maç sırasında o sırada Muslera neden kart gördü onu anlamaya çalışıyordum yukarıda da yazdığım gibi. O sırada omuz kaynamış.

Sosyal ağlarda paylaş

https://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2020-2021/29/galatasaray-2-2-sivasspor-mac-ozeti

bak izlediğin ilk yarıda özetin daha ilk 45sn'sinde onyekurunun 2 tane sarısı var. atılmamıs adam ??? hala iyi mi yönetmiş hakem

bari 1 tanesine verseymiş

demek işe yaramış apo albayrak'ın performansı

applev0dka tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...