Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

reampage

Öne çıkan mesajlar

Aynısını düşünüyorum şu anda, 30 liraya bile yazık olacak. Bide anlamsız bi durum var ortada, hani oyunun gidişatını beğenmiyorlarsa Creative Director ın atılmasını bi nebze anlarım da Mitsoda narrative leaddi ve işini yaptı bitirdi artık, yalnızca pazarlama vs. eventlere katılıp diğer yazarların işini değerlendirecekti bu saatten sonra. Oyunun yaşadığı sıkıntılarla ertelenmesiyle falan alakası olacak bir pozisyonda değil. İşini beğenmediysen bunu bunu değiştir dersin zaten oyun ertelenmiş, çok anlaşmazlığın varsa da böyle yangından mal kaçırır gibi kovmaz, karşılıklı anlaşır PR statementlarını hazırlar öyle çıkarırsın. Net bit yeniği var ama daha kimse çözemedi.

Ben tabii ki seattle SJWlerine Brian (ve cluney) nin yeterince WOKE olamadığını düşünüyorum. Avellone un safsata #metoo olayı sonrasında TÜM YAPTIĞI İŞİ oyundan silmişlerdi, büyük ihtimalle bu kararları alan snowflakelere ters gelecek bişey yaptı. Yok işte mali durum kötüydü paradox bütçe hedefi koydu o yüzden atıldılar vs. normal bi yapımcı için bunu anlarım da, Mitsoda gibi bi "markayı" öyle sırf ayak oyunları yüzünden atmazsın bi projeden.

Ha tabi bide bu var :

IRLCWSm.png

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Oyun cikana kadar sessizlik anlasmasi mi yaptilar naptilarsa.

Ben de refund aldim bu arada. Geldigimiz yere bak himisini. Kim derdi ki Bloodlines 2 yapilacak, ekipte Avellone ve Mitsoda olunca preorder edeceksin, Avellone'un ayagi sexual assault yuzunden kayacak, Mitsoda durduk yere atilacak ve sen preorder'i iptal edeceksin diye

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Mitsodadan öğrendiğim tasarım dersleri vs. diye tivitler atmış , özetle iyi bi yazar olmak için infodump yapmayın demiş.

Sanırım bu hardsuit e3te gösterdikleri demonun ötesinde oyun yapmayı becerebilecek bi firma değil ya, hani ilk vampirde mitsodanın arkasında tim cain ve jason anderson gibi efsane isimler vardı, şimdi amatör f2p shooter yapan firmayla bir değil tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...