Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig [18/19]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Açıklama yaptılar, bizimle prensipte anlaştı Ocak ayında ama sonra başka takımlar devreye girince bizden fazlaca şey istemeye, ardından da görüşmemeye başladı falan diye sadfkjhds

Ocak'ta bitirseydiniz kardeşim, prensipte anlaşmanın bir karşılığı yok şeref, onur vs. gibi şeyler dışındaki onlarda yapılan konuşma biçimi, duruma vs. bağlı olarak değersizleşebilir aksdjhds

Çok büyük amatörlük anlaşıp imza attırmamak, oyuncuya gelir nasılsa diye güvenmek.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Yasin parayı sever. Bursa ligdeki en bitik takımlardan biri maddi olarak, veremezdi. Göztepe muhtemelen Yasin'in isteklerine yaklaşmıştır, zaten Tamer'den sonra vizyoner bir yapıları da pek kalmadı transferlerde, büyük takım eskilerini toparlarlar.

Tamer tuna vizyoner adamdı dogru da. birazcık şeroydu :) Başkana ve klübe saygısızlık yaptı. bide sağlam para istedi. Göztepe vizyonundan bir şey kaybetmiş değil. Döviz kuru yüzünden geri adım atmak zorundayız. aldıgımız oyunculara bonservis vermiyoruz haliyle oyuncunun kendi ücretlerini rahat karşılayabliyoruz. en son bursanın stoperi Titi yi aldık. bursa ücretini karşılayamıyordu. yani şaka maka bursanın 43.000 kişilik stadı var. göztepe kadar geliri yok. Göztepe tribün geliri,store geliri,yayın hakları geliri , hepsinin toplamında süperlig te 5. sırada :)

birde büyük takım eskileri dediğin kim var? bir tek yasin var. SAbri,selçuk bunları şutladık. büyük takım eskisi başka kim var bir söyle bana ?
Sosyal ağlarda paylaş

evet

https://pbs.twimg.com/media/DkFsVE7XoAA8mqb.jpg

zamanında ben de kur sabitlemede bu kadar büyük farklar olmaz diye hazır ligin devasa büyük alıcısı varken anlaşma iyi diyenlerdendim ama şu tabloyu görünce siktir çektim.

kur 3.77'den sabitlenmiş, twitterda konuşuluyor zaten.

o üstte lig geliri 1.7 milyon artacak dendiği de anlaşmanın %50'lik tl kısmının enflasyona oranla artışından gelen para. kurdan bir kazancı yok ligin. bein yani harbi hoplatıyor şuan.

anlaşmayı imzalamasına takiben 2 sene iyi zarar etti ama parasını fazlasıyla çıkarmaya başlıyor. ŞL de gelince iyice tekel oldular zaten. gg
Sosyal ağlarda paylaş

TS nasıl bi amatör ya, bakkal kafasıyla takım yönetiyor adamlar. Futbolcuya "hacı bak hemşerimsin indirim yap" ayağı çekmek nedir, yemeyince de eski sevgili tripli mesaj yayınlamak nedir ya?

Hayır bi de adam teste geç geldi diye sözleşme feshi de ayrı bir komedi.

Resmen ayrıldığı sevgilisi facebooktan bloklayınca 18 sayfalık email atan ergenlere dönmüş tüm kulüp.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...