Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Ali Koç ya harbi tam bir junior aziz'miş asdkjf
"Sokaktaki çomar taraftar adamı vezir de ediyor, rezil de" diye hayıflanıyoruz. Düşünmeden herkes en ufak olayda yargıyı koyuyor diye kızıyoruz. Sonra içimizden biri tek hareketle "Junior Aziz" yargısı koyuyor ve sokaktaki çomar kitleden farkımız kalmıyor. :)

Şenol Hoca tam Beşiktaş'ın taraftarının hakettiği hoca, umarım 20 yıllık sözleşme imzalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün maganda havasına eğitimsizliğe rağmen bu adamın Soma'da vefat eden tüm işçilerin kredi borçlarını tek başına ödeyip kapattığını, bunu da kimseye reklam yapmadan ses etmeden yaptığını (sonra işçi aileleri dile getirdi) düşündükçe üzülüyorum bu adama ben.
Sosyal ağlarda paylaş

volkan'a şimdiye kadar çok küfür etmişimdir ama büyük fenerbahçe sevdalısı olduğu kesinlikle bir gerçek. ayrıca evlendikten sonra karısı baya bir toplarladı adamı sanırım. samimi konuşmuş toplantıda da. ancak bu özürden sonra gidipte 11 adamı olmamalı. abilik yapsın, liderlik yapsın, kaptanlık yapsın ama kalecilik yapmasın pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben kalede Harun'dan daha verimli olacağını düşünüyorum, en azından bu sene için. Harun'un en azından sezon başında yedirdiği çok saçma goller var Fener'e. Bi Cenk Gönen havası var, kaleye yönelen her top tedirgin edici.

Tamam yaşı falan itibariyle zaten her türlü bir şekilde alternatifinin üretilmesi lazım. O alternatif Harun mu, esas soru işareti o.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

DarKRideR said:

"Sokaktaki çomar taraftar adamı vezir de ediyor, rezil de" diye hayıflanıyoruz. Düşünmeden herkes en ufak olayda yargıyı koyuyor diye kızıyoruz. Sonra içimizden biri tek hareketle "Junior Aziz" yargısı koyuyor ve sokaktaki çomar kitleden farkımız kalmıyor. :)

Şenol Hoca tam Beşiktaş'ın taraftarının hakettiği hoca, umarım 20 yıllık sözleşme imzalar.

Tek fotodan değil, adamın geldiği ilk dönem hariç yaptığı her hareket direkt Junior Aziz olmaya başladı be kabul edin askdjfs

Medya ve sosyal kanalların iletişimini düzelteceğim diyip, Aziz'den daha beter hale soktu mesela şu foto bile kanıtı.

Ha Volkan'a zerre acımıyorum ama bu yaz bu adama kontrat verip, şuan orada oturmasını sağlayanda sensin. Az para da bağlanmadı ve kaleciye ihtiyacın yokken.

Kaleciye ihtiyacın yokken bu adama kontrat verip, üstüne 2 kaleci daha aldın mesela...

Gider de gider.

Ali Koç'un hatalar zinciri hiçbir şekilde hasır altı edilecek şekilde değil. Aldığı enkaz, düşündüğü pozitif şeyleri yapamamış olması vs. tamam ayrı şeyler ama ama niyet etmekle onu gerçekleştirmek arasındaki bağlantıyı bir türlü kuramadı. Buna çalışacağına sürekli yazın yaptığı açıklamalarla çalışan hareketler göstermeye devam ediyor.

Kulübün kapısından içeri giremez dediği adama bile bir değil, iki kez görev verdi ya daha yarım sezonda jaksdfh
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

https://pbs.twimg.com/media/Dv-mKYtX4AEZgnE.jpg

ahah foto gerçek mi ya?

ali koç zaten tam tanımı şu;
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/096/564/2f7.jpg
vücut dilinden falan çok belli zaten. söyledikleri ile yaptıkları 180 derece. birkaç seneye de içi dışına tamamen vurup dönüşümü tamamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...