Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 31. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş | 29.04.2018 - 19.00

fenn

Öne çıkan mesajlar

tebrikler babalar, malumun ilanı oldu. bjk'nin şg ile burada olması mucizeydi işte bi mucize daha bekledik olmadı.

sezon boyunca, ilk haftalarda özellikle ne kadar ağladıysam hepsi çıktı. bu adamın nasıl büyük bir sahtekar, başkalarının başarılarının üstüne yatan biri olduğunu görmüşsünüdür artık.

umarım sezon sonu bırakır da kurtuluruz. yoksa beceriksiz, türk futboluna hiçbir katkısı olmayan ve attıkları maddeleri biel düzgün atamayan fenerliler yüzünden kahraman ilan edildiği için şg 1 sene daha bizi yok etmeye devam edecek.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca 2-3 pozisyon harici gayet tertemiz maçtı.

ben şeyi sezemedim kafam şuan da bi dünya zaten içiyorduk izlerken de kırmızı gerekli miydi tosic'e falan sezemedim. ceza sahasında gollük pozisyon olmadığı için kırmızı aldı diye sezdim ben ama doğru mu değil mi bilemedim. tekrar izlemem gerek ama bu gece izlemem, yarın sabahtan dersim var yatıyroum zaten aksdfhasd
Sosyal ağlarda paylaş

maç baya gidip gelmiş ya özeti izledim.

1-0 öndeyken bile kontradan hayvan gibi pozisyon vermeyi başarmışız. gerçekten şu skor avantajı bizdeyken bile 10 kişi atak yapmanın mantığını çözemiyorum sdf.

iki takım da güzel goller kaçırmış. ama gomis'e yakıştıramadım sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Macta hakemlik bisey yoktu ne tartışılmış anlamadim ama bana kalsa fernando sari belhanda kirmiziydi ama muhtemelen yine kazanamzdik değişen bisey olmazdi..

Bunlar dışında hakem icin konusulcak bisey yok.

Iyi oynamadik. Gs ise dogru oynadi 10 kisi kalana kadar ortadaydi mac sonra tek kaleye döndü.

Rew'in dedigi son kafa topunda beşiktaş 'ta oha ak bunu da cikar diye tepki oldu mekanda sddfaf

Insanlar negredo ve babel pozisyonunda sandalye falan kirdi.
Basak şampiyon olmadıkça bu macin sonucu benim icin ok
Sosyal ağlarda paylaş

adamın 3 senedir kalsın dediği adamları mecburiyetten satıp yerlerine rasgele adam alıp duruyorsun. Bunun bir yerde patlayacağı belliydi, abu/cenk in tırnağı olamaz negrado/love, marcelo yu da mecburiyetten sattın.

bu sene transfer kısıtı yok, kalacaksa birde adamın istediklerini almaya çalışalımda bakalım nasıl oluyor. 3 senelik ffp saçmalığı nihayet doldu, birazda başka takımlar uğraşsın.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

Muslera wonderkid resmen bizde harcaniyor, adamin kariyerinde 2-3 SL kupasi vardi gsde oynamasa. para icin cekilecek cile degil valla.

Bizim stoperler kafa pasi atip karsi karsiya birakiyor rakipleri, gecen hafta keza Mariano 2 tane karsi karsiya biraktirdi geri pasta

Adam bizde olduğu için bu kadar iyi zaten, 5 senedir önünde hiç adam gibi defans oynamadı, her maç karşılaşması gerekenin 10 katı pozisyonla karşılaşıyo, her maç 10 maçlık tecrübe kazanıyo. Free to play oyunda paralı xp boost satın almış etkisiyle yetişti adam GS'ye geldiğinden beri.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazılanları hiç okumadım. Öncelikle Galatasaray'ı tebrik ederim. Devre arasında Cenk Tosun'u satarak şampiyonluğu sattığımızı tekrar görmüş olduk. 2 tane net pozisyonu kaçırırsan ve 2 pası doğru düzgün yapamazsan yenilirsin. Büyük ihtimalle biz ligi 3 veya 4. sırada bitireceğiz. Bu durum hakkındaki tek üzüntüm yanlış anlamayın Başakşehir veya Fenerbahçe'nin ön eleme turunu geçebileceğini zannetmiyorum Şampiyonlar liginde. Kimse kusura bakmasın ama ülke puanına ciddi anlamda ihtiyacımız var.

Ha şuraya da yazıyorum Galatasaray'ın ciddi 2 tane deplasmanı var ve rakiplerinin de kolay maçları var her şey değişebilir son 3 hafta da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...