Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

Zaten aklı selim düşünme derken, düşürtmeyeceklerini belirtmek istedim. Tamam takım kötü vs. ama düşürmeyecekler. Oyun olarak da toparlanır ikinci devre zaten.

bence gayet düşeriz abi.

eskiden hakemler takdir haklarını hep fb gs bjk yana kullanırdı. sanki bu sezon bırak bu takımlardan yana kullanmayı asıl rakip takımlar lehine kullanıyorlar gibi geliyor. şikayetçi de değilim zaten yıllardır anadolu kulüplerinin ezilmesine sayılsın.

aynı şekilde bu konularda da takımları pek koruyup kollayacaklarını düşünmüyorum artık. hep özendiğim ingiliz tarzı taraftarcılığa döneriz belki biz de vesileyle; semt/şehir dışındakiler bırakır takımı tutmayı sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

kimse fenerin düşeceğini düşünmüyor da kimse fenerin 1 puan ortalamayı bile tutturamayacağını da düşünmüyordu.

şenol güneş ve fatih terim bu kadar leş yönetmeseler takımlarını muhtemelen ali koç daha zor günler geçirirdi.
Şuan taraftar kendi arasında bak en azından diğerleri de böyle, anadolu iyi falan filan diye kendi kendinin gazını alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

kimse fenerin düşeceğini düşünmüyor da kimse fenerin 1 puan ortalamayı bile tutturamayacağını da düşünmüyordu.

şenol güneş ve fatih terim bu kadar leş yönetmeseler takımlarını muhtemelen ali koç daha zor günler geçirirdi.
Şuan taraftar kendi arasında bak en azından diğerleri de böyle, anadolu iyi falan filan diye kendi kendinin gazını alıyor.

3ci sıradayız abi sondan 3te değiliz
neyini teselli edicek bu fenerin
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Aynı seyirci izlemez. Ben mesela GS küme düşse birinci lig maçlarının %90'ını falan izlemem. Anca işte yapacak bi şey bulamazsam ya da şamatalık bi maç falan çıkarsa bakarım. Hoş şimdi de tamamını izlemiyorum ama iyice düşer oran.

Şu andada izlemiyorum ben. Özetler yetiyor. Maçları izlemek yerine maç bitişi özetleri, golleri, tartışmaları dinlemek veya konuşmak daha çok hoşuma gidiyor. Tv de çıkan maçlarda bile ilk yarı zorla bakıyorum ekrana. 2. yarıda 60-70 den sonra kendimi maça verebiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Genç nesili dövmemek için zor tutuyorum kendimi. Tom ve Jerry, Şirinler izlemek için kanal d saat 19 u bekler ve anne, babamla kapışırdım. En son ağlama silahımı kullanır şartlı şekilde tv ye bakardım. Şimdiki nesile her şey hazır gelince evrim acayip yerlere doğru kaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Futbol zaten bok gibi bi olay ya sizin bu kadar meraklısı olmanız saçma aslında, genç nesilde sıkıntı yok. Ama sizin genç nesil dediğiniz e-spor takip edebilen yüzde on anca vardır, kalan yüzde doksan varoş için futbol falan üst sıradadır yine.

betalar gelmis yine spor subforumuna (facepalm)
Sosyal ağlarda paylaş

90 dk maçın kendisi, uzatmasıyla devre arasıyla falan 2 saati buluyor harcaman gereken süre, ki bu da işte maç başından sonuna kadar izleyip sonra kapatırsan. Yurmdur spor programıdır izleyen kitle için bu 4-5 saat demek.

2 saat tek konuya vakit ayırmam için bayağı çekici bir konu olması lazım artık, kitap film falan bunu başarabiliyor, futbol hele bu kadar durağan haliyle mümkün değil.

İzledim dediğim maçlarda bile başka bir şeyle uğraşırken açık oluyor maç, ara ara bakıyorum spikerin sesine göre.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Futbol zaten bok gibi bi olay ya sizin bu kadar meraklısı olmanız saçma aslında, genç nesilde sıkıntı yok. Ama sizin genç nesil dediğiniz e-spor takip edebilen yüzde on anca vardır, kalan yüzde doksan varoş için futbol falan üst sıradadır yine.

ama basket öylemi mi? acaip elit bi spor, dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...