Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

reampage

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, neutrino dedi ki:

preorder direkt anlamsiz bisey. para bugun yarindan daha kiymetli sirketler icin, iki skin verecekler diye niye parayi onlara baglayayim.

dediğin USA ve UK için doğru da, türkiye için öyle işlemiyor. 90-120 tl diye başlayıp 300-400 tl fiyatına çıkan çok oyun gördük. hele işin içine aral girince.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Preorder olayına tamamen karşıydım ama hep yapıyorum artık. Hem Steam hem de Epic çok rahat refund veriyor. Preorder etsem de eleştirileri okumadan açmıyorum oyunu, 2 saate de dikkat ediyorum hep. Kararsız olduğum oyunlarda da böyle rahat tabii.

Bizim kur çok oynak, ilerde almayı düşünüyorsanız basın ön siparişi. Şu anda aşağıdaki oyunlar ön siparişte benim:

Kena: Bridge of Spirits
Oddworld: Soulstorm
System Shock

Village gibi, Nier gibi ön siparişi pahalı oyunlara bulaşmıyorum ama. Onlar için indirim beklemek daha mantıklı.

Sosyal ağlarda paylaş

şu ya da bu şekilde %100 alacağım oyunlara basıyorum ben valla. atıyorum larian dos3 duyursa önce parayı basar, sonra hype'ını yaparım. zam gelme / kur güncelleme ihtimali de etkili tabi.

konsol port'larının patlama ihtimali oluyordu eskiden. şu ara çok denk gelmiyorum ama gene de dikkat ediyorum ona. platinum mesela iyi beceriyor o işi (optimizasyon olarak. kbm kontrolleri değil =P) ya da işte 3rd party x firması port'luyorsa önceki port'larına bakmak gerekiyor filan.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
1 saat önce, axedice dedi ki:

Ve büyük savaş başlar (hatun işten atılanlardan)

Ulan 3 defa okudum ne yazıyo anlamadım. 

Ok trans woman are woman. Ok trans kadın kadındı.

Nonbinary people are not woman. Yani bir erkek non binary ise woman değil mi diyo? Ne demek olm bu.

Sosyal ağlarda paylaş

31 dakika önce, BonePART dedi ki:

Ulan 3 defa okudum ne yazıyo anlamadım. 

Ok trans woman are woman. Ok trans kadın kadındı.

Nonbinary people are not woman. Yani bir erkek non binary ise woman değil mi diyo? Ne demek olm bu.

evet abi işte identify as attack helicopter meme oradan çıktı zaten. 2 cinse girmek isteyen de var, istemeyen de var, hepsini tek kelimeyle geçmeyin duyarlı davranacaksanız demiş.

bu arada bu eleştiri twitter'ın kendisine de yaptılar geçen hafta, twitter womxn lafını geri aldı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Alıntı

To be clear, me and Brian Mitsoda don’t get along. This is because he is way too tall, and I hate his fingerless gloves. He probably hates me because I am short and I do not wear gloves that aren’t made from human skin. Despite our height differences and choice of gloves, however, I have a lot of respect for him. He is the first person to use “filth maven” to describe a monster on the unreleased Torn RPG all the way back at Black Isle Studios (yes, he worked there, too, do your research), and I still can’t get that fucking description out of my head. Thanks, Brian, you filth maven.

hep eldivenli yuzunden dediydik

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

If you’re not familiar with D.I.C.E., you’re not missing much. As one described it, it’s where game executives go to jerk each other off, pretend to facilitate contracts, give awards to themselves, and compliment each other on the hard work the developers at their studios do. The Biz Dev guys go there to feed on these same executives and devour them slowly from within like humanoid parasites from the movie The Bay. It’s all part of the vampiric theme.

kelimeleri kullanış biçimi çok hoş.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Hahahah herifler paradoxun parasını almışlar, sonra bloodlines yapıyoruz diye düşük mayışla bi sürü de eleman işe alıp ona buna konsol port bilmemne yapmışlar, ek projeler bitince elemanları bloodlines a transfer etmek yerine kovmuşlar falan voli bu şekilde vurulmuş

https://translate.yandex.com/translate?url=https%3A%2F%2Fwww.rpgnuke.ru%2F2021%2F07%2F20%2Fchto-proiskhodit-v-hardsuit-labs-kak-i-pochemu-avtory-bloodlines-2-poterpeli-krakh.html&lang=ru-en

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...