Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

madcow said:

Bu galibiyet FT ye yazar. Hani elestirilen futbol taktik bilmeyen diyen adam var ya. Tek macta 3 farklı sisteme gecti gol atabilmek icin. Hem de hepsi suboptimal cozumler. Attık bir de 4. ye gecip macı tuttuk bitirdik.

2 hafta sora rizeden falan 3 yer rahatlarsiniz abi

o da gonul yazar

abi bi snickers ye istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/semtinmuhabiri/status/1048638226980851712?s=19

İçimin yağları eridi , iyi yapmış. Nasıl olsa ceza sahası içi diye bile bile üstüne gelip kalecinin görüş alanını daraltarak ve sinir edip dikkatini dağıtarak karambole gol bulmaya çalışıyor elin zencisi.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

https://twitter.com/semtinmuhabiri/status/1048638226980851712?s=19

İçimin yağları eridi , iyi yapmış. Nasıl olsa ceza sahası içi diye bile bile üstüne gelip kalecinin görüş alanını daraltarak ve sinir edip dikkatini dağıtarak karambole gol bulmaya çalışıyor elin zencisi.

yapıyorsa cezası vericeksin
futbolcu olsam daha beterlerini yapardım ben ya
gider kulağına annen akşam bana geliyor falan derdim : )
Sosyal ağlarda paylaş

OptaCan

1 - Süper Lig'in sekizinci haftasında oynanan maçlarda hücum bölgesinde en fazla isabetli pas yapan oyuncular:

Younes Belhanda - 29
Edin Visca - 20
Badou Ndiaye - 20.

Etkili.

@sardalya

Bak Belhanda'yı birinci çıkaracak bir istatistiği yaratmayı yine başarmışlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

sdfsdfs bu ne lan

said:

FANATİK ÖZEL | NEF’in, değeri yaklaşık 1.5 milyon Dolar’ı bulan Miami’deki birkaç daireyi, Emre Akbaba transferi için Galatasaray’a verdiği, yönetimin bonservis taksidini ödemek için harıl harıl bu konutları satmaya çalıştığı iddia edildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

OptaCan

1 - Süper Lig'in sekizinci haftasında oynanan maçlarda hücum bölgesinde en fazla isabetli pas yapan oyuncular:

Younes Belhanda - 29
Edin Visca - 20
Badou Ndiaye - 20

Etkili.

@sardalya

Bak Belhanda'yı birinci çıkaracak bir istatistiği yaratmayı yine başarmışlar :D

Şu istatistik topa sahip olma veya isabetli pas sayısından daha net bir gösterge yalnız. Yeri gelip tek gol ile kazanılan bir oyunda ABD sporları gibi istatistiklere gömülmek de yanlış fakat son dönemdeki stat analizleri içerisinde hücum bölgesindeki isabetli pas sayısında yüksek oyuncuların gerçekten müthiş bir değere sahip olduğunu görüyoruz. Belhanda iyidir kötüdür farklı bir konu ancak kadroda 10 numara düzeni yoksa N'diaye ve Belhanda gibi 2 oyuncu ihtiyacınız oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...