Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Gazetecilik bu zaten, Atilla Türker'in BJK'ye karşı takıntısı var orası belli de malzeme veriyorsan buna karşı hazırlıklı olman gerek.

Sonuçta eleman olmayan şeyler üzerinden saldırmıyor. Bu BJK ile ilgili içeriden belgesi gelen 3. büyük haberi yanılmıyorsam ve evet üçüne de karşı dava açılmadı. Çünkü açılabilecek bir iftira vs. yok.

Atilla Türker mesela çıkıp şimdi dese "rakamlar hakkında yanlış bilgilendirildim, özür dilerim. Ama 17 günlük şirket, ihalesiz? EEE?"

Kim ne diyecek?

Halen işin oradaki boyutu rezalet çünkü. İşin daha kötüsü o dönem ki kurul toplantısını da Murat Özer çıkardı koydu maddeleri ile. Oy birliği ile bir tane veto bile verilmeden geçmiş hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

yolsuzluğu falan ortaya çıkarmış değil oybirliğiyle alınmış bir karar zaten, haber olsun diye her rakamı abartarak yalan yanlış yazmış, şirketin 17 günlük olması gayet standart bir prosedür ticarette, neden ihaleye çıkılmadığı sorgulanabilir mesela ama ihale çıkılma zorunluluğu olduğunu da sanmıyorum, yönetmeliğe bakılmalı

yönetimin saçmalığı ayrı basındaki paralı itlere prim vermek ayrı şeydir, adamın yazılarına genel olarak bakın ne mal olduğu besbelli zaten, her gördüğünüzün peşinden tuzlayarak koşmayıp biraz mantıklı düşünürseniz doğru kişilere doğru eleştirileri getirebilirsiniz, diğer türlü kim çekse oraya gidiyorsunuz bugün bu tarafa yarın diğer tarafa
Sosyal ağlarda paylaş

itham varsa mucadele etmek, gerekirse yargiya tasimak klup icin yukumluluktur. asil bundan kacindigin zaman iftira ve tetikcilere prim vermis olursun.

yonetimin cikarinin klubun cikarlarindan ayrildigi yerleri kestirebilmek icin seffaflik lazim. bunun yonetim eliyle gerceklesecegi yok. ulkede klup baskani, yoneticisi sifatiyla is yapanlarin ne kadar hesap verebilirligi oldugu belli. ticari munasebetlerin aslini ogrenmek icin dargin eski yonetici bekleyeceksek, peskes icin sirket kurulmasinin klup divaninda gundem olmasini bekleyeceksek, bir paragraflik kap aciklamalari doyuracaksa, kluplere baskanlarin adini verelim, cikalim isin icinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

yönetimin saçmalığı ayrı basındaki paralı itlere prim vermek ayrı şeydir, adamın yazılarına genel olarak bakın ne mal olduğu besbelli zaten, her gördüğünüzün peşinden tuzlayarak koşmayıp biraz mantıklı düşünürseniz doğru kişilere doğru eleştirileri getirebilirsiniz, diğer türlü kim çekse oraya gidiyorsunuz bugün bu tarafa yarın diğer tarafa

Aboo..

Anlatamadım galiba.

Adamın yaptığı muhabirlik. Tuzla koşmakla alakası yok. Benzer haberleri daha önce Karabük için de yaptı, Fatih Terim için de yaptı. Terim için yaptığında Galatasaray taraftarı tetikçilik ile suçladı, şimdi Beşiktaş taraftarı suçluyor. Karabük... LOL.

Tekrarlıyorum. Adama bu haberi uçuran kişiler kendi çıkarları için bu belgeleri veriyor olabilir. Ancak bir muhabir için bundan kim çıkar sağlar diye sormaz. Bu olay:
a) gerçek mi?
b) haber değeri taşıyor mu?
diye sorar. Adamın Beşiktaş ile ilgili yaptığı haberler her ikisini de karşılıyor.

Tuzluk falan.. Ayboluyo..
Sosyal ağlarda paylaş

tuzluğa neden bu kadar alındın anlamadım valla atilla’ya hıyar göndermesi var sadece, akraban felan mı sdfs
bunun dışında terim için dediğini aradım kebapçı kavgası zaten adli olay, en dandik magazin portalı bile haber yaptı bu şimdi her ay 2-3 bjk haberi yapmakla aynı mı? karabük de bu kadar olmasa bile public bir haberdi, bjk hakkında içeriden bilgi alıp aldığı kişinin yönlendirmesiyle tetikçilik yapıyor basbayağı
şu bjk’ye yaptığı şekilde tek bir başka haberi varsa at link bakalım

bu arada gerçek ve haber değeri var mı kısmı eksik, bu bilgiyi alan gerçek bir gazeteci bjk yönetimine ulaşıp cevap hakkı vermeli ve onu da haberinde yayınlamalıdır, bu paralı olduğu için böyle bir yol izlememiş tabi

Aceace said:

Adamın yaptığı muhabirlik. Tuzla koşmakla alakası yok. Benzer haberleri daha önce Karabük için de yaptı, Fatih Terim için de yaptı. Terim için yaptığında Galatasaray taraftarı tetikçilik ile suçladı, şimdi Beşiktaş taraftarı suçluyor. Karabük... LOL.

Tekrarlıyorum. Adama bu haberi uçuran kişiler kendi çıkarları için bu belgeleri veriyor olabilir. Ancak bir muhabir için bundan kim çıkar sağlar diye sormaz. Bu olay:
a) gerçek mi?
b) haber değeri taşıyor mu?
diye sorar. Adamın Beşiktaş ile ilgili yaptığı haberler her ikisini de karşılıyor.

Tuzluk falan.. Ayboluyo..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...