Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

İyi oynar oynamaz onu bilemem, ama skora gitme ve hücumda üretme konusunda Q7'ye bağlı bu takım, bu bağlılığı yaratanlarda da suç aranabilir fakat boş adam değil, canı istedi mi maçı alıyor sana

Arena'da son dakikada Elmander'in attığı gol ile 3-2 yendiğimiz maçı izlemiştim tribünde, BJK'nin feda öncesi son yılı kadro isim olarak fena değil ama leş gibi top oynuyor. Herif tek başına maça ortak etmişti ki play-off senesi GS baya solid, madara olmuştu bizim bekler stoperler
Sosyal ağlarda paylaş

BJK mükemmel sistem takımı takır takır top oynuyor Q7 bozuyor diyen de çıkmaz herhalde hele hele bu sezon. BJK'nin ilk ŞG yılındaki Oğuzhan-Sosa-Gomez hattı ile ortadan kaleye direkt giden futbolu hariç tüm imza başarılarında Q7'ye büyük pay yazar. Sorun şu ki o yıl gerçekten mükemmel top oynayan ve şampiyon olan takım ertesi sezonlar yıldızların oyununa mahkum kılındı, bunda Şenol'un maceraya girmeyen garantör oyununun da etkisi var tabii
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

İyi oynar oynamaz onu bilemem, ama skora gitme ve hücumda üretme konusunda Q7'ye bağlı bu takım, bu bağlılığı yaratanlarda da suç aranabilir fakat boş adam değil, canı istedi mi maçı alıyor sana

Arena'da son dakikada Elmander'in attığı gol ile 3-2 yendiğimiz maçı izlemiştim tribünde, BJK'nin feda öncesi son yılı kadro isim olarak fena değil ama leş gibi top oynuyor. Herif tek başına maça ortak etmişti ki play-off senesi GS baya solid, madara olmuştu bizim bekler stoperler

O zamanlar 25 yaşlarındaydı adam. Avrupanın top tier takımlarını dolaşmış, sadece herkese 3er kere çalım atmaya çalışan karaktersiz bi aptal olduğu için kadroda tutulmamıştı.
Yaş ilerledikçe, bilekler yavaşlıyor, ne eskisi gibi depar, ne de çalım atabiliyosun, ama işte mental özellikler aynı şekilde gelişmeyebiliyor. Hala sadece kendine ve sevdiği bir iki takım arkadaşına oynuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

applev0dka said:

sonunda şaklaban dönemi sona erdi..

q7 antalya kampına götürülmüyor.

tolga zengin
tolgay
larin
love
töre

diğer götürülmeyenler

Senolun kampa almadigi bu isimlerden 2sini yonetim affetmis. Tahmin et kimler :D

Yine patladik kampa cagrilmis saklaban
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

BJK mükemmel sistem takımı takır takır top oynuyor Q7 bozuyor diyen de çıkmaz herhalde hele hele bu sezon.

BJK mükemmel sistem takımı değil ve takır takır oynamıyor ama oynama ihtimalini yok eden Quaresma.

Aksine taraftarın büyük kesimi de fark etmeye başladı son haftalarda iyice nefret ve kin kusuyorlar.

Kusura bakmayın ben cidden maç izlediğinize inanmıyorum. Onun bu takıma verdiği zararı artık kendi fanboyları bile kabul etmeye başladı.

Ha bu takım maç başına 50 orta kesmeli oyunu oynayacaksa ben de katılıyorum halen "en yararlı" 3 oyuncusundan biri takımın ama o oyunda bile leş artık bu adam hiçbir fark yaratamıyor.

Yok neymiş 2348273 tane asist yapmış. Topu her ayağına alan talimat aldığı için buna oynuyor, maç başına en az 25-30 arasında orta kesiyor.

Sığır koysan forvete birilerine çarpıp giriyor, 3 maçta 90 ortada 1 asist yazıyor sonra toplama bakınca "UUFFF ADAM ASİST KRALIIII YAWW BU ADAM NASIL FAYDALI ADAM ANLAMIYORSUNUZ BU İŞTENN FUFFFFFF" diye dolanıyorsunuz.

Leş bu adam leş, bu takım bu kadar boktan haldeyse bu karaktersiz ve hocası olacak yavşağın yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

"quaresma'siz olmaz" kestirmece tespit. pektemek'siz de olmaz ki.

quaresma'nin kritikligi argumanina kasimpasa macinda kenarda olup oyuna alinmayisiyla baslamak lazim cunku ortada teknik ve yonetimsel bir kriz var. basiretsizlik oyle bir hale geldi ki degisime baslanilacak yer quaresma'nin yollanmasi olmaktan cikmis olabilir.

oyun esasken kimsenin ayagina muhtac degildik. rotasyon oyuncusu quaresma'nin tore istisnasiz mac kacirdigi icin epey forma giydigi donem. kararinda quaresma ile en iyi performansi aldik. fakat tore west ham'a gidene kadar quaresma ikinci tercihti.

planlamadan sorumlu olanlarin gunu kurtarmaya niyeti yok zira kendilerini kurtarmakla mesguller. yonetimin sorun yasiyor oldugu bariz olan senol ile sozlesme uzatmasi gundemde cunku taraftarla aralarinda buffer olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/TorunogullarE/status/1080440678931415041

ahmet bulut tayfasına haber yaptırıyordu bu aralar, reyiz çıkarın belge koyun yoksa ben koyar ananıza atlarım diye dolanıyor birkaç gündür.

bunlarda gomez'in belgeleri. o bahsedilen opsiyonlar falan hepsi belgelenmiş.

böylelikle ahmet bulut yüzünden gomez'i kaçırdığımız da yine çıkartılacak masaya vuruldu pat pat
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

https://twitter.com/TorunogullarE/status/1080440678931415041

ahmet bulut tayfasına haber yaptırıyordu bu aralar, reyiz çıkarın belge koyun yoksa ben koyar ananıza atlarım diye dolanıyor birkaç gündür.

bunlarda gomez'in belgeleri. o bahsedilen opsiyonlar falan hepsi belgelenmiş.

böylelikle ahmet bulut yüzünden gomez'i kaçırdığımız da yine çıkartılacak masaya vuruldu pat pat

sunu anlamadim torunogullari'nin iddiasi gomez'in satisindan gelir uzerineydi. torunogullari'ni suclayan yazi ise fabri'nin menajer payi uzerineydi. gomez'in menajer payi nereden cikti? takip ederken bir seyler kacirdim herhalde.

gomez'i gomez burada olmak istemedigi icin kacirdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Totalde 10 maç bile oynayamaz, kronik ötesi sakata dönüştü.

Hani ofsaytta duracak olmasını, hiç atamayacak olmasını vs. geçtim ben maça çıkamayacak.

Bu adama hayvan gibi para bayılacaklar bir de çünkü menajeri Ahmet Bulut.

Tahminen bu Erdal Torunoğulları haberlerini o yüzden yaptırıyor ki o bile ne kadar menaerjerlik ücreti dağıttı, benimkiler normal diye takılacak zamanı geldi mi. Göreceğiz...

Ne para yapmışız harbi son senelerde, yiye yiye bitiremediler. Komple batarız sezon bitmeden de yeni sezona umarım yeni bir yapı ile gireriz diyeceğim de başka aday çıkmıyor bu boka bulaşmak isteyen...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...