Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi telefonu alsam thread

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

deadwoll, 01.03.2023 09:42 tarihinde dedi ki:

Özellikle ABD'de yaşayan arkadaşlar, neden Iphone alıp geçmiyorsunuz?

Android'i daha çok seviyorum,

usb-c herşeyimi şarj ediyor (kulaklik-kamera-go pro vs) , telefonumu da etmesini istedim

Apple'ın bataryası biraz daha iyi olsa kabul ederim, ama aradaki fark çok büyük, iosa geçme ve yeni kablo sokma pahasına iPhone alcam next time 

Sosyal ağlarda paylaş

Apple USB-C'ye geçebilir belki next-gen'de. Kablo mevzusu kötü ama artık wireless chargerlar falan işi çözüyor. Başka apple ürünlerin varsa bağlantıları kablosuz zaten. Pro max'lerin şarjı bayağı iyi ve uzun süre stabil kalıyor pil. Öyle aldım 1 yıl sonra pil öldü olayı yok pek. Onun haricinde kamerası püsürü piyasanın en iyisi bildiğim kadarıyla.

Sosyal ağlarda paylaş

Is yerine, misafirliğe, seyahate giderken kablosuz şarj cihazını alıp götürmek pratik olmuyor.  Sırt çantasına 1 kablo atıp tüm cihazları şarj edebileceğini bilmek güzel 

Kablo zaten kolay yalan olan bişi, ucu bozuluyor temassızlik yapıyor, birileri çalıyor, sen kaybediosun fln, daima yedeği olması gereken bişi, bı tane lighting aldım derdim bitti olmuyor, tek tip kablo valla hayatı kolaylaştıran bir şey

Sonraki nesil usbc gelirse kesin iPhone alırım Android'i daha çok sevdiğim halde.

Widget olayında android çok daha modern iosa göre. Ana sayfadan inboxu scrollamak, appi açmak yerine, yahut Spotify playlisti scrollamak fln, iosa niye gelmiyor anlamıyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu son fold 4e ne diyorsunuz? 

tablet taşıma işinden kurtulacakmisim gibi hissediyorum. 

gelen giden musterilerimde var bi kac kez denedim pdf excel vs goruntuleme sarjida cok iyi sadece tasarim olarak biraz kaba geliyor ama ofis isleri ve musteriye urunu tanimakta agirlikli olmak uzere cok iyi ekran buyuklugu epey cezbediyor. 

s22ultra ya gore kamera vs biraz altta kaliyor sadece..

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-128GB-Mavi-Türkiye-Garantili/dp/B0BJF68C2H/

12T kullananlar memnun mu? amazonda 3 taksitle Nothing phone 1i kestirmiştim gözüme sonra kargoyu cuma gününe denk getirmeyi beklerken hem nothing %10 daha zamlandı hem de bunu gördüm. 12T'nin fiyatını 4k düşürmüşler sanırım fiyat sitelerinde hep 20k listeleniyor

kıyaslanmaz gibi duruyor donanıma bakınca ama bilemedim ikisinide kullanan yada gören varsa yorum yapabilir mi*

elimde yaşını hissettiren bir mi A3 var, esasen onun gibi android One devam edeyim istiyordum ama o grupta yeni telefon bulamadım

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...