Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

100 lvl oldum, t100 rahat dönüyorum. Pot falan bastığımda 21k can, 17k dmg 8k armor var, crit chance cirt dmg falan hepsi çok iyi ama lilith i kesemiyorum. Bu nasıl mekanik ya. Videolarda millet gösteriyor bak diyor böyle aradan geçiceksiniz, ben de o ara 2 mm. Barbarı yan çevirsen sığmıyor o aradan anlamadım nasıl iş.

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada her sezon baştan karakter mi yapılıyor? ben bi kere bitirdim oyunu sonra başka işlerim çıkınca oyunu bıraktım. şimdi de çok geri kalmış olduğum için sezon 1 i es geçtim. sezon 2 de ilk günden girersem bir kayıp olmadan herkesle beraber sıfırdan mı başlıyorum?

Sosyal ağlarda paylaş

df, 22.08.2023 15:11 tarihinde dedi ki:

bu arada her sezon baştan karakter mi yapılıyor? ben bi kere bitirdim oyunu sonra başka işlerim çıkınca oyunu bıraktım. şimdi de çok geri kalmış olduğum için sezon 1 i es geçtim. sezon 2 de ilk günden girersem bir kayıp olmadan herkesle beraber sıfırdan mı başlıyorum?

Evet aynen 

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

Oyunda yapilmasi gereken cok sey var, end game cok zayif nm farm yapmaktan baska yapacak birsey yok. Gem tab gelmesi gerekiyor, s1 deki gibi sezona ozel gemler etc ekleneceksede stashde daha cok yer acilmasi lazim, resistlerin duzeltilmesi lazim. Bazi karakterlerin lvl processi cok keyifsiz elden gecmesi gerekiyor diyecem ama bugune kadar neye dokundularsa ellerinde kaldi. Baya calismalari gerekiyor ozamana kadarda poeylen zaman gecirmek lazim

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

s2 notlarina baktimda bazi onemli sikintilari cozmusler

-renown farming i cozmusler gereksiz yere bir ton quest ve harita acmamiza gerek kalmadi.

-gem stash eklenmis veya inventoryde yeni bir tab acmislar

-stash de filtreleme gelmis , search gelmis.Umarim sortada bazi opsiyonlar eklemislerdir.

Video kisa fazla birsey soyliyemiyoruz ama yeni bir mob goremedim sadece var olanlari boyamislar gibi gozukuyor. 5 tane yeni bossdan da bahsetmisler ama suana kadarki boss mekanizmalari cok tirtdi bakalim bunlar nasil olacak . Muhtamalen end game yine zayif olacak ama guzel ozellikler eklenmis , sezonlarda gelen yeni ozellikleri iyi dusunup end game olarak eklemeleri gerekiyor ancak boyle s10 dan sonra yavas yavas oyun cekiciligini arttirip daha uzun sureli oynanabilir olacak. 

Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur, 22.08.2023 01:19 tarihinde dedi ki:

100 lvl oldum, t100 rahat dönüyorum. Pot falan bastığımda 21k can, 17k dmg 8k armor var, crit chance cirt dmg falan hepsi çok iyi ama lilith i kesemiyorum. Bu nasıl mekanik ya. Videolarda millet gösteriyor bak diyor böyle aradan geçiceksiniz, ben de o ara 2 mm. Barbarı yan çevirsen sığmıyor o aradan anlamadım nasıl iş.

Ben bugün baya denedim. İlk phasei de geçtim. Ama gerçekten saçma sapan bir boss. Milimetrik kacman gereken yoksa tek atan büyüler beni oyundan baya soğuttu. Böyle bir boss fight dizayn etmek zeka geriliğini gösteriyor kesinlikle. Wow oynamıyoruz Diablo oynuyoruz. Tek vuruşta yarı canını goturuyorum ama immun olup havaya kalkıyor içimden geciriyor duvarları. Hadi birinde skill basıyorsun diğerinden kacamiyorsun. Web'de videolar falan var ama yarısı nuke videosu buyu bile artırmadan kesmişler falan. Çok sinir oldum oyuna. Bu sezonu bıraktım sanırım. İkinci sezonda bir şeyleri değişirse bakarım artık. 

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...