Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Boys (2019) - Amazon

Norak

Öne çıkan mesajlar

spin-off geliyormus, 

America’s only college exclusively for young adult superheroes (or “supes”) that is run by Vought International. It is described as an irreverent, R-rated series that explores the lives of hormonal, competitive supes as they put their physical, sexual, and moral boundaries to the test, competing for the best contracts in the best cities. Part college show, part Hunger Games.

Sosyal ağlarda paylaş

gündeme uyarlıyorlar riskli işler 7. bölümden sonra biraz nereye gittiğini tahmin ediyorum, çizgi roman komikliydi burda yine msjlar msjlar

3. sezon siparişi verildi bu arada devam edecek haftalık yayınladıkça tutar dizi çünkü başka düzgün bişi yok. homelander olmasa ama baya bitik stormfront güzel oynuyor ablamız o da güzel

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, Nigger_of_the_sand dedi ki:
  Gizli içeriği göster

s2e6'dayim ve Stormfront'un arcini begendmedim, kotu gelistirdiler karakteri. Bir de o ozelliklere sahip bir karater bence daha onceden taninmaliydi. 2 bolum kaldi, izlenimlerimin degisecegini sanmiyorum o yuzden.

Spoiler

Bende onu sacma buldum. Chain lightning atan ve ucan bir karakterin bir anda unutulmasi ve hakkinda bir hicbirsey bahsedilmemesi cok,cok dandik bir olay.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...