Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Batman (2021)

Laorx

Öne çıkan mesajlar

bende begendim baya iyiydi, kesintisiz batman cizgiromani okuyorum zaten ben kac senedir abartisiz binlerce olmustur.

ayrica oyunlarin havasi vardi, penguen falan ordakiydi direk cok daha iyiydi o acidan.

tek sevmedigim izleyenin gozune surekli bir isik tutulmasiydi ya arabalar, ya el feneri, nedir abi o sdfd

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında filmin noir gizem havasını beğendim, Chinatown, L.A. Confidential'la Seven arası bir çizgi tutturma fikri hoşuma gitti fakat film çok uzun ve boğulmuş. Kurguda batırmış. 30-40 dakika kesseler(tabii kesip hikayeyi işler tutmak kolay değil) çok daha başarılı olurdu.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, razzRaziel dedi ki:

hdr ve düzgün ekran şart bu ne lan kapkaranlıktı.

HDR filmi MadVR ile açınca ekranı otomatikman HDR moduna geçiriyor, Windows görüntüsünü çok solduruyor. Filmden önce Windows'u HDR moduna alsam, filmi öyle açsam da, film çok karanlık gözüküyor. Eğer MPC Video Renderer kullanırsam film tam ayarında gözüküyor. zorla HDR moduna geçmiyor, filmi açmadan önce Windows'u HDR moduna almaya da gerek kalmıyor. Böylelikle Windows'ta renklerin solması veya filmin çok karanlık gözükmesi gibi şeylerle uğraşmamış da oluyorum.
MPC ile izliyorsan sen de dene.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

film olarak iyi de bir batman filmi olarak şahsen tatmin etmedi. birdman deselermiş daha albenisi olurmuş. batman hariç (o da 3 saat boyunca tek ton) diğer bütün karakterler silme kötü ve zayıf, buna bruce wayne de dahil. joker filmine benzeyen (konu dahil) birşey yapmışlar ama şimdi dc'nin kalanından kopuk bu da gene. bir tutturamadı dc. kaçıncı joker bu ayrıca artık bir adam tutturamadılar, yalama oldu karakter. sonraki filme bir daha reboot olursa şaşmam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...