Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

14 maçta 14 puan nedir aga, hayır çok kötü de oynamıyor özetlerden gördüğüm kadarıyla sdfs en azından bjk gibi maç satan topçular yok sahada, hepsi samimi olarak bir şeyler yapmaya çalışıyor ama bir bok olmuyor
o değil de tribünlerden tepki de yok sanırım nasıl iş bu anlamadım, aziz başgan olsa sahaya girmişti şimdiye taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

14 maçta 14 puan nedir aga, hayır çok kötü de oynamıyor özetlerden gördüğüm kadarıyla sdfs en azından bjk gibi maç satan topçular yok sahada, hepsi samimi olarak bir şeyler yapmaya çalışıyor ama bir bok olmuyor
o değil de tribünlerden tepki de yok sanırım nasıl iş bu anlamadım, aziz başgan olsa sahaya girmişti şimdiye taraftar

devir değişti
hep destek tam destek
zamanla düzeleceğiz 3-4 sene lazım hemen olmuyo öyle herşey
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koc Comolli gibi adamlara guvendigi surece degil 3-4 yil 30 sene de olsa birsey degismez. Taraftarin ciddi tepki koymasi gerekirken sesini cikaramiyor olmasi ilginc. Terrenao'nun getirdigi adamlar 3 kat daha kaliteliydi en azindan satabildi takim. Bu coplerden kurtulmanin yolu da yok o yuzden gelecek cok parlak degil Fener icin. Ha 3 buyuklerin tamami icin ayni durum gecerli belki de - Fenerin kadro kalitesi cidden kotu.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an destek olmaktan başka yapılabilecek şey yok. futbolcular kötü doğru ama bunu değiştirmenin bir yolu yok artık, eldeki kadroyla bir şeyler yapmaya çalışıcaz. kaldı ki ilk haftalardaki ruhsuzluktan ziyade yeteneksizlik-taktiksizlik var takımda, futbolcular eleştiriliyor özellikle 1.5 ay önce ağır eleştiriler oldu ama görüyosunuz işte frey koparıyor kendini ama yeteneksiz adam ne kadar kızabilirsin ki buna. comolliden köy kasaba olmaz en kısa zamanda yolları ayırmak lazım. önümüzdeki yıl düzgün bir td ile şampiyon olamayız ama belki işleri yoluna sokarız gelecek için umut veren bir adım atarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...