Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?​​​​​​​Galatasaray 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma​​​​?​​​​​​​

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Profesyonel Futbolcu Emre Mor ve Kulübü RC Celta De Vigo ile oyuncunun 2019-2020 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne net 600.000 Euro tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir. Yapılan anlaşmaya göre 31.05.2020 tarihine kadar Şirketimizin net 8.000.000 Euro transfer bedeli karşılığında oyuncuyu satın alma opsiyonu bulunmaktadır.
Futbolcuya ise 2019-2020 futbol sezonu için net 725.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

8m opsiyon çok absürt. 8mi aktifleştirmek için önümüzdeki sezon içinde 1-2 adam satmamız gerekir. FFP varken çoooooooook zor.

Ama 600+725k 1 senelik maliyet hiç bişey değil.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Aceace dedi ki:

Profesyonel Futbolcu Emre Mor ve Kulübü RC Celta De Vigo ile oyuncunun 2019-2020 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne net 600.000 Euro tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir. Yapılan anlaşmaya göre 31.05.2020 tarihine kadar Şirketimizin net 8.000.000 Euro transfer bedeli karşılığında oyuncuyu satın alma opsiyonu bulunmaktadır.
Futbolcuya ise 2019-2020 futbol sezonu için net 725.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

8m opsiyon çok absürt. 8mi aktifleştirmek için önümüzdeki sezon içinde 1-2 adam satmamız gerekir. FFP varken çoooooooook zor.

Ama 600+725k 1 senelik maliyet hiç bişey değil.

Ben bu ffp olayını anlamadım ya.Arsenal ve Real madrid de şuan hayvan gibi ekside ve o eksiyi de kapatabilecek gibi gözükmüyorlar.Neden biz takılıyoruz da bu takımlar takılmıyor ki FFP ye

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Esnaf dedi ki:

Ben bu ffp olayını anlamadım ya.Arsenal ve Real madrid de şuan hayvan gibi ekside ve o eksiyi de kapatabilecek gibi gözükmüyorlar.Neden biz takılıyoruz da bu takımlar takılmıyor ki FFP ye

Biz halihazırda bir kere uyarı yedik ve abi söz 3 sene içinde düzelteceğiz nolur ceza vermeyin diye anlaşma yaptık. Bu sene sonu üçüncü sene doluyor galiba 

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Esnaf dedi ki:

neye göre ekside ona bakmak gerek. adamların genel sportif gelirleri o kadar yüksek ki sana bana göre fazlasıyla eksiye düşme hakkına sahipler. ayrıca transfer sezonu devam ediyor, gönderilecekler vs. riske giriyorlar. başa baş yapmak onlarda +/- eşit duruma getirmek değil. 

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...