Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

insanlar hala ozzy eleştiriyor çıldırıyorum.

takımda 2 tane kanat oyuncusu biri sağa, diğeri sola atmış kendini top bekliyor. Üstüne forvet oyuncuların hareketsiz, ama beklenen arkadaki oğuzhan'ın 10 numara olarak şapkadan tavşan çıkartması..

topu q7'ye atsa fake atıp kötü orta açacak, babel'e atsa sağa çekip vuracak, e orta sahadan ceza sahasına topsuz koşan yok, 6 numaraların top çıkartamıyor stoplerin topa sürekli uzun vuruyor.

tüm bunlar varken hala tek suçlu ozzy, şenor ve prensi q7'ye laf yok.
1 kere içeri koşu yapan oldu hemen golü attırdı kral.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok saçma bi gok yedik
Karius iyiydi ama golde hatası oldu asıl hata Pepe nindi
Oyuna gelirsek çok kötüydü takım Şaklaban yine hiç yoktu maçta yeter baydı adam herif inönüde ölücek amk. Negredo isteksizdi larinle başlasa daha iyiydi sanki. Takımda tek canlı hareketli olan Canerdi ateşliyor takımı biraz oda 2. yarı girebildi ancak. GG kağıttan sakatlandı hemen
Bırsa ya gelirsek küme düşecek olsalar bu kadar oynamazlardı ne yaptıysak adamlar Al görmüş boğa gibi saldırıyorlar. Yine bu futbola bırsada 1 puana hiç yoktan iyidir diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ozzy takımın en iyisiydi ya, NEgredo, q7 döküldü Babel eh işte. Babeli ortaya atıp, Negredo - Lens falan değiştirse oyun bize dönerdi. Medel kritik bi müdahale yaptı diye begendi millet ama takımı ileri hiç taşıyamadı.

Sonra Necip girdi..

just şenol things...

4 mü yememiz lazım bişeyleri değiştirmesi için.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

1 kere içeri koşu yapan oldu hemen golü attırdı kral.

Yanlis.

1 kere ortada 3 kisi basmadilar, pasam arapasla yardirdi 25 metre tutan olmayinca, golu attirdi.

Yine diyorum bursa at gibi oynadi, orta saha ful kosan basan zenci , ikinci yarinin basinda yorgunluk oldu adamlarda, lajic sezona erken baslamis olsa, hallac pamugu olurdu ikinci yari, top tutup pasa atabilen bi adamla. Ama neciple olmadi, tolgayin da pili bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...