Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

O kadar kastılar adamı getirmeye şimdi 3-5 ay sonra kovmak çok ayıp. ama tam fenerbahçe'li işi. Her sene yaptıkları transferler önce OUAWWWW EFSANE sonra çöp bu tavrı takınan taraftarın olayı zaten.

Örnek vereyim de laf yemeyeyim şimdi : Van Persie - Benzia yakın zamandan hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

olm şaka bir yana lig şu anda bitse küme düşüyor lan fener. 30 yıldır böle bişi hatırlamıyorum, oldu mu? bi de yani sezon başında 1-2 hafta kaybedip dipte olmak diil, baya 10 mu 12 haftadır mı ne düşme potasında seyrediyor...

µh said:

Borlach said:

nazarım değmesin ama çok iyi başladık maça.

helal abi

sadfsadfdsafa
Sosyal ağlarda paylaş

Açılın, ateş ediyorum: Fener'i düşürmemek için ufak ufak puanlar veriyolar zaten Bursa Maçı GS maçı gibi ama ona rağmen dibe demir attı. :P

Şaka bir yana üç büyüklerden herhangi birini düşüreceklerini sanmıyorum ne kadar kötü olursa olsun, milyon dolarlık pazar var ortada. Zamanında sırf bunun için kural değiştirip oldu bittiye getirdiler şike davası döneminde kural küme düşürme olmasına rağmen. Haklı veya haksızdı kısmına girmeyecem de o sırada doğru veya yanlış o şekilde verilmiş bir karar var, karara göre kurallar ve ceza da sabit, ona rağmen cesaret edemeyip cezayı ve kuralı değiştirdiler.

Ha düşerse en azından seneye -3 puanla başlamayız Kadıköy deplasmanında. Gerçi "GS x senedir Fener'i ligde Kadıköy'de yenemiyor"daki x'e +1 getirir mi Fener'in ligde olmaması bak orası da tartışma konusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...