Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Boys (2019) - Amazon

Norak

Öne çıkan mesajlar

On 25.06.2022 at 14:22, Scalanova dedi ki:
  Gizli içeriği göster

instead killed by Black Noir

adamimin super powerlarina bakayim derken ustteki inanilmaz spoileri yedim comicsden. merak eden varsa baksin. insallah degisiktir comicsden olaylar. wikisinden yedim ?

edittori

Is The Boys comic different than the show?

The comic book, definitely an edgy product of the '00s, is a hyper-cynical, hyper-violent look at superheroes. The show definitely lifts a fair amount of concepts and characters from the book, but is otherwise its own separate entity

ulan... merak eden zaten siteye girer bakar bi de niye buraya yaziyosun ki boyle? butun bolumleri izledigim icin cat diye actim spoileri, tesekkurler!!

Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz Kimiko/Frenchie kısımları hariç baya iyi sezon olmuş. Finalde genel olarak iyiydi bence ama sezon hype'na yetememiş.

Spoiler

her sezon sonunda aynı noktaya döndürmeleri baydı biraz artık. 3 sezondur boys vs Supes gidiyo ama status quo hiç değişmiyo. Game of Thrones gibi paso karakter öldürsünler demiyorum ama böyle de olmuyor. En azından bu sefer dağılmadılar da 4. sezon başlarında butcher bi kere daha boysu toplamasını izlemicez sdf

noir'ı harcadılar o kötüydü. bide Starlight o kadar build up sonunda soldier boyu geri itti sadece. Bari kör etseydi filan.

Jensen, soldier boy çok iyiydi bide bütün sezon. getirirler umarım geriye.

progamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, progamer dedi ki:

İçeriği gizle

bide Starlight o kadar build up sonunda soldier boyu geri itti sadece. Bari kör etseydi filan.

Spoiler

şu sahneye çok güldüm ya sjdf nasıl bi hüsrandı

dedim sonunda starlight bişey yapıcak, yok yine bi bok olmadı

black noir rip :c üzüldüm lan

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...